Zobacz wÄ…tek - Pomoc przy woborze krazownika
NAS Analytics TAG

Pomoc przy woborze krazownika

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pomoc przy woborze krazownika

Postprzez sebekmelior » 12/4/2013, 11:22

Witam was ponownie, po dlugiej przerwie powrocilem na forum. Sezon sie zaczyna a ja znow w Anglii. Mysle nad zakupem motocykla. Poprzednio byla kawa zx7r ale sporta juz nie chce, bardziej cos dostojnego :) Chodzi mi i jakiegos pozadnego cruisera. Przegladam oferty na allegro oraz strony komisow i jakos nie bardzo wiem co i jak. Jest to moj 1 motor tego typu i nie wiem na co patrzec dokladnie:) Przezucam sie glownie ze wzgledu na sytuacje rodzinna (dziecko w drodze, kobieta wciaz sie zlosci ze na sportach latam) Kocham motocykle i szukam czegos naprawde dobrze wygladajacego, nie chodzi o osiagi a o piekny styl. Kwota w ktorej chce sie zamknac to 10tysiecy zlotych okolo maxymalnie do 13.
Prosilbym o propozycje i krotki opis motocykla jesli mieliscie stycznosc.
Poki co zawieszam oko na Marauderze i Dragstar. Do wszystkich proponowanych motocykli sprobuje sie chociaz przymierzyc by sprawdzic jak sie czuje :)


ps. Akcesoria juz wszelkie mam wiec prosze nie pisac ze kolejne kilka tys trzeba na ubranie sie :)

z gory dzieki!
Seba
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31


Postprzez kamyk82 » 12/4/2013, 19:01

Witaj. Więc tak za kwotę którą dysponujesz możesz kupić marude 800 po lifcie i przy tej maszynie bym obstawal . Jeżeli chodzi o yamahe to w tej cenie dostaniesz drag stara 650 , motocykl dobry i niezawodny ale słaby , do spokojnego latania po mieście czy małe trasy ok ale solo we dwoje już jest gorzej szczególnie wyprzedanie . Maruder też głowy nie urywa ale jest lepszy jeżeli chodzi o osiągi . Co do informacji dotyczących w/w motocykli to masz dużo tego w necie . Ja polecam suzuki , sam jeżdżę motocyklem tej marki i jestem zadowolony . Mamy już wiosnę polecam odwiedzić jakieś komisy i się przymierzyc do każdej z maszyn i wybrać to co bardziej przypadnie Ci do gustu i to na czym będzie Ci się wygodnie jeździć . Oczywiście nie kupuj motocykla od handlarzy tylko szukaj od motocyklistów . Pozdrawiam
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez sebekmelior » 13/4/2013, 01:48

No poprzymierzam sie, tutaj tylko chcialem jakies inne ciekawe oferty i opinie :) O drag star slyszalem wlasnie takie opinie ze nogami sie z pasazerem trzeba odpychac.

Co do kupna to mysle ze poprostu poszukam na forach milosnikow takich maszyn, sezon idzie i wymieniaja maszyny. Sprobuje wychwycic cos od milosnika nie od Witka zlotej raczki xD
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê