Zobacz wÄ…tek - Kawasaki 636 do oceny :)
NAS Analytics TAG

Kawasaki 636 do oceny :)

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki 636 do oceny :)

Postprzez MsK » 28/2/2013, 12:23

Witam, tak jak w temacie - potrzebuję ocenić 2 Kawki :)
1. http://otomoto.pl/kawasaki-zx-6-r-636-n ... 05409.html
2. http://otomoto.pl/kawasaki-zxr-ninja-636-M3494865.html

Nie znalazłem innych 636 na allegro odpowiadających mi - musi to być 2005-2006r najlepiej czarna :) Zielona odpada, nie podoba mi się! Jeśli ktoś by zobaczył gdzieś coś w moim guście, proszę o podesłanie linku ;)
Początkowo miała to być ZX6R z 2008-2009 ale skoro twierdzicie, że 636 to lepszy wybór, więc zdałem się na Was ;)

Przy ocenie motocykli proszę pisać : @1. tudzież @2. - żeby nie było jakiś niejasności :)

Chyba, że ktoś już oglądał te motocykle i może się wypowiedzieć?
Nie ukrywam, że ta w Rzeszowie była by mi bardziej na rękę, bo mam po prostu bliżej - ale proszę o ocenę :)

Intrygują mnie tylko te przebiegi rzędu lekko ponad 20tyś... 6-7 letnie motocykle a przebiegi jak 2-3 letnie ;]
Odważni nie żyją WIECZNIE
Ostrożni nie żyją WCALE!
MsK
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20/1/2013, 20:52
Lokalizacja: KTA


Postprzez Black-Ghost » 28/2/2013, 12:34

Pierwsza jest podejrzana: Ma nieoryginalne tarcze hamulcowe z przodu, nie zgadzającą się grafikę i ten odcień czarnego nie wygląda na oryginał. Ta z drugiego linku wygląda zdecydowanie lepiej, malowanie się zgadza, jakichś ubytków nie zauważyłem. W Polsce nie wierzył bym w przebieg ale myślę że to najmniej istotna sprawa.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez MsK » 28/2/2013, 16:49

Dzwoniłem do gościa i motocykl tak jak przypuszczasz z lakierem, jest nieoryginalny - przemalowany cały na czarny mat, gość takiego sprowadził z Włoch z "zaufanego salonu", skąd bierze motocykle. Tarcze są zmienione i dorzucony stalowy oplot. Mówił, że czasza nie jest nigdzie spawana, jedynie wypełnienie z lewej strony nie jest jakoś dobrze spasowane, ale to jedyny mankament jaki zauważył.
Zapytałem, czy ma jakoś przeszłość za sobą, to odparł, iż dzwona ani nic w tym rodzaju nie było.
Naklejki to zauważyłem, że miejscem nie odpowiadają i z tył są inne niż w oryginale ;)
Odważni nie żyją WIECZNIE
Ostrożni nie żyją WCALE!
MsK
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20/1/2013, 20:52
Lokalizacja: KTA

Postprzez Black-Ghost » 28/2/2013, 19:29

Pierwszą odpuść bo później będziesz rzucać mięsem jak wyjdzie co kupiłeś. Przy oględzinach wszystkiego nie sprawdzisz. Dopiero jak przywieziesz do domu i pościągasz całe ubranko.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez MsK » 1/3/2013, 02:11

Noo właśnie diabeł tkwi w szczegółach...
Co do drugiego motocykla - na lewej stronie był przetarty, ale gość który ma ją teraz patrzył na to i tylko przetarte z lekka było, nic uszkodzone, spawane, itd.
Tak to ogólnie motorek do jazdy, miło się z gościem gadało, powiedział mi od razu, że z lewa strona delikatnie była przetarta, a więcej mankamentów nie ma, na tym napędzie chwile jeszcze pośmiga, opony przyzwoite(przód nówka), a jak zapytałem o przebieg, to się zaśmiał i powiedział, że jak kupował to nie wierzył w jego wiarygodność, ale On zrobił nim nieco ponad 3tyś ;)
Pogadaliśmy i jakoś w trakcie rozmowy wyszło, że motocykl kupił w Rzeszowie u gościa co sprowadza je z zza granicy, to zapytałem czy z Włoch i mówił, że właśnie z Włoch był ten motocykl, oraz jest to już jego drugi od tego gościa i był zadowolony z każdego - mowa o tym Panu, którego aukcje wystawiłem pod numerkiem pierwszym ;)
Szukałem więcej info na temat tych dwóch motocykli i na mojekawasaki właśnie były już brane na celownik :)

Więc jak nie ta druga, to możliwości w Polsce się wyczerpały... Zresztą kupić motocykl w Anglii czy USA, to też raczej po delikatnym szlifie, bo tylko takie się opłaci ściągać.
Nie mniej jednak jeśli ktoś by gdzieś natrafił na jakąś 636 '05- '06r to proszę o podesłanie oferty - będę wdzięczny ;)
Odważni nie żyją WIECZNIE
Ostrożni nie żyją WCALE!
MsK
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20/1/2013, 20:52
Lokalizacja: KTA

Postprzez Black-Ghost » 1/3/2013, 17:13

Może obczaj zagraniczne serwisy: Mobile.de albo Marktplaats.nl
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê