Zobacz wÄ…tek - Prawko B problem.
NAS Analytics TAG

Prawko B problem.

Przepisy, prawo
_________

Prawko B problem.

Postprzez Ragor » 24/1/2013, 16:19

Siemka, mam takie pytanie. Dziś odebrałem prawko kat. A i od razu poprosiłem o wysłanie duplikatów badań lekarskich i zgody rodziców do WORD'u ponieważ mam ustalony termin, a dokumenty zostały wysłane do urzędu by wyrobić prawko na motocykl. W urzędzie dowiedziałem się, że potrzebuję nowych badań lekarskich (te ponoć nie mają podstawy prawnej czy coś w tym stylu bo zmiana przepisów) i oni założą mi "profil kierowcy" czy jest to konieczne przy posiadaniu ustalonego terminu na egzamin poprawkowy (teoria zdana)? Czy wystarczy dowieźć duplikaty "starych dokumentów" (badania z sierpnia 2012)?

Szukałem w Google informacji na ten temat, ale temat jest chyba zbyt świeży, bo nie uzyskałem tam odpowiedzi. Przepraszam za zamęt w mojej wypowiedzi, ale jestem zły na myśl o kolejnych wydatkach związanych z prawkiem.
Ragor
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20/8/2012, 20:32


Postprzez madcap » 24/1/2013, 20:50

w tym konkretnym przypadku duplikaty są wystarczające, musisz wyciągnąć z WORDU zaświadczenie o pozytywnym wyniku części teoretycznej egzaminu (choć jak dla checy WK również je ma), potwierdzenie wyznaczonego egzaminu juz masz. wszystko trzeba okazać w WK.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Ragor » 29/1/2013, 06:39

Dzięki za rady, były pomocne już załatwione wielkie dzięki!
Ragor
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20/8/2012, 20:32



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê