Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Salon Ducati i Triumph w Krakowie...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Salon Ducati i Triumph w Krakowie...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Salon Ducati i Triumph w Krakowie...

Postprzez Åšcigacz » 15/2/2013, 18:59

Dyskusja na temat: Salon Ducati i Triumph w Krakowie poszukuje pracownika
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Salon Ducati i Triumph w Krakowie poszukuje pracownika
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 15/2/2013, 18:59

ja bym marzył pracowac jako mechanik od motocykli. mam za soba 9 lat naprawy automatycznych skrzyn biegow osobowek. i 0 doswiadczenia w kreceniu motocykli. myslicie, ze mam szanse na jakas robote majac tylko srednie wyksztalcenie? jakies przyuczenie bym mial chyba na poczatku..?<br><hr>mechanik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/2/2013, 21:11

Komentatorzy napisał(a):ja bym marzył pracowac jako mechanik od motocykli. mam za soba 9 lat naprawy automatycznych skrzyn biegow osobowek. i 0 doswiadczenia w kreceniu motocykli. myslicie, ze mam szanse na jakas robote majac tylko srednie wyksztalcenie? jakies przyuczenie bym mial chyba na poczatku..?<br><hr>mechanik<br>
ja bym cie chetnie przyjął do swojego serwisu :) Jesli kreciłeś przez tyle lat osobówki to szybko bys załapał motocykle :) Mysle ze rok czasu pod okiem kogos kto ci podpowie przy pracy co i jak i stał byś sie samodzielny w tym. Ja akurat szukam kogoś bo za duzo roboty już mam zeby to ogarnac samemu. Ale mi zalezy na kimś z okolicy :)<br><hr>bazylrs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2013, 07:25

A w Poznaniu jakaś posadka w salonie jest może wolna? :)<br><hr>Juno
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2013, 18:15

Komentatorzy napisał(a):ja bym marzył pracowac jako mechanik od motocykli. mam za soba 9 lat naprawy automatycznych skrzyn biegow osobowek. i 0 doswiadczenia w kreceniu motocykli. myslicie, ze mam szanse na jakas robote majac tylko srednie wyksztalcenie? jakies przyuczenie bym mial chyba na poczatku..?<br><hr>mechanik<br>
Komentatorzy napisał(a):ja bym cie chetnie przyjął do swojego serwisu :) Jesli kreciłeś przez tyle lat osobówki to szybko bys załapał motocykle :) Mysle ze rok czasu pod okiem kogos kto ci podpowie przy pracy co i jak i stał byś sie samodzielny w tym. Ja akurat szukam kogoś bo za duzo roboty już mam zeby to ogarnac samemu. Ale mi zalezy na kimś z okolicy :)<br><hr>bazylrs<br>
A skÄ…d jesteÅ›??<br><hr>Glaca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê