Zobacz wątek - Chiński cross 125,problemy z silnikiem
NAS Analytics TAG

Chiński cross 125,problemy z silnikiem

i inne małe pojemności
_________

Chiński cross 125,problemy z silnikiem

Postprzez ktmlc4640 » 19/3/2013, 21:24

Witam.
Mam pewien problem z chińskim crossem 125 thumb,kupiłem używany silnik i ślizga kopka,nie wiem czy to problem z sprzęgłem ? regulowałem na wszelkie możliwe sposoby to sprzęgło i dalej tak samo.Gdy startuje kopką to kopka lekko ślizga,najbardziej jak sie zagrzeję.
Dodam iż:silnik kopci pasowało by remoncik góry, łańcuszek rozrządu już się o obudowę taki luźny,i zmieniałem obudowe od strony sprzęgła (na 100 procent nie pomyliłem sie przy zakładaniu)
Czy to sprzęgło juz siada czy mogą być inne sposoby ?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
ktmlc4640
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6/12/2012, 22:38
Lokalizacja: Kraków


Postprzez henio12323 » 19/3/2013, 21:37

zobacz czy ten wałek chodzi bez zacięc. mój nie odbijał do konca ( raz ze mam połamana spręzynke i nic nie daje, dwa że od wody syfu itp ciezko chodził w tej obudowie ) i po prostu po odpuszczeniu klamki wałek nie wracał do konca i zawsze sprzegło ciągneło. to jest tez przyczyną u ciebie. zrób małą "próbe" zdemontuj linke sprzegła, i wymontuj ten cały wodzik jest on pod pokrywka trzymany jedną srubką. wyjmij go i zobacz czy bedzie sie normalnie kopało. jak tak to nasmaruj dobrze wszystko i załóz linke i wtedy sprawdź. ew jeszcze mozna regulacją tego docisku cos pokombinowac, ( po sciagnieciu pokrywki zobaczysz srubke z kontra, i mozesz wkręcic lekko.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez ktmlc4640 » 19/3/2013, 22:13

Juz regulowałem na wszelkie sposoby.
Obudowa sprzęgła jest nowa wałek fajnie chodzi.jak wykręce cała tą srube regulującą to cos tam coś tam lepiej ale dalej ciągnie kopka.. a możliwe ze obudowa od 125ccm orginalnie nie będzie pasować od 125 ? i dlatego sprżegło do bani jest ?
Avatar użytkownika
ktmlc4640
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6/12/2012, 22:38
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê