Zobacz wÄ…tek - Ducatti 749
NAS Analytics TAG

Ducatti 749

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Ducatti 749

Postprzez rogos17 » 22/1/2013, 01:37

Witam wszystkich..
Mial ktos z was moze stycznosc z tym motocyklem lub wie cos wiecej na jego temat?

Wlasnie trafilem na Ducatti 749 ale z takim silnikiem ma ono okolo 100KM.
Do tej pory jezdzilem r6 wczesniej prawie caly sezon F4i sport.
Czym sie taki Ducat rozni od Japoncow?
Jak jest z czesciami do tych motocykli i czy sa one wadliwe?
No i najwazniejsze jak to w ogole jedzie? w porownaniu np. do R6


Nigdy nie mialem kontaktu z Dukatami i jestem na ich temat zielony...
Too fast to live, too young to die
Avatar użytkownika
rogos17
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:44


Postprzez rosiboj » 22/1/2013, 08:58

Jeździłem 749 z 2006. Nie jestem fanem V-ek, zwłaszcza na postoju. Egzemplarz którym jeździłem miał racingowy układ + powercommandera. Niestety pózniej okazało sie , ze jakiś młot pneymatyczny to instalowal i moto miało znacznie lepsze wykresy na hamowni po odłączeniu commandera niż z. Zadaj sobie najpierw pytanie czy odpowiada ci vka. Sam motocykl idzie ładnie co prawda po przesiadce z 200 bhp czuć różnice ale jeździło mi sie dobrze. Sporym problemem może być spalanie, bardzo często trzeba zaglądać na stacje co nieco może przeszkadzać. Podobał mi sie moment który był wszędzie połączony z dużym obrotomierzem. Fajnie było patrzeć jak wskazówka wędruje. Zawieszenie poprawne ale bez szału. Dobre hamulce. Nie każdy go lubi. W ciagu kilku dni były osoby które gdy zamienialismy sie maszynami nawet nie chciały na niego wsiąść. Mnie sie podobał ale dla siebie bym go raczej nie kupił.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez wrider » 22/1/2013, 12:39

Polecam forum Ducati tam się pewnie dużo więcej dowiesz.Ale jak sobie zadajesz takie pytania to może lepiej sobie odpuść Ducata.Bo tą markę podobno się kocha, albo nie na widzi. :wink:
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA

Postprzez rogos17 » 22/1/2013, 20:36

Rosiboj dzieki za konkrety.. co do V-ki to nigdy nie mialem z tymi silnikami stycznosci wiec nie bardzo wiem z czymto sie je...


a ja Ducata ani nie kocham ani nie nienawidze... dlatego zadaje takie pytania...

dzieki panowie...
Too fast to live, too young to die
Avatar użytkownika
rogos17
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:44



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości




na górê