Zobacz wÄ…tek - Kupno motocykla Yamaha FZ6N
NAS Analytics TAG

Kupno motocykla Yamaha FZ6N

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kupno motocykla Yamaha FZ6N

Postprzez Patryczek688 » 11/4/2013, 18:08

Witam! :)
Zamierzam kupić ten właśnie motocykl. Upatrzyłem sobie już konkretną sztukę , sprowadzoną z Włoch, rok w Polsce. Aktualnie ma 54 tys km . Myślę że to może być realny przebieg. Zastanawiam się czy kupując motocykl z takim przebiegiem nie będę miał problemów z wtryskami albo zaworami. Przy oględzinach na co zwrócić szczególną uwagę przy silniku ? Czy wgl warto zainteresować się motocyklem ? Wizualnie w dobrej kondycji , po lekkiej przewrotce. Proszę o pomoc.
Patryczek688
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 15/2/2011, 17:07


Postprzez Patryczek688 » 11/4/2013, 22:09

Dzięki za wyczerpującą wypowiedź. Zaskoczyłeś mnie wieloma informacjami , na pewno się przydadzą . Czyli przebieg rzędu 54tys to nei problem ? Ważne tylko aby motocykl równo i kulturalnie pracował ?:) (pomijając już to że musi być prosty)
Patryczek688
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 15/2/2011, 17:07


Postprzez Raczek_6 » 14/4/2013, 22:21

Polecam dokładne oględziny ramy, szczególnie łączenie (śruby oraz skręcanie), nie powinno być tam śladów ponownego lakierowania lub pęknięcia farby + ograniczniki, po drobnym ślizgu nie powinno być problemów, gorzej po poważnych przygodach - zawsze można zrobić pomiar geometrii ramy.

Znajomy miał taką z przebiegiem około 80kkm - jak sprzedawał.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê