Zobacz wątek - [S] Suzuki GSF 1250 prywatne
NAS Analytics TAG

[S] Suzuki GSF 1250 prywatne

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] Suzuki GSF 1250 prywatne

Postprzez avemisior » 25/3/2013, 19:03

Cześć
Mam do sprzedania Bandita mojego własnego prywatnego rozpieszczonego do granic możliwości.
Przebieg około 53000km
Rocznik 2007 (wtryski)
Motocykl można zobaczyć w okolicach Krakowa
Serwisowany w aso do 28000 potem prze ze mnie. Nie serwisuje w ASO bo jest to super forum chłopaki wszystko wiedzą. A co do ASO w moim jakiś inteligent przykleił śrubę od mocowania koła jedną z czterech na izolacją gazowej.
Mam do niego komplet kufrów givi najlepszych jakie tylko były centralny i boczne z bagażnikami oparciami lampkami stop.
Motocykl ma:
+komplet kufrów givi najlepszych jakie tylko były centralny i boczne z bagażnikami oparciami lampkami stop.
+ nowe opony Michalin pilot road 2
+ nowy najmocniejszy napęd DID
+ manetki podgrzewane Daytona.
+ nowe świece
+ filtr powietrza oryginalny
+ spacerówki suzuki
+ ma zrobioną synchronizacje przepustnic oraz sprawdzone zawory
wymieniłem pompę paliwa bolączka tego motocykla wraz z nowym filtrem paliwa.
motocyklem jeździłem tylko ja i właściwie tylko po europie turystycznie przez 3 lata z dziewczyną narzeczoną a potem żoną :)
tyle zalet

teraz wady
ma pękniętą czachę mnie nie przeszkadzało a po za tym wole żeby ktoś kto kupuje widział co jest nie tak a nie opowiadał że dzwon był nie wiadomo jaki. Wywróciłem się kilka razy na parkingach (przy wzroście 168 to chyba nie dziwne) przez co uszkodziła się wspomniana czacha, delikatnie gumol i wydech.
Nie działa również światło tylne pozycyjne, stop jest. Do pełni szczęścia trzeba wymienić klamki i wymienić włącznik światła stopu nożnego.

Fotki umieściłem http://avemisior.fotosik.pl/
reszta fotek w mojej galerii na forum

Cena ze wszystkim 20000.

Co różni bandita, super igłę właśnie sprowadzoną od dziewicy, z przebiegiem 1000m od bandita z forum …. Jakieś 5000 zł

Jak się nie zniechęciliście to piszcie pozdrawiam Łukasz

Odpowiedz
Cytuj
Edytuj
Zgłoś
avemisior
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/3/2013, 18:49
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Pride_6 » 30/3/2013, 01:54

jak dla mnie troche ponioslo cie z cena, mimo wszystko zycze udanej transakcji
Pride_6
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19/6/2011, 14:11
Lokalizacja: Koszalin




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr