Zobacz wÄ…tek - pomocy
NAS Analytics TAG

pomocy

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

pomocy

Postprzez michalkus31 » 2/3/2013, 19:43

Witam mam problem z moją dt ciężko ją odpalić nawet na ssaniu i na popych na wolnych obrotach dobrze chodzi ale gdy przygazuje albo zmuli jak by zabrakło paliwa albo dojdzie do 4,5 tys. poczeka chwilke i dojdzie do 8 a jak ją kupiłem dochodziła do 11 i to odrazu :( momentalnie następna sprawa gdy jade i mam pełny bak mam obroty przed rezonansem zacznie przerywać gasnąć puszcze z gazu przekręcę delikatnie manetkę po przerywa i wejdzie kolejna sprawa jak stoi na luzie i jej przygazuje strasznie przerywa a mieszanka nie jest zaduża bo ja jej robie sam i mam napisane ile mam nalać ale jak włoże bieg stoje na sprzęgle przygazuje to nie przerywa następnie dzisiaj stało mi się coś takiego jechałem stanołem bo zauważyłem kolegę pogadaliśmy odpaliłem ją i tak zaczeła się drzeć miała taki ryk jak ktm 525 i była o wiele słabsza ledwo dojechałem po prostej do domu
michalkus31
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/3/2013, 19:29
Lokalizacja: Biecz


Postprzez Habus » 2/3/2013, 23:14

Sprawdź w jakim stanie masz króciec, mi dr "dławiła" się bo króciec był nie szczelny i dostawała lewego powietrza, miała też nie regularne obroty, po zmianie króćca ustąpiło
Habus
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11/11/2012, 12:41
Lokalizacja: Kamień Pomorski




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê