Zobacz wÄ…tek - Motocykl do 20 000zl, naked
NAS Analytics TAG

Motocykl do 20 000zl, naked

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez power_bit » 25/3/2013, 00:44

Kupę to Ty zrobisz na wszystkim większym niż 500cm3. Pisz według przyklejonego tematu.
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez Krmtzzz » 25/3/2013, 08:46

Skoro jestes laikiem to nie pchaj sie w ponad 100 konne bestie o pojemnosci 3/4 litra...
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Postprzez freedek » 25/3/2013, 21:40

Anonymous napisał(a):
Krmtzzz mam 23 lata, waze prawie 100kg, doswiadczenia popartego przebiegiem nie mam ale nie widzi mi sie zmieniac motoru po 2 miesiacach jazdy na wiekszy.

Jak nie zmienisz nastawienia to krótszym czasie zmienisz na inne 2 koła. Czego Ci oczywiścię nie życze. Pierwszy raz jadąc na zwykłej 500 będziesz się bał odkręcić do końca.
freedek
Świeżak
 
Posty: 109
Dołączył(a): 24/5/2009, 22:42

Postprzez krzall » 25/3/2013, 21:42

Witam
wybacz ale koledzy może nie za grzecznie ale dosadnie wspomnieli że pojemności powyżej 600 w tym co wymieniasz jako plany moto mogą być ostatnim pojazdem dla laika...
Poczytaj na forum w innych postach jak należy opisać pewne zagadnienia dotyczące posiadanych umiejętności i doświadczeń. Opisz je tak jak to ułatwi odpowiedź na Twoje pytanie a dostaniesz wyczerpujące kilka słów.
Wybacz jedna uwaga - jak w dwa miesiące ogarniasz mniejsze pojemności to szacun ;). Ale proszę poświęć kilka godzin i poczytaj ... Dziękuję
Strój - zawsze bezpieczny - spodnie buty kurtka hełmofon i rękawiczki... żadnej taryfy ulgowej bo po okolicy u mnie śmigają autkami tak że tylko uciekać przed nimi... A więc komplet odzieży :)
Moto można zmienić trochę kierownicę, siodło, nastawy amortyzatorów itp ale dobieraj moto do wzrostu, długości nóg, do tego preferencje w jeździe itp...
Rower i samochód - to zupełnie inne pojazdy... ale to pewnie wiesz ;) Chyba że będziesz robił fazerkiem zjazdy ;)
Pozdrawiam
Wszystko jest trudne... nim, stanie siÄ™ proste ;)
FZS 1000
Avatar użytkownika
krzall
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 19/1/2013, 21:43

Postprzez Black-Ghost » 26/3/2013, 00:12

KÅ‚oda!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê