Zobacz wÄ…tek - Zakup motocykla sprowadzonego z WÅ‚och.
NAS Analytics TAG

Zakup motocykla sprowadzonego z WÅ‚och.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Zakup motocykla sprowadzonego z WÅ‚och.

Postprzez kristox » 30/3/2013, 09:01

Witam,

PlanujÄ™ zakup tego motocykla:

http://allegro.pl/yamaha-r6-i3124356398.html


Jest on sprowadzony z Włoch, i teraz moje pytanie brzmi: jakie dokumenty powinienem otrzymać przy zakupie abym nie miał jakichś problemów z rejestracją?

Znalazłem taki temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... -po-kroku/

Ale gość chyba sam sobie sprowadził go a ja kupuję od pośrednika... Przynajmniej tak to rozumiem bo nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z takimi sytuacjami, więc jakby mi ktoś wytłumaczył jak laikowi, postawiłbym wirtualne piwo i obiecywał dozgonną wdzięczność.

pozdrawiam,
Krystian
kristox
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 8/10/2012, 15:27


Postprzez alex. » 30/3/2013, 17:14

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale wszystkie plastiki były malowane
alex.
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 5/11/2012, 14:06


Postprzez Hyde » 30/3/2013, 20:56

kristox napisał(a):Jest on sprowadzony z Włoch, i teraz moje pytanie brzmi: jakie dokumenty powinienem otrzymać przy zakupie abym nie miał jakichś problemów z rejestracją?


Dokumenty, których potrzebujesz to:

-Carta Di Circolazione
-Certificato Di Proprieta
-Umowa K/S
+ tłumaczenie wszystkich w/w papierków. Jeżeli mieszkasz w małym mieście, to licz się z faktem, że może nie być zbyt dużo tłumaczy języka włoskiego i będzie Cię to kosztować drożej aniżeli tłumaczenie z angielskiego lub niemieckiego, nawet dwukrotnie.

W dowodzie potrzebna jest pieczątka, że dowód został anulowany celem eksportu motocykla do UE.
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê