Zobacz wÄ…tek - SkÄ…d oryginalny napis na bak 3d do GSX750? Koszt lakiernika
NAS Analytics TAG

SkÄ…d oryginalny napis na bak 3d do GSX750? Koszt lakiernika

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

SkÄ…d oryginalny napis na bak 3d do GSX750? Koszt lakiernika

Postprzez maciej.k » 3/2/2013, 10:38

Cześć
Na wiosnę rok temu kupiłem swoją GSX750. W pierwszym roku doprowadzałem maszynę do perfekcji w kwestii stanu technicznego, teraz czas na sprawy wizualne.
Otóż poprzedni właściciel wymieniał przerdzewiały bak (standard w tym modelu), niestety - lakiernik trochę dał ciała - zmieniał kolor i częściowo źle pomalował nowy bak, dodatkowo nie zdjął dobre oryginalnego napisu SUZUKI, więc właściciel dokupił pojedyncze podobne literki i nakleił. Niby bez dramatu ALE jednak chciałbym doprowadzić maszynę do stanu możliwie bliskiego oryginałowi, a co za tym idzie - chciałbym dokupić oryginalne napisy 3d SUZUKI. Pytanie brzmi - skąd to wziąć?

Dodatkowo rozważam przemalowanie całej Suzi na czarno (teraz jest coś między szarością a oliwką) - mógłby ktoś podać orientacyjną cenę takiej imprezy?
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25


Postprzez Beny25 » 3/2/2013, 10:41

Emblemat 3D GSXF w salinie Suzuki Wilmat w Toruniu kosztuje 250zl sztuka, oczywiście oryginał
Beny25
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20/11/2011, 14:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski


Postprzez maciej.k » 3/2/2013, 10:53

No to trochę... ja prawdzie mam po prostu GSX750 Inazuma (nie GSXF) ale cena pewnie będzie podobnie zniechęcająca:(
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê