Zobacz wÄ…tek - ciezarki kierownicy - luzny
NAS Analytics TAG

ciezarki kierownicy - luzny

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

ciezarki kierownicy - luzny

Postprzez karolgda » 9/2/2013, 12:49

Witam wszystkich
Mialem maly posliz Hornetem 01 na sniegu i poluzowal mi sie ciezarek. Konstrukcja jest prosta srubka ciezarek no i ta czesc do ktorej sie wkreca. Niestety cos poluzowalo sie w srodku i ta czesc z gwintem kreci sie w kolko i lekko sie gibie na boki czy jest jakas mozliwosc wymianny tej czesci czy poprostu zrobienia zeby siedzialo to sztywno w kierownicy??
karolgda
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17/2/2011, 02:37
Lokalizacja: gdansk


Postprzez Seba_ER5 » 9/2/2013, 14:54

W srodku moze byc rozporowa gÄ…bka,kawalek gumy. Wykrec ciezarek zobacz czy jest jak pisze i wkrec lekko i wyciagnij calos. No i popraw.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez pamoz » 9/2/2013, 18:30

W tym "wkładzie" w kierownicy są dwie gumki na początku i końcu.Przy końcu kierownicy jest coś w rodzaju blokady z blachy .Możliwe ,że ta blokada wyłamała się lub wpadła do środka i dlatego kręci się to w kółko.Najlepiej ściągnij sobie serwisówkę jest tam ładnie pokazane jak to wygląda.Jak będziesz ten "wkład" wyciągał nieumiejętnie i na siłę możesz uszkodzić ową blokadę(jak już nie jest uszkodzona).
biegacz
Avatar użytkownika
pamoz
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2/10/2010, 19:54
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez karolgda » 9/2/2013, 22:18

kurcze mam serwiskowke ale nie pomyslalem zeby tam sprawdzic :p wedlug rysunku i tego co widzialem w mojej raczce to wylamal mi sie "retainer ring" tylko nigdzie nie moge znalesc tego na necie wiec chyba czeka mnie wizyta w hondzie. dzieki za odpowiedzi
karolgda
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17/2/2011, 02:37
Lokalizacja: gdansk



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości




na górê