Zobacz wątek - piaskarka latem
NAS Analytics TAG

piaskarka latem

O wszystkim
_________

piaskarka latem

Postprzez mar111cin » 16/6/2007, 09:38

Tydzień temu jade autem drogą między gorzowem wlkp a świebodzinem. Przed jordanowem są takie dwa dosyć niebezpieczne zakręty z górki, jest tam ograniczenie do 70km/h , ale patrze a tutaj wszędzie pełno piasku na zakręcie (do tego z asfaltem zrobiła się cos dziwnego bo wyglądał jakby jakaś frezarka po nim przejechała, ale widać ze to nie było zrobione przez żadną maszyne) Przejeżdżam przez te zakręty bardzo walno około 40km/h i mowię kurde przecież jak ktoś tego nie zauważy i nie wyhamuje to ładnie może go tutaj wyrzucić. Oczywiście jeszcze pierwsze co to pomyślałem że jadąc motorem wolałbym go przeprowadzić przez to cudo na drodze. Rzuciłem jeszcze tylko w aucie stwierdzenie ze ktoś wyleci z tych zakrętów. Ok wjeżdżamy do jordanowa i tutaj widzimy piaskarke :shock: i to całkiem dobrze funkcjonującą, omijam ją szerokim łukiem i stwierdzam że chyba dopiero dostali fundusze i im się lato z zimą pomyliło, bo zimą to jest cud jak posypią.
No ok teraz po tygodniu wracam do świebodzina no to pierwsze co się rzuciło w oczy to pływający asfalt, łatają dziury jakąś smołą z grysem i wszędzie pełno kamyczków (myśle: acha to już wyciągnełem motor, chyba tylko po to żeby pojechąć na grysie..) Następnego dnia widziałem jakąś super cieżarówke w stylu śmieciarki, jeździła po mieście i robiła zasłone dymną z piachu. Do teraz nie wiem co to robiło, chyba jakiś nowy pomysł drogowców.

Teraz przechodzac do sedna, dowiedziałem sie po co sypali ten piasek na drodze, Mama pracuje w firmie która sie właśnie zajmuje drogami, jak się dowiedziała to sypali ten piasek po to żeby motocykliści za szybko nie jeździli :shock: w sumie to nie tylko oni bo raczej taki piasek wszystkich pojazdów dotyczy. Nie wiem czy to był żart ze strony tego kto to stwierdził, ale raczej kolejny czyjść idiotyczny pomysł. Może niedługo bedą montowali karabiny maszynowe zamiast fotoradarów, a zamiast czerwonych pasków przed czarnym punktem rozłożą kolczatke...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez elco » 16/6/2007, 10:07

normalnie jestem w szoku :shock: chociaz w tym kraju wszytsko jest mozliwe. Znow napisza o nas jamajskie gazety :lol: Jezeli jest jak mowisz, to pewnie znow komus przeszkadzala obecnosc motocyklistow na drogach. To juz dla mnie paranoja :twisted:
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez AT_man » 16/6/2007, 10:11

ehhh a no co zrobic, nawet jesli staramy sie wypracowac o sobie (motocyklistach) dobra opinie to itak stereotypy czesto biora gore :(
Obrazek
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Gandalf » 16/6/2007, 10:13

Nie no to już przegięcie wspaniałych władz naszego województwa. Czlowiek chce sobie pojeździc, a tu zawsze wiatr( w tym przypadku piasek) w oczy. Skąd mar111cin jestes? Ja jestem z Sieniawy Lubuskiej kolo Łagowa Lubuskiego ok 25 km od Świebodzina w strone granicy. Wiesz może gdzie to? Nie spotkalem sie nigdy jeszcze z przejawem takiej bezmyślonści, a jeżeli to co piszesz jest prawdą( czyli ten kto to przekazał twojej mamie nie żartował), to jest to sprawa, za która ktoś musi "beknąć" bo w przeciwnym razie paru naszych kolegów i koleżanek moze stracic życie.
Napisz cos więcej jak sie dowiesz. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez SzpiceR » 16/6/2007, 11:17

jak to czytam to kurwa oczom niewierze... swoją drogą u was takie akcje odwalaja a ja <odpukac> niewidzialem takich motywów w swoim regione
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez mlody » 16/6/2007, 11:23

Ja wybrałem sie wczoraj na zlot do Turawy...
Jade sobie,w miare szybko bo droge znam od dziecka,las,zakrety itd...ale tak patrze a na poboczu leza małe kamyki...
I jak sie okazalo chwile pozniej,drogowcy wyruszyli naprawiac drogi za pomoca taczki i łopaty.
Oczywiscie dziury załatali tak żeby byly wypukłe,a na sam koniec nasypali tych "skur***wiałych" kamyczków i ubili łopatą..brawo.
Pomijam fakt ze jadac za kims,dostaje sie co chwile z kamyka,to w kask,to gdzies w noge,zyc nie umierac.
Będe musiał ich zabić :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez SpeedyG » 16/6/2007, 12:44

ciekawie jest w kraju widzę. W stolicy raczej starają się trzymać poziom ale u mnie też mendy zasypali grysem całą okolicę. Skutek tego taki że są odpryski na samochodach i pouszkadzane błotniki.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez AT_man » 16/6/2007, 12:51

popieram popieram, bezmyslnosc drogowcow nie zna granic, ale jednak to nie jest do konca wina robotnikow, tylko tych wyzej, bo robotnik dostaje zlecenie ze ma zrobit tyle i tyle drogi za taka i taka kase :/, a ze kasa jest smiesznie mala, to i stan drog jest taki jaki jest :)
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Traperoso » 16/6/2007, 21:44

Za to powinno sie sku**** wytoczyc sprawe. Chore to jest porazka... Paradoksy co krok, nie mam slow.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez dawid 89 » 17/6/2007, 00:22

hehe, też spotykam sie z tym w wlkp, naprawde można pomyśleć że te kamyczki są po to żeby nas "uszczęśliwić" :lol: ale to nie po to, jest to powłoka samogalwanizacyjna, czy jakoś tak-jeśli chodzi o grysik, a piasek jest rozsypany w miejscach, w których poprzez siłe tarcia powstają koleiny, tzw zwijanie asfaltu, smoła wychodzi na weirzch robi sie bebła, piasek ma temu zapobiec, ale w jednym i drubim przypadku po rozsypaniu powinien jechać walec, i wgniatać to, bo potem i tak wczystko lądyje w rowach, czy na poboczach :twisted: pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez Oyster » 17/6/2007, 00:39

To samo jest u mnie, z tym że tylko na skrzyżowaniach, bo samochodziarze wchodzą na piskach w zakręty. Teraz już nie mają jak, bo na piachu potrafi nieźle wyrzucić, o czym wczoraj mógł się przekonać jeden "bmowiec" :lol:
Jest lytr - jest impreza! :D
Oyster
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/2/2007, 18:08
Lokalizacja: Augustów

Postprzez Traperoso » 17/6/2007, 02:08

To nie jest istotne po co oni to wysypuja. To powoduje duze zagrozenie, moze spowodowac smierc motocyklisty i nie tylko. Co za roznica, jak to tlumacza. Szczegolnie jak juz ktos odejdzie na druga strone!
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez simonw » 17/6/2007, 02:13

dokladnie...

o ile samogalwanizujaca powloka ma oszczedzic nasze pieniadze (dodajac koszty czyszczenia karoserii samochodu i nadkoli) o tyle grysik czy piasek to juz przesada i powaznie zrobilbym akcje sprzatania drogi kiedys, legalnie zglosil na policje , ustawil pacholki (latwo gwizdnac we wro - same remonty, mam spora kolekcje pamiatkowa) i moto/autka na poboczu i centralnie w kamizelce zoltej zamiatal ostentacyjnie droge :)

przyszla by pewnie jakas dupa z TVN, TV4 i radia z ryjem, powiedziec ocb... :)

jesli akcja jest zgloszona (jak np wielkie sprzatanie smieci - akcja szkola) nie ma problemu a wydzwiek pozostanie.

Ludzie chetni z wro, jesli sa takie miejsca - dawac znaka :P Robimy blokade
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 17/6/2007, 08:31

Heh właśnie mi sie przypomniało jak po takiej akcji łatania dziur w zeszłym roku wygladał mój motorek :/ nie dość że grysik poobijał świeży lakier, to jak chciałem świece wymienić, to miałem sporą niespodzianke, grysik był nawet na głowicach i wokoło fajek od świec (poprzyklejał się :/) w sumie ciekawą droge przebył bo to miejsce jest osłonięte i przez owiewki i przez bak. Dosłownie było go wszędzie pełno, z motoru zrobiła sie grzechotka.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez johnmichael » 17/6/2007, 10:04

ale czyj to kolejny kretynski pomysl?po to placicie podatki by te cwaniaki, zamiast przeprowadzac prawdziwe remonty, urzywaja takich srodkow zastepczych niebezpiecznych dla urzytkownikow.co chwila utwierdzam sie w przekonaniu ze polska to kraj ktory jest postawiony na glowie.wszystko jest na odwrot i zawsze znajdzie sie jakies debilne wytlumaczenie na debilne poczynania.najgorsze chyba jest to ze metoda spychologii swietnie funkcjonuje w tym kraju.korupcja to norma, a chamstwo chodzi po ulicach ze pieskiem o imieniu beszczelnosc
nie ma szans bym tam wrocil.boli mnie ze to moja ojczyzna i musze sie za nia wstydzic na zachodzie...
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez simonw » 17/6/2007, 23:18

Widzisz, tak to jest :)
10 remontow, 2 koparki, 12 osob z czego w promieniu widoku zadnej, albo siedzi i pali fajke :)

Zrobie kilka fotek z remontu ulic we wro i wrzuce do joke2 po prostu, gdzie indziej miejsca nie ma.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kamp » 18/6/2007, 00:31

Hehehe nie mówi chop :D W Rzeszowie kilka miesięcy temu odbywał się remont na zaporze. Najlepszy był widok ok. 20 osob siedzących na dupie, a jeden polewał beton na zbrojeniach. (taki stan prac trwał przez 1.5 tygodnia) :twisted: paranoja jakaś to była, a jak skończyli remont to i tak wyszło, że do duszy jakoś ich pracy była :/ Polska, bo to Polska... :roll:
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SpeedyG » 18/6/2007, 07:49

tam z kolei macie do czynienia z angielską flegmatycznością.
U nas bareja rządzi w kraju w mniejszych przypadkach, w większych przedsięwzięciach drogowych ma wejść np. na nasz rynek unijna firma z Austrii której właścicielem jest jakiś rosyjski miliarder.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Gepard » 18/6/2007, 10:55

A co Wy się tak wściekacie ? :D Driftować się uczcie :wink: !
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Postprzez Gepard » 18/6/2007, 11:15

Dokładnie.Dramatyzują jakby nie wiem co.Mało tego można sprzęta szlifnąć i kasa jest z nieba :)
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr