Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Dealer "Cafe Racer" szuka handlowca
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Dealer "Cafe Racer" szuka handlowca

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Dealer "Cafe Racer" szuka handlowca

Postprzez Åšcigacz » 14/2/2013, 09:17

Dyskusja na temat: Dealer "Cafe Racer" szuka handlowca
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Dealer "Cafe Racer" szuka handlowca
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 09:17

W skrócie: szukamy frajera ;-)<br><hr>A u t o r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 10:10

Dokładnie :] Polska, Polska i jeszcze raz Polska! Kraj mlekiem i miodem...<br><hr>Obywatel?
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 10:17

Ciekawe kiedy w koncu firmy oficjalnie bedą pisać jaki maja budżet na pracownika.
Tak jak ma to miejsce w cywilizowanych krajach<br><hr>Crass
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 10:46

Szukamy frajera a w zamian ciesz się że pracujesz w tak ciekawej branży jak motocyklowa...!
Drodzy Koledzy z CafeRacer jak i wszyscy inni Pracodawcy, umieszczając ogłoszenie o prace przedstawiacie jednocześnie ofertę. Jak każda oferta powinna ona zawierać warunki tj. obowiązki, przywileje i odpowiedzialności a jednym z najważniejszych jej elementów jest cena. PRACOWNIK to narzędzie firmy używane w jej rękach do realizacji działalności, zadań koniecznych bądź przynoszących zysk. Jeśli PRACODAWCY nie stać na PRACOWNIKA to musi go zatrudnić w ramach inwestycji która się kiedyś zwróci albo nie a odpowiedzialność za nią bierze inwestujący czyli Pracodawca. Żaden doświadczony i odpowiedzialny człowiek nie zdecyduje się na współpracę z Wami ponieważ nie będzie inwestował swoich pieniędzy i czasu w czyjąś firmę bo gdyby chciał inwestować założyłby swoją... Jeśli PRACODAWCY nie stać na narzędzie jakim jest PRACOWNIK to niech nie pyta o chętnych do pracy za - "sam nie wie ile"! Ciekawe czy wasze produkty sprzedajecie w ten sam sposób "weź Pan ten motor podpisz umowę kredytową a później się dowiesz ile kosztuje...".<br><hr>filipmec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 12:16

Pewnie lepiej zatrudnić lenia żeby siedział i wyganiał wzrokiem kupujących bo mu się robić nie chce a 3 tys ma na umowie, więc tyle się należy! I trzeba w tedy 2 lenia za kolejne 3tys zatrudnić żeby pilnował tego 1.
Najlepiej narzekać jaka to ta Polska jacy to ci pracodawcy i szukać roboty lżejszej od leżenie bo przecież ja mam skończony marketing i zarządzanie!
Każdemu pacanowi się wydaje ze jak się salon ma to czynsz, podatki i towar za darmo a utargiem to najlepiej na pół z pracownikiem się dzielić.<br><hr>pracodawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 12:24

Komentatorzy napisał(a):Pewnie lepiej zatrudnić lenia żeby siedział i wyganiał wzrokiem kupujących bo mu się robić nie chce a 3 tys ma na umowie, więc tyle się należy! I trzeba w tedy 2 lenia za kolejne 3tys zatrudnić żeby pilnował tego 1.
Najlepiej narzekać jaka to ta Polska jacy to ci pracodawcy i szukać roboty lżejszej od leżenie bo przecież ja mam skończony marketing i zarządzanie!
Każdemu pacanowi się wydaje ze jak się salon ma to czynsz, podatki i towar za darmo a utargiem to najlepiej na pół z pracownikiem się dzielić.<br><hr>pracodawca<br>
Nie. Wystarczy zapewnić godziwą podstawę i do niej doliczać odpowiednie premie za sprzedaż. Pracownik wynagradzany jest o wiele bardziej efektywny niż taki ze stałą niezmienną pensją, jednak nie można popadać w przesadę w żadną ze stron... Jeśli trafiłby się słabszy miesiąc dla całej branży, to pracownik miałby wg Ciebie zostać bez niczego? Nikt się na coś takiego nie zgodzi.<br><hr>Pracownik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 13:15

Komentatorzy napisał(a):Pewnie lepiej zatrudnić lenia żeby siedział i wyganiał wzrokiem kupujących bo mu się robić nie chce a 3 tys ma na umowie, więc tyle się należy! I trzeba w tedy 2 lenia za kolejne 3tys zatrudnić żeby pilnował tego 1.
Najlepiej narzekać jaka to ta Polska jacy to ci pracodawcy i szukać roboty lżejszej od leżenie bo przecież ja mam skończony marketing i zarządzanie!
Każdemu pacanowi się wydaje ze jak się salon ma to czynsz, podatki i towar za darmo a utargiem to najlepiej na pół z pracownikiem się dzielić.<br><hr>pracodawca<br>
Po to jest okres próbny, po to są rozmowy kwalifikacyjne i różne inne metody weryfikacji kandydata. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a prawda jest taka, że państwo obciąża pracodawcę zbyt dużymi kosztami pracy i nie ma co się dziwić, że pracodawca swoje a pracownik swoje.
Jednak jak ktoś otwiera SALON to musi się liczyć z kosztami, także pracowniczymi. Jeśli nie ma zabezpieczonego finansowania swej działalności to prędzej czy później upadnie a oszczędnościami na pracowniku sukcesu nie osiągnie.<br><hr>A u t o r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 14:17

Komentatorzy napisał(a):Pewnie lepiej zatrudnić lenia żeby siedział i wyganiał wzrokiem kupujących bo mu się robić nie chce a 3 tys ma na umowie, więc tyle się należy! I trzeba w tedy 2 lenia za kolejne 3tys zatrudnić żeby pilnował tego 1.
Najlepiej narzekać jaka to ta Polska jacy to ci pracodawcy i szukać roboty lżejszej od leżenie bo przecież ja mam skończony marketing i zarządzanie!
Każdemu pacanowi się wydaje ze jak się salon ma to czynsz, podatki i towar za darmo a utargiem to najlepiej na pół z pracownikiem się dzielić.<br><hr>pracodawca<br>
Dzielisz siÄ™ z Rostowskim to podziel siÄ™ i z pracownikiem.<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 22:54

byłem kilka razy w tym salonie i szczerze to nic specjalnego tam klienta moim zdaniem nie przyciągnie, za każdym razem gdy wchodziłem to jakbym wszystkich spłoszył, a właściciel siedzi sobie przy biurku z nogami w górze..<br><hr>malikowy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2013, 22:58

Komentatorzy napisał(a):byłem kilka razy w tym salonie i szczerze to nic specjalnego tam klienta moim zdaniem nie przyciągnie, za każdym razem gdy wchodziłem to jakbym wszystkich spłoszył, a właściciel siedzi sobie przy biurku z nogami w górze..<br><hr>malikowy<br>
dodam jeszcze, że kupiłem od nich kask jako swój pierwszy totalnie zielony, nie wiedziałem jak przymierzyć itp. użytkowałem go przez kilka lat i dalej czasem wyciągam jak nie chcę dużo lepszego i droższego zniszczyć. Ale dopiero jak kupiłem porządny kask to wytłumaczono mi jak powinno się taki kask przymierzyć i odpowiednio dobrać rozmiar. Aktualnie latam w XR1100 rozmiar L idealnie dopasowany, a kask od nich mam rozmiar XL (pomagał mi ich pracownik i chyba z brakiem doświadczenia) jak go zakładam to jeszcze lata mi luźno na głowie wtedy patrzyłem że ma być wygodny ale okazuje się że wygoda przy pierwszym przymierzeniu nie jest ważna<br><hr>malikowy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2013, 18:07

Aplikowałem ostatnio na sprzedawcą do sklepu Bikestar w W-wie na ul. Julianowskiej. Szybka wymiana @ i pytanie o wynagrodzenie. Napisałem że 2500 netto podstawy będzie mnie satysfakcjonowało. Odpowiedź - że nie są w stanie zapewnić takiego wynagrodzenia. Więc pytam się a jakie oferujecie - 1500 netto + 2%. 1500 netto.
K*rwa - to nawet średnia krajowa nie jest.
Nie wiem co myślą sobie pracodawcy. Kto będzie pracował za 1500 zł!!!!! Ludzie, ogarnijcie się.<br><hr>daniowwe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2013, 10:41

Komentatorzy napisał(a):Aplikowałem ostatnio na sprzedawcą do sklepu Bikestar w W-wie na ul. Julianowskiej. Szybka wymiana @ i pytanie o wynagrodzenie. Napisałem że 2500 netto podstawy będzie mnie satysfakcjonowało. Odpowiedź - że nie są w stanie zapewnić takiego wynagrodzenia. Więc pytam się a jakie oferujecie - 1500 netto + 2%. 1500 netto.
K*rwa - to nawet średnia krajowa nie jest.
Nie wiem co myślą sobie pracodawcy. Kto będzie pracował za 1500 zł!!!!! Ludzie, ogarnijcie się.<br><hr>daniowwe<br>
To tak branza. A zarobki typu srednia krajowa to wiesz, nie wtym sektorze. Chyba ze wraz z premia ktora wypracujesz.<br><hr>Clarissa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/2/2013, 11:06

Komentatorzy napisał(a):Aplikowałem ostatnio na sprzedawcą do sklepu Bikestar w W-wie na ul. Julianowskiej. Szybka wymiana @ i pytanie o wynagrodzenie. Napisałem że 2500 netto podstawy będzie mnie satysfakcjonowało. Odpowiedź - że nie są w stanie zapewnić takiego wynagrodzenia. Więc pytam się a jakie oferujecie - 1500 netto + 2%. 1500 netto.
K*rwa - to nawet średnia krajowa nie jest.
Nie wiem co myślą sobie pracodawcy. Kto będzie pracował za 1500 zł!!!!! Ludzie, ogarnijcie się.<br><hr>daniowwe<br>
Komentatorzy napisał(a):To tak branza. A zarobki typu srednia krajowa to wiesz, nie wtym sektorze. Chyba ze wraz z premia ktora wypracujesz.<br><hr>Clarissa<br>
Nie rozumiem co ma branża wspólnego? Nawet od tej branży oczekiwał bym większych zarobków z kilku powodów:

1. Jest to praca dla pasjonatów o2o
2. Artykuły motocyklowe do tanich nie należą, konkurencja wśród producentów jest dość spora
3. W Biedronce na kasie pewnie więcej zarabiają

Wg. moich obliczeń wychodzi że:

24 dni pracujące (średnio nie licząc sobót a czasami pewnie i niedziel) x 8 h = 192 h
1500 zł / 192 h = 7,8 pln na godzinę!!!
BEZ SOBÓT!!!
Nóż mi się w kieszeni otwiera. Zawsze będziemy w szarej d*** z takim podejściem pracodawców.
Sorry, ale za taką pensję znajdą pewnie studenciaka co potrzebuje byle jakiej pracy, a resztę ukręci pewnie pod stołem.<br><hr>daniowwe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê