Zobacz wątek - Pierwszy motocykl ~8 000 zł
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl ~8 000 zł

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl ~8 000 zł

Postprzez Roman0 » 22/2/2013, 19:42

Jakie masz doświadczenie: Zerowe, zajęcia praktyczne podczas kursu na kategorię A.

Wiek: ~22 lata

Waga: ~75kg

Wzrost: ~180cm

Do jakich celów chcesz używać motocykla: jazda na codzień po mieście (sporadycznie), po trasie (mam nadzieję, że często), jazda z plecaczkiem (jak nabiorę umiejętności)

Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?: Około 10 000 zł na motocykl + komplet odzierzy motocyklowej. Czyli około 8 tys. na motocykl

Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?: Studiuję, więc raczej niewielki

Jakie motocykle Ci się podobają: Naked'y z okrągłą lampą

Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Kawasaki ER5, Yamaha XJ600, Honda CB500, Honda Hornet
Roman0
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/2/2013, 19:08


Postprzez skidmarks » 22/2/2013, 19:47

Hornet bedzie ci przeszkadzac w nauce. Piec z CBR-y 600F2 niekoniecznie się nadaje na zerowe doświadczenie. Reszta wymienionej stawki będzie spoko. To raczej podobne technicznie jak i w osiągach wiec wybór możesz sprowadzić do stanu technicznego rocznika czy malowania .
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez Roman0 » 23/2/2013, 07:52

Dziękuję za odpowiedź. Teraz sobie jeszcze przypomniałem o Suzuki Bandit 600. Co sądzicie o tej maszynie na pierwszy motocykl?
Roman0
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/2/2013, 19:08

Postprzez GhastRider90 » 23/2/2013, 08:20

Roman0 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź. Teraz sobie jeszcze przypomniałem o Suzuki Bandit 600. Co sądzicie o tej maszynie na pierwszy motocykl?

ja go miałem i mam nadal i jestem mega zadowolony aczkolwiek chciałbym aby miał te 10-15KM wiecej i wcale bym go nie zmieniał :) Uniwersalny sprzet do miasta na dalekie trasy do latania tu i tam mało pali jak jest dobrze wyregulowany siedzwnie wygodne pozycja także wersja "S" bądz "F" w taką bym na Twoi miejscu polował ponieważ szyba z przodu daje dużą osłone przed wiatrem i warunkami pogodowymi:) wersja neked jest także spoko ale do wycieczek moim zdaniem sie nie nadaje chyba, że dokupisz akcesoryjną szybke to jeszcze bedzie do wytrzymania aczkolwiek i tak podroż bedzie uciażliwa.
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)

Postprzez skidmarks » 23/2/2013, 15:07

Brak owiewki nie jest jakimś przejawem sado-maso. To klasyczne rozwiązanie pociąga za sobą to że robimy za spadochron przy 160kmhi wyżej. Pomaga dobrej klasy kask ze spoilerem oraz dobra kurtka skórzana. Twardszy materiał przetrzyma jakieś kamyki spod kół na klatę.
Sporo ludzi uważa jazdę nakedami klasycznymi za kwintesencje "motórzenia"

Użytkuje codziennie w sezonie motocykl i dla mnie plastik w koło to zbawienie ;)
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê