Zobacz wÄ…tek - Motocykl do jazdy dziennej oraz nauki stuntu. 6 tyÅ›.
NAS Analytics TAG

Motocykl do jazdy dziennej oraz nauki stuntu. 6 tyÅ›.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motocykl do jazdy dziennej oraz nauki stuntu. 6 tyÅ›.

Postprzez Cybe » 7/2/2013, 09:53

Witam.

Od 3 lat, myślę nad motocyklem i w tym roku chciałbym w końcu się zebrać i kupić sprzęt.

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie)?
-Nie mam w ogóle doświadczenia przy prowadzeniu motocykli, mam natomiast prawko od 4 lat na samochód.

- Wiek, waga, wzrost,
- 25 lat, 80 kg, 175 cm

- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
-Do jazdy na co dzień (80%) oraz do stuntu(20%).

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
- Ciężko powiedzieć, bo nie wiem jakie są zakresy i ile da się zrobić, ale chciałbym 5 dni w tygodniu jeździć do pracy oraz w weekend uczyć się stuntu.

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
- Gotówka w okolicach 6 tyś, fajnie jakby jeszcze w tej cenie dało się kupić coś do ubrania... zawsze mogę dozbierać gdyby to była śmieszna kwota.

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
- Nie wiem zbytnio ile minimum można oraz maksimum.

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
-enduro oraz sportowe.

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
- W artykule "Pierwszy motocykl" zwróciłem uwagę na Kawasaki GPZ500.

Ogólnie, najbardziej chciałbym zająć się stuntem, nie zależy mi na popierdzielaniu po mieście, chcę spokojnie sobie jeździć, natomiast w weekendy chciałbym gdzieś gdzie można uczyć się stuntu. Na spokojnie, żeby zająć się czymś ciekawym poza ciągłą pracą i nauką.

Pozdrawiam!
Cybe
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/2/2013, 09:38


Postprzez SkoQ » 7/2/2013, 10:32

prawko od 4 lat na samochód.


Czyli doświadczenie nadal zero...

Ubrania kosztują te minimum 1500 zł, czyli na motocykl zostaje Ci jakieś 4500, motocykl do nauki stuntu to nie jest zwykły motocykl, to specjalnie pod tym kątem przygotowana maszyna, z klatką, większą zembatką z tyłu, ze stalowymi oplotami, zmienioną kierownicą i tak dalej i tak dalej. To nie jest tak że wsiadasz na pierwsze lepsze moto i uczysz się stuntu. GPZ na codzień na dojazd bardzo fajne moto, no ale niestety jeśli chcesz się nią uczyć stoppie, wheelie itp. to długo nie pożyje.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez pawel4723 » 7/2/2013, 10:38

GPZ 500 jak na pierwszy motocykl spoko ale do stuntu nie nadaje sie .Z tego co wiem to do stuntu najlepsze sa CBR Y .
Pozatym do stuntu trzeba zmienic conajmniej zembatke zeby prubowac i cos jeszce ze zmokim ktury pobiera olej bo sie jezdzi na kole.
Wiec albo sprzet do stuntu bardziej albo do jazdy na co dzien.
na allegro da sie znalezc za 5-6 k maszyny zrobione pod stunt
http://moto.allegro.pl/honda-cbr-f4-stu ... 01124.html
http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-st ... 60527.html
http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-st ... 60527.html

To sa motocykle do stuntu a inne sa do jezdzenia na codzien trzeba wybierac albo to albo to ...


ogranij ortografie bo jak Ciebie czytam to mnie zeby bola - leff
pawel4723
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 11/4/2012, 18:50
Lokalizacja: białystok

Postprzez Cybe » 7/2/2013, 10:45

Ok rozumiem, ale coś polecacie faktycznie do stuntu, ale konkretnego? Nie stać mnie na 2 motory, jeden do stuntu a drugi do normalnej jazdy... no chyba, że to wymóg i tak każdy kto stuntuje ma 2 motory.
Cybe
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/2/2013, 09:38

Postprzez suchy558 » 7/2/2013, 11:27

Avatar użytkownika
suchy558
Bywalec
 
Posty: 676
Dołączył(a): 1/2/2011, 19:03
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez Cybe » 7/2/2013, 11:28

Dzięki suchy, właśnie o konkrety mi chodziło. Dzisiaj przeczytam i będę myślał dalej.
Cybe
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/2/2013, 09:38

Postprzez SkoQ » 7/2/2013, 15:48

No ja mam dwa xD jeden do odpierdzielania a drugi do jazdy :) z tym że ja nie jestem stunterem bo jeszcze nic nie umiem...
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Jasiu123 » 7/2/2013, 16:43

Pany zĘbatka :-)
Jasiu123
Świeżak
 
Posty: 380
Dołączył(a): 27/8/2012, 22:28

Postprzez Cybe » 7/2/2013, 17:22

A co myślicie o tej maszynie? http://moto.allegro.pl/honda-cbr-f4-stunt-i3005701124.html (otwórz link)[/url]
Cybe
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/2/2013, 09:38



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê