Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nowe prawo jazdy na motocykl - jak...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nowe prawo jazdy na motocykl - jak...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Nowe prawo jazdy na motocykl - jak...

Postprzez Åšcigacz » 28/2/2013, 14:24

Dyskusja na temat: Nowe prawo jazdy na motocykl - jak wygląda wznowienie egzaminów praktycznych?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nowe prawo jazdy na motocykl - jak wygląda wznowienie egzaminów praktycznych?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 14:24

co? :O
ja właśnie jestem w podobnej sytuacji! zdałem teorie w zeszłym roku i teraz mam w planach zdawać praktykę, przynajmniej miałem... To jest głupota co się dzieje! <br><hr>sosen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 14:46

Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 14:58

Niekażdego stać na kurs praktyczny. Ktoś czekał cała zime żeby zdawać a tu takie jajca. Jakaś paranoja i jeszcze dowiadywiedzieć sie że na nowych zasadach<br><hr>Lolek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:00

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:06

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka<br>
jeszcze nie ma ostatecznej decyzji o tym jakie będą pojazdy egzaminacyjne, wszystko może się zmienić, a żeby cokolwiek opanować nie muszę ponownie przechodzić kursu, mogę wykupić sobie jazdy. Degradować też nie mam zamiaru... będą wymyslać, aż skonczy się tym, że ludzie zaczną jeździć bez uprawnień na większą skale. Wspaniałomyślności naszych ustawodawców można tylko pozazdrościć ...<br><hr>Oksa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:06

To nie prawda, że "musi się udać na zupełnie nowy kurs na prawo jazdy". Kurs jest ważny bezterminowo. Inna sprawa, że zmiana kryteriów egzaminu, oznacza doszkolenie na własną rękę.<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:08

Komentatorzy napisał(a):To nie prawda, że "musi się udać na zupełnie nowy kurs na prawo jazdy". Kurs jest ważny bezterminowo. Inna sprawa, że zmiana kryteriów egzaminu, oznacza doszkolenie na własną rękę.<br><hr>MAH<br>
też mi się tak wydaje!<br><hr>Oksa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:16

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):jeszcze nie ma ostatecznej decyzji o tym jakie będą pojazdy egzaminacyjne, wszystko może się zmienić, a żeby cokolwiek opanować nie muszę ponownie przechodzić kursu, mogę wykupić sobie jazdy. Degradować też nie mam zamiaru... będą wymyslać, aż skonczy się tym, że ludzie zaczną jeździć bez uprawnień na większą skale. Wspaniałomyślności naszych ustawodawców można tylko pozazdrościć ...<br><hr>Oksa<br>
To sobie obejrzyj SIWZ przetargów w WORD-ach, np. WORD Warszawa.
WORD Gdańsk ma wystawione na sprzedaż wszystkie swoje YBR 250
Owszem kursu nie musisz robić, ale musisz opanować 600-kę i zrobić: 5x ósemkę w prostokącie; 2x wolny slalom na bramkach; 2x szybki slalom między słupkami 2-3 bieg, z pomiarem prędkości min 30km/h/czasuprzejazdu max 32-35s; 2x ominięcie przeszkody raz z prawej raz z lewej, mierzona prędkość min. 50km/h; i na koniec tradycyjna górka; później miasto min 25min lub dłużej <br><hr>mufka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:27

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):jeszcze nie ma ostatecznej decyzji o tym jakie będą pojazdy egzaminacyjne, wszystko może się zmienić, a żeby cokolwiek opanować nie muszę ponownie przechodzić kursu, mogę wykupić sobie jazdy. Degradować też nie mam zamiaru... będą wymyslać, aż skonczy się tym, że ludzie zaczną jeździć bez uprawnień na większą skale. Wspaniałomyślności naszych ustawodawców można tylko pozazdrościć ...<br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):To sobie obejrzyj SIWZ przetargów w WORD-ach, np. WORD Warszawa.
WORD Gdańsk ma wystawione na sprzedaż wszystkie swoje YBR 250
Owszem kursu nie musisz robić, ale musisz opanować 600-kę i zrobić: 5x ósemkę w prostokącie; 2x wolny slalom na bramkach; 2x szybki slalom między słupkami 2-3 bieg, z pomiarem prędkości min 30km/h/czasuprzejazdu max 32-35s; 2x ominięcie przeszkody raz z prawej raz z lewej, mierzona prędkość min. 50km/h; i na koniec tradycyjna górka; później miasto min 25min lub dłużej <br><hr>mufka<br>
Nie dramatyzuje zanim egzaminy się nie zaczęły, będę zdawać w Skierniewicach, przed wejściem w życie nowej ustawy mieli tylko 125, więc nic nie sugeruje, ale może będą też jakieś inne pojemności, wszystko zależy od naszych ustawodawców...<br><hr>Oksa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:42

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):jeszcze nie ma ostatecznej decyzji o tym jakie będą pojazdy egzaminacyjne, wszystko może się zmienić, a żeby cokolwiek opanować nie muszę ponownie przechodzić kursu, mogę wykupić sobie jazdy. Degradować też nie mam zamiaru... będą wymyslać, aż skonczy się tym, że ludzie zaczną jeździć bez uprawnień na większą skale. Wspaniałomyślności naszych ustawodawców można tylko pozazdrościć ...<br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):To sobie obejrzyj SIWZ przetargów w WORD-ach, np. WORD Warszawa.
WORD Gdańsk ma wystawione na sprzedaż wszystkie swoje YBR 250
Owszem kursu nie musisz robić, ale musisz opanować 600-kę i zrobić: 5x ósemkę w prostokącie; 2x wolny slalom na bramkach; 2x szybki slalom między słupkami 2-3 bieg, z pomiarem prędkości min 30km/h/czasuprzejazdu max 32-35s; 2x ominięcie przeszkody raz z prawej raz z lewej, mierzona prędkość min. 50km/h; i na koniec tradycyjna górka; później miasto min 25min lub dłużej <br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie dramatyzuje zanim egzaminy się nie zaczęły, będę zdawać w Skierniewicach, przed wejściem w życie nowej ustawy mieli tylko 125, więc nic nie sugeruje, ale może będą też jakieś inne pojemności, wszystko zależy od naszych ustawodawców...<br><hr>Oksa<br>
Właśnie je sprzedali, nowe motocykle muszą mieć zgodne z rozporządzeniem czyli na A2 min 400 na A 600<br><hr>Au
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:42

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):jeszcze nie ma ostatecznej decyzji o tym jakie będą pojazdy egzaminacyjne, wszystko może się zmienić, a żeby cokolwiek opanować nie muszę ponownie przechodzić kursu, mogę wykupić sobie jazdy. Degradować też nie mam zamiaru... będą wymyslać, aż skonczy się tym, że ludzie zaczną jeździć bez uprawnień na większą skale. Wspaniałomyślności naszych ustawodawców można tylko pozazdrościć ...<br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):To sobie obejrzyj SIWZ przetargów w WORD-ach, np. WORD Warszawa.
WORD Gdańsk ma wystawione na sprzedaż wszystkie swoje YBR 250
Owszem kursu nie musisz robić, ale musisz opanować 600-kę i zrobić: 5x ósemkę w prostokącie; 2x wolny slalom na bramkach; 2x szybki slalom między słupkami 2-3 bieg, z pomiarem prędkości min 30km/h/czasuprzejazdu max 32-35s; 2x ominięcie przeszkody raz z prawej raz z lewej, mierzona prędkość min. 50km/h; i na koniec tradycyjna górka; później miasto min 25min lub dłużej <br><hr>mufka<br>
zapomniałem o dwóch również tradycyjnych hamowaniach<br><hr>mufka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:48

Witam, gdzieś około 22 października udałem się do WORDU w Bydgoszczy, tam Pani zapisała mnie na samą teorię bo na praktykę już nie było MIEJSCA na 8 listopada, powiedziała że jak zdam teorie mam przyjść i zapisać się na praktykę!!! Zdałem teorie za 1 razem poszedłem się więc zapisać na praktykę i się okazało że nie ma już miejsca a egzaminy są do 4 grudnia.Ogólnie ubiegałem się o zapisanie mnie na praktykę praktycznie codziennie i nie udało się.Kolegi intruktor poszedł do wordu i zapisał go na następny dzień... Gdzie tu jest *** sprawiedliwość?? I niestety na stronie wordu było napisane że od 28 wznawiają zapisy, dzisiaj byłem i te kur... powiedziały mi że jeszcze nie zapisują i że będzie informacja na stronie, po powrocie z wordu do domu patrze na stronkę a tam że od 18 marca wznawiają (może). Teraz się jeszcze dowiaduje że będę zdawać na nowej praktyce to idzie dostać szału... pozostaje mi na razie jazda bez prawka ..|.. <br><hr>Bercikbdg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:54

to że na nowej praktyce to było wiadomo od dawna, ale to nie znaczy, że mamy przechodzić kurs od nowa, o tym była mowa. Jedyne czym moge was i siebie pocieszyć, to że termin ważności teorii będzie dłuższy, tzn jeżeli zdawałam 16 stycznia, to nie liczymy od tego dnia, a od dnia kiedy będą wznowione egzaminy praktyczne. <br><hr>Oksa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:56

Komentatorzy napisał(a):Nie żartujcie sobie, zdałam teorię na starych zasadach i powiedziano mi, że mam poczekać do wiosny na egzamin praktyczny, a nie ze mam od nowa przejść kurs! <br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ możesz iść, jeżeli tylko opanujesz Gladiusa bez wcześniejszego treningu, ja tam się degraduje do A1<br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):jeszcze nie ma ostatecznej decyzji o tym jakie będą pojazdy egzaminacyjne, wszystko może się zmienić, a żeby cokolwiek opanować nie muszę ponownie przechodzić kursu, mogę wykupić sobie jazdy. Degradować też nie mam zamiaru... będą wymyslać, aż skonczy się tym, że ludzie zaczną jeździć bez uprawnień na większą skale. Wspaniałomyślności naszych ustawodawców można tylko pozazdrościć ...<br><hr>Oksa<br>
Komentatorzy napisał(a):To sobie obejrzyj SIWZ przetargów w WORD-ach, np. WORD Warszawa.
WORD Gdańsk ma wystawione na sprzedaż wszystkie swoje YBR 250
Owszem kursu nie musisz robić, ale musisz opanować 600-kę i zrobić: 5x ósemkę w prostokącie; 2x wolny slalom na bramkach; 2x szybki slalom między słupkami 2-3 bieg, z pomiarem prędkości min 30km/h/czasuprzejazdu max 32-35s; 2x ominięcie przeszkody raz z prawej raz z lewej, mierzona prędkość min. 50km/h; i na koniec tradycyjna górka; później miasto min 25min lub dłużej <br><hr>mufka<br>
Komentatorzy napisał(a):zapomniałem o dwóch również tradycyjnych hamowaniach<br><hr>mufka<br>
To usiądźmy i rozpłaczmy się...<br><hr>Oksa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 15:56

Do **** z tymi zmianami... W grudniu zdałem teorie, mam 18 lat(rocznikowo 19) i teraz muszę robić praktyczny egzamin na Kat. A2... Bez sensu, no i teraz jeszcze się dowiaduje że na nowych zasadach no po prostu bomba!!!<br><hr>Amok
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 16:57

Ja chciałem się zapisać teraz na prawo jazdy A2 ale co się okazuje że szkoły jazdy na razie nie są przygotowane na zmiany (nie wiedzą jakie motocykle mają zakupić itp.) w Kłodzku nie wiadomo czy w ogóle będzie można jeszcze robić prawo jazdy na motocykl bo powodem jest to że plac manewrowy jest za mały ,a nowe przepisy uwzględniają nowe manewry , prawdopodobnie będzie tak że w Kłodzku nie będzie można już zdawać egzaminów i zostanie mi jeździć do Wałbrzych gdzie mam 60km do nie go lub Wrocław -100km :/ <br><hr>luka006
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 17:21

Komentatorzy napisał(a):Do **** z tymi zmianami... W grudniu zdałem teorie, mam 18 lat(rocznikowo 19) i teraz muszę robić praktyczny egzamin na Kat. A2... Bez sensu, no i teraz jeszcze się dowiaduje że na nowych zasadach no po prostu bomba!!!<br><hr>Amok <br>
Ja mam to samo, tylko nie wiem jeszcze co z praktyką bo tylko mi to zostało bo nie było terminu już i była zła pogoda. Rocznikowo mam 17 lat i zdaje na A1.<br><hr>islandia18
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 19:11

Komentatorzy napisał(a):Do **** z tymi zmianami... W grudniu zdałem teorie, mam 18 lat(rocznikowo 19) i teraz muszę robić praktyczny egzamin na Kat. A2... Bez sensu, no i teraz jeszcze się dowiaduje że na nowych zasadach no po prostu bomba!!!<br><hr>Amok <br>
Mam tak samo. Przecież to jest k***a chore!! ja nie wiem co za deb*le to wymyślali ale musieli być nieźle zćpani!!!<br><hr>TN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2013, 21:10

Zdawałam późną jesienią, testy zdane, niestety noga mi się powinęła na placu... Jak będą dogodne warunki do zdawania, będę podchodzić, z tym że na nowych zasadach. A co najlepsze mam ukończone 25 i mam zdawać na A2... Tak zostałam poinformowana przez swojego instruktora...<br><hr>Iza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê