Zobacz wątek - B.B Motocykle Rzeszów
NAS Analytics TAG

B.B Motocykle Rzeszów

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

B.B Motocykle Rzeszów

Postprzez maciek7202 » 28/1/2013, 20:12

Nie polecam tego Pana, ma już negatywną jedną opinie. Wybierałem się po 1000 k5. Wpłaciłem nawet 100zł jako zaliczkę. Gość jest jakiś świrnięty. Najpierw bajerował z owiewkami, sprawdziłem, że kolor powinien być inny, potem zapytałem dlaczego felgi są w innym kolorze i dlaczego nie ma amora skrętu to tłumaczył, że już takiego kupił i na pewno nie jest rozbity, że daje gwarancję na ileś tam kilometrów i można sprawdzić w ASO. Jak bym miał 50 km to pewnie bym podjechał z nudów i pościągał owiewki, ale mam jakieś 7 razy więcej. Następnie pomylił się o prawie 10 tyś w przebiegu no i najlepsze na koniec. Zadzwonił do mnie okazało się że przez przypadek a w tle usłyszałem jak nie miło o mnie mówi : "jakiś poje** jest ten chłopak, cały czas o coś wypytuje, już mnie wkur** chyba zadzwonię i mu podziękuję bo mnie już wkurw** jak tak można ... " rozłączyłem się, zadzwoniłem i podziękowałem mu. Był bardzo zaskoczony i wypierał się że nic takiego nie mówił. Moto nie sprawdziłem ale obawiam się że było podobnie jak z kolegą z forum który pojechał po TDM-a i też miał dostać gwarancję na ileś tam tylko co z tego jak pod owiewkami spawy i klejenie. Ja jestem stratny o stówę ale bogatszy o nowe doświadczenie.
Pieprzyć to co nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją
maciek7202
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/1/2013, 19:58
Lokalizacja: LsW


Postprzez kamyk82 » 28/1/2013, 20:23

Kolego handlarzy z podkarpacia trzeba omijać szerokim łukiem , to skupisko oszustów a zarazem cudotwórców bo potrafią wyrzeźbić z totalnego szrota jako tako wyglądającą maszynę .

Do jakiej kwoty interesujÄ™ ciÄ™ 1000k5 ?
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez Skun18 » 28/1/2013, 21:07

Kamyk wypraszam Sobie ten tekst o podkarpaciu:D Sam pochodzÄ™ z podkarpacia i oszustem nie jestem
Kobiety sÄ… jak motocykle, chwila nieuwagi i lÄ…dujesz w rowie
Avatar użytkownika
Skun18
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 7/2/2011, 14:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez suchy558 » 28/1/2013, 21:11

a jesteś handlarzem? mam takie samo zdanie o rzeszowskich komisach, padła i tyle
Avatar użytkownika
suchy558
Bywalec
 
Posty: 676
Dołączył(a): 1/2/2011, 19:03
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez kamyk82 » 28/1/2013, 21:20

Skun18 czytaj ze zrozumieniem . Sam kupiłem vzr-a z Mielca i co do właściciela nie miałem i nie mam żadnego ale , co innego do handlarzy tu to już nie jest tak wesoło .
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez maciek7202 » 28/1/2013, 21:49

Ja nic nie mam do podkarpacia tylko to już drugi komis z Rzeszowa, na który się naciąłem ;/ Jak można tak po chamsku postąpić. Kwestia tego żeby ludzie się tym chwalili bo tak to będą naciągać kolejne osoby. Do jakiej ceny hmm nie wiem interesuje mnie stan motocykla, który nie będzie miał jakichkolwiek zastrzeżeń. Myślę, że moto za tą cenę powinno być w stanie może nie salonowym bo wiadomo, że nie stało w kuchni przez 8 lat, ale nie jakieś poobijane, spawane i malowane...
Pieprzyć to co nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją
maciek7202
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/1/2013, 19:58
Lokalizacja: LsW

Postprzez kamyk82 » 28/1/2013, 22:09

Jak masz 20 tyś to daj znać mam coś dla Ciebie .
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Miczab » 29/1/2013, 10:33

Jak kupowałem Z, to w BB na allegro stała biała sztuka, która na zdjęciach wyglądała na nieźle podpicowaną. Z rozmowy tel. skąd ta cena itd. dowiedziałem się, że kupują dużo motocykli i wolą na sztuce przyciąć 2 tysiące niż żeby stała. Były nieścisłości w kolorach, nie ten kolor kanapy itd., ale poprosiłem kumpla z Rzeszowa o obejrzenie sprzętu. Na miejscu okazało się, że nie ma paliwa i nie odpalą. :D
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez SkoQ » 29/1/2013, 11:05

wężykiem Michał trzeba było ze swojego zbiornika spuścić pół litry i sprawdzić :D Ja kupowałem u handlarza w Krakowie i jestem bardzo zadowolony, ale to zawsze tak jest, raz trafisz na chama, a raz na pasjonata który zarabia na przyjemności :) Ja trafiłem na tego drugiego, ale więcej jest tych pierwszych niestety.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Black-Ghost » 29/1/2013, 17:15

W całej Polsce można trafić na oszusta. Z tym że za dużo złego się mówi o Rzeszowskich handlarzach ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Skun18 » 29/1/2013, 19:30

No dobra fakt faktem mieszkam od Rzeszowa 70 km. W sezonie sporawo tam bywam albo przynajmniej pod samym RZE i niestety prawdą jest że komisy w RZE probuja dobże zarobić na naiwnych klientach. Ja moto kupiłem u prywatnego gościa pod W-wa. Naprawde prze miły gość. Z tym że w większości przypadkow tak jest że handlarz to cham i prostak który patrzy jak tylko wyciągnąć kase od gościa a normalni ludzie probuja po ludzku sprzedać swój sprzęt i będą się cieszyć z tego że komuś dalej służy.

Co do Samego Komisu. Ten komis B.B Motocykle sam osobiście nie wiem. Ale kolega który rozglądał się tam za CBR stwierdził że co drugie moto byla malowane lub składane od podstaw po wypadku. Drugim komisem podobnym do tego był komis w Kolbuszowej. Ale ten z tego co wiem chyba zamknęli lub zmienił się właściciel. Tak samo przez telefon wszystko ok ładnie pięknie. Fotki na Allegro jak by to było nowe moto. A jadąc tam oglądalem motor wyglądem przypominającym pobojowisko po bitwie.
Kobiety sÄ… jak motocykle, chwila nieuwagi i lÄ…dujesz w rowie
Avatar użytkownika
Skun18
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 7/2/2011, 14:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maciooo19 » 6/2/2013, 20:39

Panowie, jest może ktoś z okolic Krosna?
Chodzi mi o motocykle z komisu/serwisu ze Åšwierzowej...
stoi tam dość ciekawie wyglądający gs500, na którego mam ochotę i chciałbym się dowiedzieć czy to handlarze handlarze czy handlarze z pasją :P
maciooo19
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23/8/2012, 20:32

Postprzez Bies601 » 6/2/2013, 22:01

a czego wy się spodziewacie po handlarzach ? pięknego, zadbanego, serwisowanego moto jak lala ? to sobie wejdźcie na mobile.de jebej.it i zobaczcie ile takie lale kosztują... okaże się że tyle samo lub więcej niż w pl !!! to z czego pan handlarz żyje :P? ? ?
Bies601
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18/8/2011, 18:22

Postprzez Jasiu123 » 6/2/2013, 23:17

Bies601 napisał(a):a czego wy się spodziewacie po handlarzach ? pięknego, zadbanego, serwisowanego moto jak lala ? to sobie wejdźcie na mobile.de jebej.it i zobaczcie ile takie lale kosztują... okaże się że tyle samo lub więcej niż w pl !!! to z czego pan handlarz żyje :P? ? ?


Swięte słowa
Jasiu123
Świeżak
 
Posty: 380
Dołączył(a): 27/8/2012, 22:28

Postprzez o5lgratis » 7/2/2013, 08:55

We wtorek miałem tam jechać oglądać bandita 400, niestety gość nie odpowiadał na maile i nie byłem pewien czy moto jeszcze stoi.Na forum bandita chłopak który też chciał go kupić napisał że moto poszło w sobote, tak na darmo trzaskał bym kilosy.Wczoraj w robocie kumplowi powiedziałem że chciałem w Rzeszowie kupić motocykl, jakimś dziwnym trafem zapytał o ten właśnie komis i stanowczo odradził.
Avatar użytkownika
o5lgratis
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 29/8/2012, 22:25
Lokalizacja: Bytom

Postprzez lysy211980 » 7/2/2013, 10:36

Bies601 napisał(a):a czego wy się spodziewacie po handlarzach ? pięknego, zadbanego, serwisowanego moto jak lala ? to sobie wejdźcie na mobile.de jebej.it i zobaczcie ile takie lale kosztują... okaże się że tyle samo lub więcej niż w pl !!! to z czego pan handlarz żyje :P? ? ?



Dobze chlopak mowi mieszkam w de i wiem jak sprawa wyglada ,np od osoby prywatnej moto np kostuje 1000e a w salonie po sprawdzieniu i naprawieniu koniecznych zeczy kosztuje i udzieleniu gwarancii bo zgodnie z prawem w de z wady ukryte do 6 miesiecy konsekwencje musi poniesc sprzedawca wystawiajacy rachunek.
Ja kiedys ogladalem suzuki gsx-f750 (imbryk) i mial slaba opone z tylu i nie bylo dyskusii opona zostanie wymieniona,
http://www.triumph-erfurt.de/Motorrader ... rauchteLYR
tu mozna zobaczyc i poruwnac jak to wyglada w poruwnaniu do Mobile de. :D
ja osobiscie oczywiscie moge pomuc w zanlezieniu moto w de. i ewentualnym zakupie pozdrawiam

Proszę cie abyś następnego posta pisał z edytorem tekstu lub słownikiem ortograficznym w ręce bo aż w oczy kłuje jak się czyta to co nabazgrałeś.

Black-Ghost
lysy211980
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18/3/2012, 13:48
Lokalizacja: kamien pom.

Postprzez Futro » 7/2/2013, 13:18

mnie to tylko zastanawia czy to jestes sens sprowadzania motocykla z np. Niemiec? Bo po przeliczeniu na zł. to okazuje sie, ze w tej cenie mozna wyrwac cos fajnego juz PL a gdzie do tego oplaty. Ktos z was moze sprowadzam moto dla siebie??
Futro
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 7/9/2012, 20:24
Lokalizacja: SMW

Postprzez Norus » 7/2/2013, 13:48

Krótko: rozglądaliśmy się z kumplem za moto w tym komisie, długo tam nie przebywaliśmy... odradzam. Z drugiej strony, to może tylko nasze doświadczenie. A temat Rzeszowski handlarzy jest bardzo trafny, sprzedają jeżdżące trupy. Dlatego szukamy czegoś po woj. śląskim czy małopolskim. Warto czasami dopłacić.
Norus
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/2/2013, 13:38
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez sewii » 7/2/2013, 13:51

Opłaty za motocykl są minimalne... Płacisz jedynie za tłumaczenia dowodu, ok. 100 zł. Później z tym do wydziału komunikacji, przegląd, rejestracja ok. 300zł. Nie ma opłat typu recykling, czy akcyza. Ja trochę dorabiam sprowadzając moto z Włoch, zanim zarobię na upragnionego gsra, bądź er6n :).
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez maciooo19 » 7/2/2013, 22:03

maciooo19 napisał(a):Panowie, jest może ktoś z okolic Krosna?
Chodzi mi o motocykle z komisu/serwisu ze Åšwierzowej...
stoi tam dość ciekawie wyglądający gs500, na którego mam ochotę i chciałbym się dowiedzieć czy to handlarze handlarze czy handlarze z pasją :P


pomoże ktoś? :)
maciooo19
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23/8/2012, 20:32



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê