Zobacz wÄ…tek - Sprzedam Honde Cbr F2
NAS Analytics TAG

Sprzedam Honde Cbr F2

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam Honde Cbr F2

Postprzez Nihu ya » 3/3/2013, 12:30

Witam.
Posiadam do sprzedania Hondę CBR f2, 1991r. Posiadam pełną dokumentację [ dowód rej, ubezpieczenie, Kartę pojazdu ] Ubezpieczenie ważne do czerwca 2013, przegląd do maja 2013.
Honda nie miała żadnego wypadku w moich rękach. A co było kiedyś nie wiem. Wiadomo swoje lata ma.
Plastiki boczne + cała czacha wraz z kołem, lagami pochodzą od cbr f3. [ plusem tego są lepsze hamulce, w f3 są większe tarcze z lepszymi zaciskami].
Motocykl prosty, przejeździłem nim cały sezon, nic nie ściągało. Rama nie ma zarysowań świadczących o wypadku, ani pęknięć.
Nie jeździłem nim po bułki do sklepu w niedziele :D Ale zapie****.. jak na taki motocykl przystało.
Zamontowane zostały nowe świece NGK.
Na wiosnę do wymiany olej w silniku, płyn hamulcowy,
Plastiki nie sÄ… idealne :D oceniam je na jakieÅ› 3 / 6
Cena 4 tyÅ› do negocjacji.

Motocykl Jest z Bartoszyc , Woj. Warmińsko Mazurskie. Tel: 530 817 319 , gg: 4294748

Pozdrawiam




Obrazek (otwórz link)

Uploaded with ImageShack.us (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Uploaded with ImageShack.us (otwórz link)
Nihu ya
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/2/2012, 10:08
Lokalizacja: Bartoszyce


Postprzez leff » 3/3/2013, 15:42

a widziales dzial z ogloszeniami sprzedazy moto? next time będzie warn
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê