Zobacz wÄ…tek - Urlop w ciekawym miejscu... co, jak i gdzie :)
NAS Analytics TAG

Urlop w ciekawym miejscu... co, jak i gdzie :)

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Urlop w ciekawym miejscu... co, jak i gdzie :)

Postprzez AdamM26 » 15/3/2013, 11:30

Witajcie!

Słuchajcie, robię się już coraz bardziej zdesperowany w swoich poszukiwaniach.... Otóż chciałbym w tym roku wykorzystać urlop na pojeżdżenie motocyklem w jakimś ciekawym miejscu zamiast denerwowanie się, że znowu pada... Najchętniej Hiszpania czy Portugalia. I nigdzie nie mogę wpaść na jakieś dobre wskazówki, może źle szukam? Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z wypożyczaniem tam motocykla? Albo z transportem swojego motocykla z Polski? Będę ogromnie wdzięczny z każdą poradę, wskazówkę. Chciałbym wyjechać w okolicach czerwca/lipca. A może ktoś z Was ma akurat podobne plany?? Pozdrawiam!
AdamM26
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13/3/2013, 15:39
Lokalizacja: łódź


Postprzez Artur_ » 18/3/2013, 12:55

Napisz/zadzwoń do Piotra z podrozemotocyklowe.com , praktycznie co miesiąc jeździ lawetą do Malagi. Z kasą się dogadasz - już na samej benzynie wychodzi taniej, niż jakbyś poleciał na kołach, a o zużyciu motocykla już nie mówię. Jeśli masz wystarczająco terenowy motocykl, to polecam się z nim wybrać do Maroko, ew. zapytaj się go ile bierze za wypożyczenie, bo chyba ma dwie takie maszyny.
Ale czy aż tak daleko trzeba jechać? Od Czarnogóry w dół, masz praktycznie zapewnioną pogodę. Przemęczysz się te 1000km i dalej już jest miodzio. Jeśli afalty, to masz niekończące się winkle (polecam jechać przez BiH, Serbia mnie nie urzekła, potraktowałem wyłącznie tranzytowo). Jeśli motocykl nadaje się do jazdy off, to północna Albania jest wystarczająca na 2 tyg.
Artur_
Świeżak
 
Posty: 358
Dołączył(a): 30/5/2008, 06:23
Lokalizacja: Zabrze


Postprzez AdamM26 » 23/3/2013, 01:19

Padło jednak na rideside.pl bo załatwiają wszystko kompleksowo (a tego mi potrzeba), ale dzięki za kontakt! :-) pozdrawiam!

i niech ta zima się już skończy :/
AdamM26
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13/3/2013, 15:39
Lokalizacja: łódź

...zobacz

Postprzez Entergel » 5/4/2013, 16:38

...zobacz też na advpoland.pl Mają w czerwcu wyjazd do Portugalii. Wiem, że też można u nich pożyczyć bmw gsa'a. Ja byłem z nimi w Maroko i bardzo polecam !
Entergel
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/2/2013, 11:54



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê