Zobacz wÄ…tek - Texas
NAS Analytics TAG

Texas

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Texas

Postprzez Throttle » 21/4/2013, 21:31

Jak wrażenia po wyścigach ?. W MotoGP raczej bym powiedział nuda. Trochę walki Marqueza z Pedrosa. Z dobrej strony pokazał się Bradl. Liczyłem że Rossi będzie wyżej. W Moto 3 więcej się działo. Zawodnik o polskich korzeniach zapomniałem nazwiska groźnie wyglebił.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35


Postprzez SkoQ » 22/4/2013, 08:14

Marquez pierwszy raz w historii wygrywa wyścig w moto GP, przez co staje się chyba najmłodszym człowiekiem który w motoGP wygrał, jest to jego drugi wyścig w motoGP ever, pedrosa musi być nieziemsko na niego wkurzony, i raczej uśmiecha się przez zęby, honda świętuje. Rossi dosyć daleko od podium. Nie nazwał bym tego nudą :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez rosiboj » 22/4/2013, 08:39

Tor masakryczny jesli chodzi o wymagania kondycyjne. Leciec 340km/h w kierunku slepego zakretu tez malo fajne. Ogolnie ja osobiscie nie lubie tych zakretow w gore/dol zaraz za prosta startowa. Widac bylo ze wielu mialo na poczatku problemy ze znalezieniem sie tam gdzie powinni byc. Pedrosa nie wytrzymal kondycyjnie tego ciaglego rzucania motocyklem i poprostu oslabl, po tym jak zostal wyprzedzony mail jedno gorsze okrazenie i przegral wyscig. Ostatnie okrazenia Marquez jechal na max-a co bylo widac. Nie bylo tak zle. Taki tor
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez SkoQ » 22/4/2013, 08:57

przez to przerzucanie moto wyścig był właśnie moim zdaniem widowiskowy :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê