Zobacz wątek - Pomoc w oględzinach motocykla - Honda CBR 600 F - Rzeszów
NAS Analytics TAG

Pomoc w oględzinach motocykla - Honda CBR 600 F - Rzeszów

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc w oględzinach motocykla - Honda CBR 600 F - Rzeszów

Postprzez orolF » 26/1/2013, 15:25

Witam.

Sytuacja przedstawia się następująco.
Obecnie mieszkam w Toruniu natomiast motocykl który mnie interesuje znajduje się w Rzeszowie. Odległość ok 500 km.
Część z osób czytając ten post doskonale wie jak to jest przejechać setki km tylko po to żeby z rozczarowaniem stwierdzić że to nie jest to czego się spodziewali, a sprzedawca zapewniał że wszystko jest w 100% ok. Czy któryś z forumowiczów zamieszkujących Rzeszów mógłby powiedzieć coś na temat podanej aukcji? Czy istnieje możliwość aby ewentualnie udał się obejrzeć motocykl? Być może miał przyjemność kupić coś dla siebie i jest w stanie powiedzieć kilka słów na temat motocykli które oferuje MOTODAR S.C MOTOCYKLE? Każda informacja będzie dla mnie pomocna w podjęciu decyzji. Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem oraz odpowiedzi.


http://otomoto.pl/ho...a-M3467941.html



Pozdrawiam.
orolF
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2013, 15:17


Postprzez Kaai » 26/1/2013, 16:07

nie, ja nie wiem jak to jest. bo na pewno nie pojechałym 500km po moto, które ktoś sprzedaje co 10km (psy są strasznie popularne). szukaj zegoś bliżej. i omijaj komisy.

pierwsze moto co?;]
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez orolF » 26/1/2013, 17:19

Tak, załóżmy że to pierwsze moto. Nie bardzo rozumiem stwierdzenie "które ktoś sprzedaje co 10 km "?
orolF
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2013, 15:17

Postprzez bnk » 26/1/2013, 17:32

to znaczy że model upatrzonego przez Ciebie motocykla jest na tyle popularny, że będąc cierpliwym na pewno znajdziesz coś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

btw jak 1sze moto to zastanów się czy jest sens od razu inwestować w takie ładne malowania, niby nikt się nie wywraca ale musisz wziąć pod uwagę parkingówki czy delikatne szlify, szczególnie jeśli na 1szy raz kupujesz cbrke..
Avatar użytkownika
bnk
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27/4/2012, 15:17
Lokalizacja: gda/wwa

Postprzez Kaai » 26/1/2013, 17:36

cbry są tak popularne, ze jak się dobrze porozglądasz, popytasz to się okaże, że jakis znajomy sprzedaje 10km od miejsca twojego zamieszkania. nie pakuj się w trasy 500km po moto. mógłbym zrozumieć, jak byś jechał po panigale czy coś, czego po prostu nie ma. ale wejdź na allegro, wpisz cbra (już pominę że sportowy-turystyk który ma ponad 100kucy na pierwsze moto to raczej kiepski pomysł). szukaj czegoś bliżej. po prostu. a jeśli jesteś tak bardzo uparty:
viewtopic.php?t=39463
to poszukaj tutaj ;)
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez orolF » 26/1/2013, 21:08

Fakt 500 km to sporo. Nie jestem jakoś szczególnie nastawiony na dokładnie ten motocykl jednak gdyby się okazało że warto czemu nie. Facet proponował transport na miejsce za koszt paliwa (jakieś 600 PLN) i możliwość sprawdzenia w salonie suzuki czy wszystko jest ok (jakieś 100 - 150 PLN). Jednak jeśli okaże się że coś jest nie tak jestem jakieś 700 PLN w plecy co jest dość ryzykowne. Planuje jeszcze trochę zaczekać poobserwować tą aukcje, a może rzeczywiście trafi się coś bliżej.
Najgorsze jest to że w KUJ-POM jest mało interesujących motocykli. Rozglądam się za czymś ciekawym już od 3 miesięcy i jak na razie nic ciekawego nie znalazłem.

Korzystając z okazji na co należy zwrócić uwagę przy zakupie własnie tego modelu?
orolF
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2013, 15:17

Postprzez orolF » 17/2/2013, 18:06

Ostatecznie zakupy zakończyły się na Suzuki GSXR 600 K3. Motocykl znajdował się 120 km od miejsca zamieszkania. Pozdrawiam
orolF
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2013, 15:17



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê