Zobacz wątek - Motocykl za 3000 -4000zł repeat
NAS Analytics TAG

Motocykl za 3000 -4000zł repeat

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl za 3000 -4000zł repeat

Postprzez warrax92 » 6/4/2013, 15:58

Witam.
Formuła:
- Jakie masz doświadczenie :standardowy kurs na A + krótkie przejażdżki =doświadczenie zerowe ,ale minimum jest by móc legalnie jeździć.

- Wiek, waga, wzrost :21lat,76kg,184cm

- Do jakich celów chcesz używać motocykla:głównie wypady po 40km do plecaczka ,może kilka wycieczek tak koło 200km ,ewentualnie jakiś wypad na ryby:)

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?Ile pozwoli pogoda ,pieniądze i czas.

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Jak w temacie 3-4k zł,kask 2xkurtka buty rękawice mam ,brak spodni.

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Oczywiście w zależności ile wydam mniej większy wkład więcej mniejszy tak koło 1k zł przy drugiej opcji.

- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. Najlepiej pasują mi nakedy i turystyki nie pogardzę też coś a'la sport.Najważniejszym kryterium dla mnie jest niskie spalanie jak najmniejsza awaryjność ,wygodna pozycja za kierownicą .Tak przy tej kasie żeby jechał prosto i hamował.

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? ogólnie hondy f1 f2(tak już polecali ale nutka niepewności jest)cb cb1 vf500 vfr 400 ntv,suzuki bandit jajko , kawasaki gpz ,

Wiem na pewno będzie dana w propozycji dana xj chętnie ,ale w tej kasie ciężko będzie znaleść dobrą sztukę jak wszystkim się poleca:)

P.S Z uświadamianiem że motocykl mocny, wiem zdaje sobie z tego sprawę ,ale po lekturze motocyklista doskonały i strategi ulicznych oraz bibli zakrętów .Coś zostanie w głowie by dać jakiś owoc na naszych drogach.

teraz jest ok boshi
warrax92
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6/4/2013, 15:51
Lokalizacja: Wro


Postprzez SkoQ » 7/4/2013, 09:04

Tak przy tej kasie żeby jechał prosto i hamował


Bardzo racjonalne kryteria, wybierz coś co będziesz w stanie mniej więcej ogarniać przy swoich umiejętnościach, pierwszy motocykl trzeba wybierać głową, dopiero drugi emocjami :) Podałeś w sumie bardzo dobre maszyny, trochę wiekowe ale za to mogą być sprawne technicznie. Ale wyrzuć z głowy myślenie, że jak się ma olej w głowie to się będzie jeździć spokojnie, to jest mit, bajka opowiadana rodzinie :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez warrax92 » 7/4/2013, 21:01

Niestety posiadam predyspozycje do odkręcania na prostej,ale hamują mnie myśli o mandacie (zawsze jakiś kaganiec na siebie). Zapomniałem wspomnieć o chęci podjęcia próby jazdy w gymkhanie .
Obczaiłem gpz w okolicy ale jedna tarcza z przodu i bęben z tyłu trochę odstrasza.
warrax92
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6/4/2013, 15:51
Lokalizacja: Wro

Postprzez Black-Ghost » 7/4/2013, 22:04

W tej kasie to bym nie grymasił tylko brał to co jeździe prosto i jakoś wygląda.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê