Zobacz wątek - Bielawa - czy ktokolwiek tam był?
NAS Analytics TAG

Bielawa - czy ktokolwiek tam był?

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Bielawa - czy ktokolwiek tam był?

Postprzez Alonzo » 4/6/2006, 00:31

Jeżeli ktoś z Was był wczoraj (3 czerwca 2006) w Bielawie i robił jakieś zdjęcia, to bardzo proszę o ich opublikowanie.

Ekipa Scigacz.pl odpuściła sobie tę imprezę po tym, gdy wszyscy liczący się w naszym kraju stunterzy odpuścili ją sobie. Jednak sporo ludzi szuka w naszym serwisie jakiejkolwiek relacji. Ponieważ w tym roku w Bielawie było jak było, a w zasadzie było jak zwykle, dlatego nie będziemy publikowali niczego na temat tegorocznej imprezy umieścimy tylko odesłanie do tego posta na forum.

Pierwsze i drugie miejsce zajęło jedynych dwóch gości, którzy potrafią jeździć na motocyklach i mają na tyle blisko, aby pojawić się pod Wrocławiem. Chris (na Derbi) był pierwszy, a Stunter13 był drugi. Jak widać, nieobecność Chrisa była olbrzymim niedociągnięciem organizatorów Extrememoto (czyli w sumie po części naszym). Nie chcę komentawać, w jakich okolicznościach doszło do tej gafy. Ale widziałem Chrisa już w zeszłym roku i przyznaję, że technikę ma świetną. Jeżeli uda mu się przenieść tę technikę na większy motocykl to możemy mieć kolejnego stuntera, którego nie wstyd posłać za granicę.

Jeżeli macie jakieś własne zdjęcia, to publikujcie je proszę w ramach tego posta. Dla wszystkich tych, którym tegoroczna Bielawa pozostawiła niesmak, przygotowujemy miłą niespodziankę za tydzień. Otóż całą ekipą wybieramy się na:

http://www.bikeshow.lt/Stuntshow2006/index.htm

i przygotujemy wyczerpującą relację z tej imprezy (na którą został zaproszony również Raptowny).

Jeżeli impreza będzie równie udana co lista zaproszonych uczestników, to w tym roku może być to największe święto stuntu na wschód do Wisły.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mroowa » 4/6/2006, 15:21

Hmmm byłem na SFF mam kilka fotek więc mogę podrzucić.
Mam takie pytanie, na codzień nie interesuję się motorami jedynie jak jest SFF to się wybieram, dlatego napiszcie może dlaczego wszyscy liczący się stunterzy opuścili tą imprezę?
mroowa
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/6/2006, 15:14


Postprzez Coyot » 4/6/2006, 16:05

Bo to nie jest impreza tylko pomysl organizatora na zarabianie pieniedzy>!!Ten bufon ma wszystkich gdzies...to i jego tez maja...
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Yuurei » 4/6/2006, 16:56

Najlepsze komentarze do imprezy są na ulubionej stronie panów K&K :) Czytanie ich jak zwykle daje dużo radości :)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez mroowa » 4/6/2006, 17:07

Chyba, że tak :)
1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

Kilka fotek :)
mroowa
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/6/2006, 15:14

kilka fotek

Postprzez Junior96 » 4/6/2006, 18:34

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek

pierwszy raz wrzucam fotki... nie wiem czemu się nie wyswietlają
Avatar użytkownika
Junior96
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:19
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Postprzez mroowa » 4/6/2006, 20:14

Jeszcze kilka fotek :)

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

7.
Obrazek
mroowa
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/6/2006, 15:14

Postprzez Alonzo » 18/6/2006, 17:53

Wielkie dzięki za fotki.
Co do Bielawy, to jak napisał Coyot, część osób, która była w Bielawie, czuła się wykorzystywana przez organizatorów. Ale jest też inny powód - brak możliwości pojeżdżenia sobie. Otóż ja byłem w ubiegłym roku i sam widziałem, jak chłopaki nie mogli sobie pojeździć w trakcie imprezy, bo tor był zarezewowany dla gwiazd. W sumie w trakcie imprezy organizatorzy przewidzieli dla każdego z zawodników możliwość treningu - 5 minut i potem punktowanego przejazdu - 5 minut. 10 minut jazdy w ciągu całego dnia, to stanowczo za mało. Istotą tego typu imprez jest możliwość wyżycia się na motocyklu we w miarę bezpieczny sposób. W Bielawie jak dotąd można się było tylko wyżyć, jadąc przez całą Polskę przez kilka godzin i następnie wracając przez całą Polskę przez następne kilka godzin.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Diana » 20/6/2006, 18:42

Alonzo napisał(a): W Bielawie jak dotąd można się było tylko wyżyć, jadąc przez całą Polskę przez kilka godzin i następnie wracając przez całą Polskę przez następne kilka godzin.


Święta prawda
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez hefron » 21/6/2006, 08:20

Fotki nr 3 i 7 wypas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pod wrazeniem :) Kto jest na tych fotach??
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Kwazi » 21/6/2006, 18:36

Imienia i nawziska niepamiętam,pamiętam tylko że to Austryjak
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Krystiano16 » 22/6/2006, 19:43

Swietne foty 3,7 najlepsze na 10 / dal bym 20 :lol: 8) :shock: :shock:
Krystiano16
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20/6/2006, 20:28

odpowiedz Bielawa

Postprzez Alex » 2/7/2006, 19:11

fotki napradę swietne - byłem osobiscie austriak był super i czołowi zawodnicy także - ale przyjedżcie na Moto Extreme Show na lotnisko Bednary koło Poznania to zobaczycie co to jest jazda i ZABAWA !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Załączniki
moto extreme show.JPG
moto extreme show.JPG (224.71 KiB) Przeglądane 7607 razy
www.motoextremeshow.pl | | TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | EXTREMALNA ZABAWA !!! | EXTREMALNE SHOW !!! | EXTREMALNE MOTOCYKLE !!!
Avatar użytkownika
Alex
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/7/2006, 10:12

Postprzez Thrillco » 2/7/2006, 20:59

Mnie zastanawia jedno-dlaczego kazdy pisze że:
Czołówka Polskich Stunterów
Tego jeszcze nie było
itp.
Sorry..wszedzie czołówka się pkazuje a jakoś widac ją było tylko na jednej imprezie, która już była i tu drugie dno....jak to jeszcze nie było jak to już 3 tego typu impreza w kraju...a bedzie co najmniej jeszcze jedna. naprawde tak ciężko wymyslić coś z orginalnym hasłem??:)

Oooooooooo...a od kiedy to ŚM patronuje tak przekletym motocyklistom jak stunterzy??:O jestem w szoku....
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Manhatan » 2/7/2006, 22:10

A jeśli chodzi o tego austryjaka to był nim Marco Lurzer (u z dwoma kropkami) na swojej Kawie :wink:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez hefron » 3/7/2006, 10:03

Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr