Zobacz wÄ…tek - Disc Lock XENA z alarmem
NAS Analytics TAG

Disc Lock XENA z alarmem

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Disc Lock XENA z alarmem

Postprzez Bosman » 23/4/2013, 02:59

Siemanko zamierzam kupić disc lock XENA z alarmem i mam parę pytań, na które na stronie producenta nie znalazłem odpowiedzi, proszę o opinie użytkowników ww alarmu.

Mam na oku model XENA XX14 lub XX15 (jakie różnice?)

Jeżeli założę disc lock na tarczę i go uzbroję kluczykiem to powiedzmy niechcący ruszę moto i alarm zacznie wyć, to czy jest w zestawie jakiś pilot do wyłączenia alarmu lub rozbrojenia?

Jak to jest dokładnie, wystarczy mały ruch i alarm wyje? Słyszałem też że jak przystawimy śrubokręt to też wyje?

No i ostatnia historia gdzieś zasłyszana że jak posiadamy disc lock to AC jest tańsze?

Aha i czy ten model pasuje do wszystkich tarcz? Będzie używany do litrowego nakeda, którego będę stawiał pod blokiem, bo garażu nie mam, proszę o szybką odpowiedź.
Bosman
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15/6/2012, 00:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Miczab » 25/4/2013, 09:55

Cześć,

W XX14 jest minimalnie krótsze jarzmo, ale nie masz wyboru bo XX15 w PL nie ma. Bolec, alarm ten sam. :)

Alarm zacznie wyć na 10 sekund i masz dwie opcje: zatkać uszy i odczekać aż zamilknie i znowu się uzbroi, albo rozbroić kluczykiem.

Ze śrubokrętem nie próbowałem, ale tak: są bardzo czułe.

Z AC to stary temat. PZU wymagało kilku (nie pamiętam ilu) blokad żeby w ogóle ubezpieczyć AC. Aktualnie muszą być to blokady zamontowane na stałe w motocyklu, czyli nie disclock wyjmowany ze schowka i zakładany przez kierowcę. Wszystko też zależy od agenta i od tego na ile go zakręcisz.

Wejdź na sklep.scigacz.pl w dział zabezpieczenia, masz tam szablon, który się drukuje, wycina i przykłada do tarczy. Pokazuje on które modele będą pasować do Twojego sprzętu.
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola


Postprzez Grzesku » 26/4/2013, 09:19

mialem kiedys jakas wieksza xene i wkurzalo mnie to ,ze jak mialem ja w plecaku i jechalem na moto to sie wlaczal alarm sam z siebie. Baterie byly ok. Osobiscie wole abusa od xeny ...
560 SMR
Grzesku
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 23/11/2010, 10:53
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê