Zobacz wÄ…tek - Przymiarka
NAS Analytics TAG

Przymiarka

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Przymiarka

Postprzez Kacan » 16/4/2013, 18:20

Witam,

Od dłuższego czasu śledze forum, mam 17 lat 190 cm wzrostu ok 95 kilo wagi. Czytałem przeróżne wątki na temat wyboru swojego pierwszego motocykla, przyznam ze jestem juz troche rozjokarzony. Wszyscy polecają Suzuki GS 500 na pierwsze moto (bez awaryjny, dobrze sie prowadzi) nie ukrywam, ze chciałbym je również posiąść, ale jest jedna wątpliwość. Mam zbyt długie nogi(...). Domyślam się, ze jesli chciałbym zadać pytanie w tym kierunku to kazdy odpisze zebym sie przejechał, przymierzył. Poki co, nie mam jak tego zrobić bo zdaje mature w tym roku a zaraz po tym prawko na A1, wiec w kwesti prowadzenia motocykla mam tyle samo do powiedzenia co stara baba która patrzy zza okna. Również brak znajomych z ww. moto.
Doradzcie mi coś w kwesti 1 motocykla, mam swoje typy np. Kawasaki er6n lub f z owiewką, ale troche budżet nie pozwala (5-8 tys).

Dzieki z góry
Kacan
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16/2/2013, 21:20


Postprzez Marsjanin » 16/4/2013, 19:11

Czekaj, czekaj.. Robisz prawko A1 czy A2, bo to spora różnica, bo jak na A2 wejdzie tak na A1, GS500 nie da rady. Er6n sporo wykracza poza A2.
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez SkoQ » 16/4/2013, 22:49

Też nie zrozumiałem, zdajesz prawko ale jeszcze nie wiesz jaką kategorię ? :)
Jeśli jednak chodziło Ci o A2, to GS 500 jest największą maszyną na jaką możesz wejść, ER6n/f jest poza Twoim zasięgiem kategorii jak i finansów więc raczej zły pomysł.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Kacan » 18/4/2013, 14:25

kurcze pomylilo mi sie. Oczywiscie A2. GS 500 bedzie dobry?
Kacan
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16/2/2013, 21:20



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê