Zobacz wątek - Cagiva raptor,mito vs jakiś ścigacz 250.
NAS Analytics TAG

Cagiva raptor,mito vs jakiś ścigacz 250.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Cagiva raptor,mito vs jakiś ścigacz 250.

Postprzez JJack » 22/4/2013, 16:04

Witam,zastanawiam się nad kupnem ww sprzętu tj. Cagivy mito lub raptorka ew. jakiejś 250 w 4t tylko właśnie nie wiem jakiej bo w 250 nie jestem zorientowany i nie wiem czy mnie bedzie stac,mam ok 6000zł.
Co do wymagań nie zależy mi na dużym vmax bo poprostu nie jest mi on potrzebny ale na przyśpieszeniu.Raptor ma podobno lepsze przyśpieszenie od mito bo ma większą zębatkę z tyłu, czy to prawda???Wie ktoś z was gdzie można by jakąś fajną czache do raptora kupić??Nie podoba mi się ta lampa ale nie chce jej za bardzo zabudować.Chodziło by mi o coś takiego jak w raptorze 1000.
Co do tego scigacza 250 4t jaki byście polecili??Myślałem na początku nad ninją 250 ale niestety za droga.Motor będzie używany do jazdy na codzień czyli wypad na miasto,do sql/pracy,żadko na dalekie trasy ogólnie dla rozrywki.

I czy ten raptor ma miejsce dla pasażera??BO jakoś nie mogę sie domyślić patrząc na ten tył :P
JJack
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2/3/2012, 18:54


Postprzez grander34 » 23/4/2013, 20:03

raptor 250 ma miejsce dla pasażera :p Mito zajebi*** sprzęt i bd miał dobre przyspieszenie nie wspominając o vmaxie :D a nie wolałbyś jakiegoś supermociaka np. WR 250 ?
Avatar użytkownika
grander34
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23/4/2013, 19:56
Lokalizacja: Lublin




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê
cron