Zobacz wątek - Co sądzicie o tych ofertach sprzedaży motocykla?
NAS Analytics TAG

Co sądzicie o tych ofertach sprzedaży motocykla?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Co sądzicie o tych ofertach sprzedaży motocykla?

Postprzez rafal_bigi » 26/2/2013, 13:01

witam, planuję zakup Yamahy Fazer, powyżej 2004 roku, do kwoty ok. 11000 zł.
Mój pierwszy motocykl i się nie znam na motocyklach. Chciałbym zaoszczędzić dojeżdżając do sprzedawcy na oględziny.

Poniżej wkleję ofertę i jeśli moglibyście napisać co sądzicie o danej ofercie, byłbym bardzo wdzięczny :)

http://tablica.pl/oferta/yamaha-fz6-faz ... 2lyDZ.html

Czy jest coś podejrzane, czy cena jest ok, o co dopytać itd.

Później oczywiście pojadę z kimś, kto się zna jeszcze na oględziny i przejażdżkę.
rafal_bigi
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/2/2013, 12:48
Lokalizacja: Polska, Poznań


Postprzez exaco » 26/2/2013, 14:13

Wypełnij szablon ;)

Jeśli to Twoje pierwsze moto, to Fazer może być trochę zbyt mocnym sprzetem - jednak 100 koni robi swoje. Ta konkretna sztuka wygląda nieźle, ciężarki kierownicy na miejscu, dekle nieporysowane, łańcuch OK, ale pewnie koledzy, którzy się lepiej znają na fazerach zaraz Ci napiszą, czy malowanie jest oryginalne i czy niczego nie brakuje.

Czy uwzględniłeś w budżecie koszty zakupu ubrania na moto?
Avatar użytkownika
exaco
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 14/5/2012, 10:23
Lokalizacja: Łódź


Postprzez rafal_bigi » 28/2/2013, 09:36

dzięki za odpowiedź.

Szukam właśnie sposobu jak kupić ubranie i kask? Tanio.
Czy warto kupować używany kask?
Kask muszę chyba osobiście przymierzyć a nie kupować od razu w internecie.
Czy są jakieś giełdy / komisy z używanymi kaskami. W Poznaniu?
Chciałbym wydać na kask ok 300 zł

Ubranie - nie mam pojęcia od czego zacząć i jak gdzie kupować.
rafal_bigi
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/2/2013, 12:48
Lokalizacja: Polska, Poznań

Postprzez exaco » 28/2/2013, 09:59

Zdecydowanie odradzam kupno używanego kasku. Kask układa się do konkretnej głowy, więc jak kupisz po kimś to po pierwsze może być niewygodny, po drugie może być już po jakiejś przygodzie, co nie zawsze musi być widoczne na skorupie. Za 300 pln już jakiś kask kupisz. Jeśli chodzi o sam zakup to zdecydowanie lepiej będzie przymierzyć, aby nigdzie Cie nie upijał i było Ci w nim wygodnie. Nie każdy model musi do Twojej głowy pasować - zaczniesz przymierzać, to zobaczysz, że różne modele inaczej leżą na głowie. Kask w momencie kupna musi być ciasny, po jakimś czasie się trochę ubije i będzie pasowal idealnie.

Ubranie jakie trzeba kupić to minimum kurtka, rękawiczki, spodnie - butów też bym nie lekceważył. Ciuchy raczej bez problemu można kupić przez net (ja tak kupowałem i jedyne co musiałem odesłać to buty - były za małe i wymienili mi na większe). Całość ciuchów z kaskiem powinieneś się zmieścić w około 2000 pln - nie będzie to jakiś super sprzęt, ale powinien zapewnić Ci podstawowe bezpieczeństwo.

Moim zdaniem lepiej dołożyć więcej do ciuchów i kupić trochę tańsze i słabsze mocowo moto...
Avatar użytkownika
exaco
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 14/5/2012, 10:23
Lokalizacja: Łódź



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr