Zobacz wątek - Jak się upewnić jaki to wydech?
NAS Analytics TAG

Jak się upewnić jaki to wydech?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Jak się upewnić jaki to wydech?

Postprzez bboymojen » 1/2/2013, 22:37

Witam. posiadam yamaha dt 50R. i mi sie wydaje że ma wydech gianelli. bo z tym go kupiłem a koleś nic nie mówił. wygląda identycznie jak gianelli tylko nie ma tej "blaszki" na boku z tym logo gianelli.
I jak mam się upewnić czy to napewno jest Gianelli?
ProszÄ™ o jakieÅ› porady :D

P.S, dyfuzor pewnie też bo widać że nie jest oryginalny.
bboymojen
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 30/3/2012, 22:48


Postprzez henio12323 » 1/2/2013, 23:11

a wrzuc fotke. bez napisu trudno powiedziec. równie dobrze mogła byc jakas dobra samoróbka. kumpel w DT miał wytłoczone gianelli na boku tłumika. dyfuzor miał oryginalny. inny kumpel w DT 125 miał kompletny to miał całkiem inny kształt i tez wytłoczenia
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez bboymojen » 2/2/2013, 12:17

narazie nie mam fotki samego wydechu. moge wrzucić zdj gdzie tak w miare blisko widać końcówke. i jakieś inne gdzie tak ogólnie dyfuzor widać. bo moto teraz jest gdzieś ze 2km ode mnie i nie moge nowych fotek zrobić. ale jak bd to zrobie dokładne zdjęcia i odkopie temat za jakiś czas :D a teraz poszukam takie jakie narazie mam

A, i samoróbka raczej nie bo ma wytłoczone dyfuzor i końcówka jakiś numer. to jest litera e i jakieś tam cyferki :D

coś tam znalazłem. ale jak te zdj teraz jakoś dodać? najlepiej krok po kroku bym prosił :D bo coś mi nie idzie :D

Znalazłem filmik, nie jest to mój filmik ani moje moto. ale ten wydech wygląda identycznie. a jak popatrzyłem na dyfuzory gianelli to też wyglądają jak u mnie.
http://www.youtube.com/watch?v=tqBYWMEAI0Y

dźwięk też podobny jest.
bboymojen
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 30/3/2012, 22:48



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê