Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> 90 lat BMW Motorrad
NAS Analytics TAG

[Aktualności] 90 lat BMW Motorrad

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] 90 lat BMW Motorrad

Postprzez Åšcigacz » 17/1/2013, 16:20

Dyskusja na temat: 90 lat BMW Motorrad
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
90 lat BMW Motorrad
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/1/2013, 16:20

Moglibyście mniej bezrefleksyjnie przepisywć PR producenta?? Ja wiem, ze "poprawność polityczna" jest ważna, ale odrobina wiedzy i dziennikarskiej rzetelności też by się przydała. Cytat z tekstu:"firma cały czas produkowała motocykle, będąc zatrzymana jedynie przez II Wojnę Światową"
przecież własnie podczas II WŚ BMW budowało swoją potęgę motocyklową. A nie słyszeliście nigdy o BMW R71, czy o Sacharze???? To co, bociany zrzucały im w czasie wojny z nieba motocykle z biało niebieskim śmigiełkiem??? A w dodatku nie ma sie czego wstydzić, bo po dziś dzień te motocykle sa bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów i osiagaja ogromne ceny.<br><hr>POTAS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/1/2013, 22:46

na scigaczu pojawiła sie nowa, obfita transza reklam bmw Polska - red. Boczo juz szykuje nowy cykl obiektywnych opisow pasjonjacych motocykli bmw<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2013, 22:49

Komentatorzy napisał(a):Moglibyście mniej bezrefleksyjnie przepisywć PR producenta?? Ja wiem, ze "poprawność polityczna" jest ważna, ale odrobina wiedzy i dziennikarskiej rzetelności też by się przydała. Cytat z tekstu:"firma cały czas produkowała motocykle, będąc zatrzymana jedynie przez II Wojnę Światową"
przecież własnie podczas II WŚ BMW budowało swoją potęgę motocyklową. A nie słyszeliście nigdy o BMW R71, czy o Sacharze???? To co, bociany zrzucały im w czasie wojny z nieba motocykle z biało niebieskim śmigiełkiem??? A w dodatku nie ma sie czego wstydzić, bo po dziś dzień te motocykle sa bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów i osiagaja ogromne ceny.<br><hr>POTAS<br>
w czasie wojny bron i srodki transportu budowali oczywiscie 'hitlerowcy" i 'nazisci' a nie niemieckie firmy... ;) ja tam nie dziwie sie ze chca sie od tego odciac, bo 90% nazistowskich urzednikow najwyzszego szczebla objelo te same posady prezesow firm, prokuratorow, sedziow etc w RFN..<br><hr>wstydzÄ… siÄ™ czy co ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2013, 11:10

Komentatorzy napisał(a):Moglibyście mniej bezrefleksyjnie przepisywć PR producenta?? Ja wiem, ze "poprawność polityczna" jest ważna, ale odrobina wiedzy i dziennikarskiej rzetelności też by się przydała. Cytat z tekstu:"firma cały czas produkowała motocykle, będąc zatrzymana jedynie przez II Wojnę Światową"
przecież własnie podczas II WŚ BMW budowało swoją potęgę motocyklową. A nie słyszeliście nigdy o BMW R71, czy o Sacharze???? To co, bociany zrzucały im w czasie wojny z nieba motocykle z biało niebieskim śmigiełkiem??? A w dodatku nie ma sie czego wstydzić, bo po dziś dzień te motocykle sa bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów i osiagaja ogromne ceny.<br><hr>POTAS<br>
Komentatorzy napisał(a):w czasie wojny bron i srodki transportu budowali oczywiscie 'hitlerowcy" i 'nazisci' a nie niemieckie firmy... ;) ja tam nie dziwie sie ze chca sie od tego odciac, bo 90% nazistowskich urzednikow najwyzszego szczebla objelo te same posady prezesow firm, prokuratorow, sedziow etc w RFN..<br><hr>wstydzą się czy co ;)<br>
Ale tu wogóle nie o to chodzi o nazistów, prezesów itp, tylko o takie delikatne przeinaczanie historii. Myślę sobie, że gdyby tak przez kolejnych kilka lat wszystkie niemieckie firmy (Volskwagen, Hugo Boss, Bosch, Krupp, BMW i wiele wiele innych) prowadziły konsekwentną politykę dezinformacji ew sprawac II wojny światowej, to w 2020 okazałoby się, że na terenie Niemiec działała jakaś wyalienowana banda "nazistów" ogólnie potepiana przez cały naród i terroryzująca całośc społeczeństwa. I nikt im nie pomagał, wszyscy byli w opozycji i partyzantce, a cały ogromny potencjał militarny dostali w prezencie od Świętego Mikołaj, a wielimilionowa armia rekrutowana była z imerium galaktycznego.<br><hr>Potas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2013, 11:42

Komentatorzy napisał(a):na scigaczu pojawiła sie nowa, obfita transza reklam bmw Polska - red. Boczo juz szykuje nowy cykl obiektywnych opisow pasjonjacych motocykli bmw<br><hr>txa<br>
No tak to już jest z tym dziennikarskim obiektywizmem. Boczo powinien sam dopłacać z własnej kieszeni do materiałów o BMW, a Tobie w podzięce za każde kliknięcie na "Scigaczu" w gratisie fundnąć nową Beemkę.<br><hr>pomocnik kucharza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2013, 21:13

Komentatorzy napisał(a):na scigaczu pojawiła sie nowa, obfita transza reklam bmw Polska - red. Boczo juz szykuje nowy cykl obiektywnych opisow pasjonjacych motocykli bmw<br><hr>txa<br>
Komentatorzy napisał(a):No tak to już jest z tym dziennikarskim obiektywizmem. Boczo powinien sam dopłacać z własnej kieszeni do materiałów o BMW, a Tobie w podzięce za każde kliknięcie na "Scigaczu" w gratisie fundnąć nową Beemkę.<br><hr>pomocnik kucharza<br>
przyjalbym chetnie tylko sportowego litra - pozostale modele poszlyby od razu na sprzedaż; Boczo zalatw u importera 90%rabat:)<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości




na górê