Zobacz wÄ…tek - nauka jazdy? gdzie polecacie?
NAS Analytics TAG

nauka jazdy? gdzie polecacie?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

nauka jazdy? gdzie polecacie?

Postprzez blaha » 15/6/2007, 23:24

tak jak w temacie chciałbym sie dowiedziec jaka szkole jazdy wybrac we Wrocławiu, oczywicie tez tego dlaczego ja polecacie... pozdrawiam
blaha
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/6/2007, 23:21


Postprzez Majkel_007 » 16/6/2007, 21:51

siema na to nie mogę Ci odpowiedzieć bo nie jestem z Wrocławia :) powiem ci tylko że nie wybieraj takiej szkoły gdzie mają TAJFUNA czy jakoś tak to się nazywa. beznadziejny motor ja nim u siebie zdawałem egzamin zdałem bo motorami jeżdżę już o 8 roku życia więc nie miałem z tym problemów więc jeśli będziesz się uczył dopiero to nie polecam tego motoru!!!! POZDRAWIAM :)
R.A.M.O.N.E.S - We`re a Happy Family | www.ulicznik.net - najlepsze internetowe radio z muzykÄ… punk`owÄ… !!!
Avatar użytkownika
Majkel_007
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 16/6/2007, 08:53
Lokalizacja: Przemyśl


Postprzez InSiDe » 16/6/2007, 22:19

. Ja niedawno zdałem egzamin (niedawno czyli w środę, 13). Mój ośrodek przestał istnieć a zresztą i tak był ______ :] Tuż przed egzaminem wziąłem 3h jazdy w ośrodku w którym chciałem kiedyś kat. B robić - Auto-Stop (otwórz link). Jest o 50zł drożej niż ogólnie na mieście ale ponad tym, same zalety. Plac manewrowy jest niedaleko ziębickiej (choć dojazd tam jest _____), za to wyjazd na trasę egzaminacyjną nie jest jakąś wielką wyprawą. Facet jest treściwy ale ma fantastyczne podejście i łatwo przekazuje wiedzę. Co więcej, zajmuje się tylko Tobą (a nie swoim telefonem gdy Was 3 jeździ). Ja jestem bardzo zadowolony i z przyjemnością Ci go polecę. Jak się okazało, ze zdających ze mną osób plac manewrowy zaliczyło 3, natomiast na mieście przetrwałem tylko ja. Pewnie to przez to, że na trasie nagle pojawiły się roboty drogowe. Whatever, z czystym sumieniem polecam Ci ten ośrodek.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Meciek » 16/6/2007, 22:20

Ja Ci odradzę u Olszyńskiego na psim polu przy szkole LZN - koleś podczas jazd załatwia swoje sprawy (tu do sklepu i takie tam), zero pojęcia na temat jazdy na placu manewrowym i do tego drze mordę jak pojeb...
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez motoman » 16/6/2007, 23:24

Na armii krajowej w ABCentrum... a tym pierwszym budynku od borowskiej... na 1 pietrze chyba nie znam adresu dokladnie... ogolnie blisko strefy egzaminacyjnej... fajni kolesie, jeden mnie uczył - konkretny facet, zna sie na rzeczy i jezdzi/ł sam... drugi troche mniej kumaty w motocyklach ale nie zgrywa cfaniaka i pozwala na wiecej ze tak powiem... ogolnie very positiv... aha i mozna sie ugadac ze nie chodzi sie znow na teorie i obnizaja cene kursu:) takze na + :) tak bynajmniej bylo 2 lata temu... ja polecam
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê