Zobacz wątek - Przelot a regulacja gaźników CBR F4
NAS Analytics TAG

Przelot a regulacja gaźników CBR F4

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Przelot a regulacja gaźników CBR F4

Postprzez disel146 » 4/2/2013, 00:02

Witam powoli zabieram sie do przygotowań do sezonu chce założyć przelot dominatora zamiast orginalnej puszki jeszcze przed regulacją gaźników, w sezonie okazyjnie na dłuższą trase chciałbym spowrotem założyć orginalny wydech i tu moje pytanie czy jeśli gaźniki bedą wyregulowane na przelocie a założę orginalny wydech czy może to zaszkodzić silnikowi i czy może mieć nierówną prace dławić sie itd. :?:

i jeszcze jedno pytanko w sezonie moto na zimnym cieżko odpalało i miało dość nie równą prace silnika czasem na jałowym zgasł, ostatni raz próbowałem odpalić go na początku listopada przy pierwszym strzale "chciał" zapalić a potem już tylko kręcił ale nie odpalił. Czy wystarczy regulacja gaźników,zaworów nowe świece filtr powietrza czy to może być jakaś poważniejsza awaria :?:
disel146
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2/3/2009, 14:24


Postprzez Jasiu123 » 4/2/2013, 00:23

Co do pierwszego pytania to nie bedzie pracować nierówno czy też się dławić. Jak miałem f4 to zmianiłem oryginał na akrapa w połowie sezonu (gazniki regulowałem na początku) i nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów. Sprzedawałem na oryginalnym kominie wiec znów musiałem zamienić i moto chodziło na jednym i drugim identycznie.

Gazniki, zawory, świece i filtr powinny w zupełności wystarczyć żeby moto bzykało jak pszczółka :-)
Jasiu123
Świeżak
 
Posty: 380
Dołączył(a): 27/8/2012, 22:28


Postprzez ENDUROMAAN » 8/2/2013, 14:44

Zaszkodzi silnikowi nie zaszkodzi. Dławic tez sie nie powinnien ale charakterystka pracy moze sie delikatnie zmienic :) Regulacja gazników i wymiana świec pewnie wystaczry aby uruchomic moto ale zarowrki przy okazji tez mozna ustawic
ENDUROMAAN
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8/2/2013, 12:58
Lokalizacja: WARSZAWA



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê