Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Męski motocykl - czy coś takiego w...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Męski motocykl - czy coś takiego w...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Męski motocykl - czy coś takiego w...

Postprzez Åšcigacz » 23/1/2013, 11:46

Dyskusja na temat: Męski motocykl - czy coś takiego w ogóle istnieje?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Męski motocykl - czy coś takiego w ogóle istnieje?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 11:46

Ostatnia, zapewne najmlodsza i najladniejsza pani, wydaje sie miec najlepszy gust sposrod wszystkich. Jako jedyna skojarzyla "armature" z podstarzalymi jegomosciami ktorzy pojemnoscia silnia, szerokoscia tylnej opny i iloscia chromu mowia calemu swiatu - patrzcie jakiego mam malego, ale za to mnie stac zeby go sobie przedluzyc! Jako jedyna polaczyla meskoc z dynamika, energia, nowoczesnoscia wybierajac na najbardziej meski motocykl kawaski zx10. Takie dziewczyny to skarb. Gdzie sie podzialy te czasy gdy za wzor mestwa stawiany byl niewielki, czerwony, sportowy samochod lub wyscigowy motyckl. Dzisiejsze kobiety zdaja sie bardziej lubic chrom na grillu nowego wielkiego suva czy przerosnietego cruisera ktorego szczyt przyjemnosci posiadania jest najwiekszy w momencie wylaczenia silnika i zejscia z maszyny. Czy to nie jest aby tak ze stojac w kuchni, napatrza sie te niewiasty na otaczajace chromy bijace do nich blaskiem z baterii zlewowych i innego drobnego AGD co potem powoduje u nich pozytywne skojarzenia ? ;)
P.S. Boczo jak zwykle w fenomenalnej formie publicystycznej.<br><hr>fz666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 12:19

Komentatorzy napisał(a):Ostatnia, zapewne najmlodsza i najladniejsza pani, wydaje sie miec najlepszy gust sposrod wszystkich. Jako jedyna skojarzyla "armature" z podstarzalymi jegomosciami ktorzy pojemnoscia silnia, szerokoscia tylnej opny i iloscia chromu mowia calemu swiatu - patrzcie jakiego mam malego, ale za to mnie stac zeby go sobie przedluzyc! Jako jedyna polaczyla meskoc z dynamika, energia, nowoczesnoscia wybierajac na najbardziej meski motocykl kawaski zx10. Takie dziewczyny to skarb. Gdzie sie podzialy te czasy gdy za wzor mestwa stawiany byl niewielki, czerwony, sportowy samochod lub wyscigowy motyckl. Dzisiejsze kobiety zdaja sie bardziej lubic chrom na grillu nowego wielkiego suva czy przerosnietego cruisera ktorego szczyt przyjemnosci posiadania jest najwiekszy w momencie wylaczenia silnika i zejscia z maszyny. Czy to nie jest aby tak ze stojac w kuchni, napatrza sie te niewiasty na otaczajace chromy bijace do nich blaskiem z baterii zlewowych i innego drobnego AGD co potem powoduje u nich pozytywne skojarzenia ? ;)
P.S. Boczo jak zwykle w fenomenalnej formie publicystycznej.<br><hr>fz666<br>
równie dobrze można o niej powiedzieć, że jest totalnym bezguściem :D ale o tym się nie dyskutuje bo każdej osobie się podoba co innego. Jedni wolą gonić plastikami inni wola się relaksować przepięknym dźwiękiem V2.

Dla mnie zwycięzcą jest Buell Lightning xbs12s<br><hr>mati
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 12:20

boczo i dupery!!! :)<br><hr>hhh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 12:31

Komentatorzy napisał(a):Ostatnia, zapewne najmlodsza i najladniejsza pani, wydaje sie miec najlepszy gust sposrod wszystkich. Jako jedyna skojarzyla "armature" z podstarzalymi jegomosciami ktorzy pojemnoscia silnia, szerokoscia tylnej opny i iloscia chromu mowia calemu swiatu - patrzcie jakiego mam malego, ale za to mnie stac zeby go sobie przedluzyc! Jako jedyna polaczyla meskoc z dynamika, energia, nowoczesnoscia wybierajac na najbardziej meski motocykl kawaski zx10. Takie dziewczyny to skarb. Gdzie sie podzialy te czasy gdy za wzor mestwa stawiany byl niewielki, czerwony, sportowy samochod lub wyscigowy motyckl. Dzisiejsze kobiety zdaja sie bardziej lubic chrom na grillu nowego wielkiego suva czy przerosnietego cruisera ktorego szczyt przyjemnosci posiadania jest najwiekszy w momencie wylaczenia silnika i zejscia z maszyny. Czy to nie jest aby tak ze stojac w kuchni, napatrza sie te niewiasty na otaczajace chromy bijace do nich blaskiem z baterii zlewowych i innego drobnego AGD co potem powoduje u nich pozytywne skojarzenia ? ;)
P.S. Boczo jak zwykle w fenomenalnej formie publicystycznej.<br><hr>fz666<br>
Komentatorzy napisał(a):równie dobrze można o niej powiedzieć, że jest totalnym bezguściem :D ale o tym się nie dyskutuje bo każdej osobie się podoba co innego. Jedni wolą gonić plastikami inni wola się relaksować przepięknym dźwiękiem V2.

Dla mnie zwycięzcą jest Buell Lightning xbs12s<br><hr>mati<br>
Mawia sie ze "o gustach sie nie dyskutuje". Z osobistych obserwacji wynika ze to wlasnie dysputy o gustach sa tymi najbardziej plomiennymi i wystepuja przy kazdej mozliwej dziedzinie. Zaczynajac od wyzszosci pomidorowej nad ogorkowa, poprzez gatunki muzyki, a na motocyklach konczac. Wydaje mi sie ze takich dyskusji uniknac sie nie da i beda sie toczyc zawsze. Zawsze rownie zazarcie :)
Osobiscie rowniez uwielbiam dzwiek V2, juz najzwklejsza SV650 z odpowiednim tlumikiem potrafi wywolac dreszcze na skorze.<br><hr>fz666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 12:34

Przedmówca fz666 - Słuszna i zgrabna pointa. Jedna z Pań określiła dosyć ciekawie, że na nakedzie każdy facet wygląda dobrze. Może to właśnie powinien być prawdziwie męski motocykl? Taki na którym cherlawy jeździec nabiera gabarytu i jak to Kobiety mówią tego czegoś? W wielu przypadkach naked powstał na bazie szlifiery - zdjęto plastik (tak źle kojarzący się Paniom w odniesieniu do CeeRy 500). Reasumując - szybkość ścigacza + brak zbędnych dodatków typu plasiki (jak u Cristiano Ronaldo) + skuteczność na drodze (nakedowi najbliżej do street fightera wyglądowo a tu sama nazwa już świadczy) ... i mamy sukces. Nawiązuje to do swego rodzaju minimalizmy który kojarzy się właśnie z męskością. Nie koniecznie z metroseksualnością i wieloma błyszczącymi gadzetami na sobie - sory chłopcy na chopperach! Zegarek plus obrączka (współczuje) to jedyne błyszczące rzeczy jakie facet może mieć. Cała reszta zbliża niebezpiecznie do androgeniczności. <br><hr>Szerszeń
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 12:56

Komentatorzy napisał(a):Ostatnia, zapewne najmlodsza i najladniejsza pani, wydaje sie miec najlepszy gust sposrod wszystkich. Jako jedyna skojarzyla "armature" z podstarzalymi jegomosciami ktorzy pojemnoscia silnia, szerokoscia tylnej opny i iloscia chromu mowia calemu swiatu - patrzcie jakiego mam malego, ale za to mnie stac zeby go sobie przedluzyc! Jako jedyna polaczyla meskoc z dynamika, energia, nowoczesnoscia wybierajac na najbardziej meski motocykl kawaski zx10. Takie dziewczyny to skarb. Gdzie sie podzialy te czasy gdy za wzor mestwa stawiany byl niewielki, czerwony, sportowy samochod lub wyscigowy motyckl. Dzisiejsze kobiety zdaja sie bardziej lubic chrom na grillu nowego wielkiego suva czy przerosnietego cruisera ktorego szczyt przyjemnosci posiadania jest najwiekszy w momencie wylaczenia silnika i zejscia z maszyny. Czy to nie jest aby tak ze stojac w kuchni, napatrza sie te niewiasty na otaczajace chromy bijace do nich blaskiem z baterii zlewowych i innego drobnego AGD co potem powoduje u nich pozytywne skojarzenia ? ;)
P.S. Boczo jak zwykle w fenomenalnej formie publicystycznej.<br><hr>fz666<br>
Od razu widac, ze najmlodza lubi plastiki.
U gimnazjalistek tez tylko szlifierka :)
Z przerosnietym AGD (zwlaszcza pralka) kojarza sie bardziej szlifierki niz Rocket, ale de gustibus nem dispitandum<br><hr>Piach
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 13:20

Niedawo nabyłem Rocketa. Nie mam 65 lat, nie jestem podstarzałym lowelasem z wielkim brzuchem. Mam za to prawie 2m wzrostu i lubię duże cruisery. Oglądałem i jeżdziłem większością dużych sprzętów dostępnych w Polsce i nie byłem pewien. Kiedy dosiadłem Rocketa, odpaliłem go (wydechy wersji Roadster) - doznałem szoku. Na takim sprzęcie nigdy nawet nie siedziałem. Wygląda jak wielki oprych, wywołuje dreszcze dźwiękami, które wydobywają się z kominów, ma świetne proporcje i na wszystkich, absolutnie wszystkich oglądaczach (nawet tych, którzy z motocyklami nie mają nic wspólneg) robi piorunujące wrażenie. A do tego wszystkiego jeździ tak, że zapiera dech w piersiach nawet wytrawnym motocyklistom. Czego chcieć więcej... :-) Jestem szczęśliwy i nie mogę sie docekać wiosny!<br><hr>Max3miasto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 13:38

Nikola Szymańska umówimy się ? :P mymek1147@o2.pl<br><hr>Mymek1147
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 13:59

pisze się: Żerard Depardiewskij<br><hr>Yoggi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 15:50

Kiedyś odpowiedź była prosta - niezliczone ilości sprzedanych R1 kupionych przez żelków żeby paniom mokro się robiło.<br><hr>s.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 16:42

Komentatorzy napisał(a):Niedawo nabyłem Rocketa. Nie mam 65 lat, nie jestem podstarzałym lowelasem z wielkim brzuchem. Mam za to prawie 2m wzrostu i lubię duże cruisery. Oglądałem i jeżdziłem większością dużych sprzętów dostępnych w Polsce i nie byłem pewien. Kiedy dosiadłem Rocketa, odpaliłem go (wydechy wersji Roadster) - doznałem szoku. Na takim sprzęcie nigdy nawet nie siedziałem. Wygląda jak wielki oprych, wywołuje dreszcze dźwiękami, które wydobywają się z kominów, ma świetne proporcje i na wszystkich, absolutnie wszystkich oglądaczach (nawet tych, którzy z motocyklami nie mają nic wspólneg) robi piorunujące wrażenie. A do tego wszystkiego jeździ tak, że zapiera dech w piersiach nawet wytrawnym motocyklistom. Czego chcieć więcej... :-) Jestem szczęśliwy i nie mogę sie docekać wiosny!<br><hr>Max3miasto<br>
a z potencjÄ… jak?<br><hr>czarny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 16:49

to jak z tą pogodą - męski czyli ..ujowy?<br><hr>autor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 18:12

Miliony "pierdziawkowców" z trzeciego świata na pewno będą skrajnie załamane tym artykułem. <br><hr>RomanX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 18:37

cos takego jak meski motocykl nieistnieje chyba ze ktos zrobi swoi regulamin przyjmie jakies kryteria . geje czesto graja twardych macho hahah wiec dyskusja o kant d,py rozbic jedyne czym bym niemogl chyba jezdzic to rózowym motocyklem bo w moiei subkulturze dosc wyraznie kojarzy sie z babska toaletka w sypialni albo tylko wmoei wyobrazni :P<br><hr>sztik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 19:56

Kobiety lubią błyskotki (te dojrzalsze) ;-). Dużo chromu to podstawa :-). U mnie po zamianie Midnighta na S10 mało nie doszło do rozwodu!<br><hr>PASS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 20:07

A pani Nikola jest bardzo kobieca...<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 20:27

A to choppery nie sa meskie ? :D :D i ich pasibrzuszni wlasciciele w obcislych skorzanych kurteczkach z fredzlami ? :D<br><hr>kapitan_bomba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 20:38

W zeszłym roku na zlocie widziałem jak drobna dziewczyna wsiadła sobie na goldasa i po prostu odjechała.<br><hr>Patryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2013, 20:39

Boczo... Masz niesamowity talent do pisania tekstów o zabarwieniu naukowym z dużą dawką humoru, gratulacje :)<br><hr>Grucha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê