Zobacz wątek - Niewinny - uciekać czy nie?
NAS Analytics TAG

Niewinny - uciekać czy nie?

O wszystkim
_________

Postprzez johnmichael » 10/6/2007, 18:48

motomanie ja takie sprawy zawsze zalatwialem tym ze potrafie sie wyslawiac i kulturalnie dopieprzyc.czyli rada jest tak jak juz wczesniej podawali:udaj sie na komende i zrob mu kolo piura.skonczy sie szeryfowanie.zapytaj moze komendana czy jego podwladnie nie maja nic lepszego do roboty niz straszenie pozadnych obywateli.zawsze mnieto dziwilo ze te pacany nie biora sie za pozadna gliniarska robote na rzecz spoleczenstwa tylko odwrotnie.jak komendant cie bedzie chcial olac to popros o numer jego przelozonego.i dodaj ze czas komuny sie skonczyl.w koncu moze sie okazac ze bedziesz korespondowal z samym mister Zero-Ziobro :P, ale jezeli masz chec i lubisz postawic na swoim to wiesz co robic:)

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth


Postprzez pawlak200192 » 10/6/2007, 18:59

Tak to jest nie mogą dogonic stunterów to dobierają sie do nie winnych :(

W mojej okolicy sa tacy je***eci policjanci ze kazde moto, które zobaczą zaraz zatrzymują :( no prawie kozde mają poldka to niektórych(pojemnisci powyzej 125) nie dają rady dorwac :lol: :lol: :lol:
pawlak200192
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1724
Dołączył(a): 14/12/2006, 21:36


Postprzez SzpiceR » 10/6/2007, 19:20

ja zamierzam byc policjantem w nie długiej przyszłosci i niemam zamiaru bawic sie w sheriffa i złego gline :lol:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez lmpk » 10/6/2007, 19:43

tak ci beret spiorą na szkółkach że nawet nie będziesz wiedział jak i kiedy będziesz PANEM WŁADZĄ :)
f3
Avatar użytkownika
lmpk
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 11/10/2006, 12:14
Lokalizacja: Mazury

Postprzez Kudi32 » 10/6/2007, 19:55

lmpk napisał(a):tak ci beret spiorą na szkółkach że nawet nie będziesz wiedział jak i kiedy będziesz PANEM WŁADZĄ :)


obawiam sie ze masz razje tam mu zrobia sieczke z muzgu ani sie nie skapnie kiedy bedzie taki sam jak wszyscy
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez SzpiceR » 10/6/2007, 21:56

ja jestem taki jebniety ze wątpie iz się dostane... ale jak sie uda to niedam sie przerobic na takiego co łapał motomana :P lub choćby malego fana pana sheriffa
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Thrillco » 11/6/2007, 03:23

eneasz napisał(a):Jak ktos jest cwany i wykozystuje prawo to i ty badz :) Walcz ta sama bronia :) czyli jak ktos pisal wczesniej przedstawiania sie pierdoly, nawet to ze jak cie zatrzymali to nie poprosili o przesuniecie pojazdy w inne miejsce i tam nie dokonali kontroli ale sami staneli tak jak i ty, wedlug prawa nie powinni, ile to razy gliniarze robili sie zieloni jak lapali mnie na suszarki i opowiadali jak to ja nie jade a ja pytalem ich a czy pomoc im bo widze ze autko sie zepsulo ze zepchneli je na wyspelke na skrzyzowaniu, bo przeciez obydwoje wiemy ze parkowac im tam nie wolno (nie ma prawa mowiacego ze mozna zatrzymywac parkujac w miejsach niedozwolonych), walcz o te 150, nigdy nie uciekaj i badz bardziej cwany next time, po jakims czasie bedzie jak policjant tylko bez munduru :)


Prawie wszystko prawda do tego akapitu bo tu już pitolisz i jest to brak Twojej wiedzy. Podczas wykonywania czynności służbowych policjant swój pojazd służbowy może zaparkować nawet na Twoim dachu jak mu się uda...jak Ci się nie podoba to dzwoń na 997 i zgłoś "źle zaparkowane auto". Inna sprawa to miejsce i sposób ustawienia pojazdu podczas rutynowej kontroli. Ostatnio ustrzelili mnie na 110 ale po zatrzymaniu się zamiast jęczeć zapytałem czy się mylę "ale przepis precyzuje to jak mają stać i czasy krzaczków już minęły"...odpowiedź "a jedź w pizdu" :D no to pojechałem. Ale to jedyny przypadek określający precyzyjnie jak i gdzie samochód policyjny powinien stać. O..przysuszarkowaniu, szczegolnie na zadupiach to warto jeszcze spytać o legalizacje suszarki:) Zwykle stoją po wioskach bo sie skończyła a podchmielony gospodarz raczej o to nie pyta.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mateo Fazer 600 » 11/6/2007, 08:54

jak to się mówi CHWDP i trzeba spirdala... i się nie oglądać bo panowie w niebieskich mundurkach doczepia się do wszystkiego !!! ale są niektóre wyjątki np. kiedy pałkarz jest motocyklistą to jest pełen luz wiem po doświadczeniu !!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez Grubas » 11/6/2007, 10:20

Jest taki wątek, kto ile ma lat z tutejszych znawców. Tutaj widać jak na dłoni. Szczyle za przeproszeniem by spieprzali, tyle, że pewnie tego nawet nie potrafią.
Uciekłbyś i co dalej? Przyjechaliby może pod chatę. Konsekwencje sobie opisz dalej.
W 100% zgadzam się z Thrillco. Robić gościowi teraz koło d.. za zastraszanie itp. Jeśli nie minął tydzień to masz prawo się wykręcać od mandatu. Jestem ponadto pewien, że pan policjant nie poinformował Cię o Twoich prawach, w tym, że możesz odmówić mandatu.
Nie dyskutuj, nie poinformował Cię i dlatego przyjąłeś. Przecież nie płacisz mandatów i nie wiesz jaka jest procedura.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rafi » 11/6/2007, 12:29

Anetta napisał(a):uciekać, uciekać jeszcze raz uciekać, pamiętaj nawet jak Cię złapią za ręke to mów, że to nie Twoja ręka


Czy Ty czasem nie oglądasz za dużo filmów? :shock: :shock:
A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
Avatar użytkownika
rafi
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22/4/2007, 22:16
Lokalizacja: Piotrków T.

Postprzez Thrillco » 11/6/2007, 15:07

Mylisz pojecie zatrzymania z wykonywaniem czynności, kiedy pojazd już stoi i wcześniej, czyli np. minutę temu nie znajdował się w ruchu. Wykonywanie czynności to nie koniecznie pościg za tnacym na podwójnej ciągłej. Na przytanku autobusowym nie wolno się zatrzymywać, co nie znaczy, że pojazd policji stojący w tym miejscu stoi tam bezprawnie, jesli np. policjanci wykonują gdzieś obok czynności służbowe ( wyciągają nieprzytomnego wyrwikufla z rowu :) ).
Grubas...masz racje...można powiedziec nie wiem bo nie zostałem poinformowany i nie oglądam "uwaga Pirat" :D:D:D:D
Ostatnio edytowano 11/6/2007, 15:33 przez Thrillco, łącznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez kravec » 11/6/2007, 15:32

a co byscie "polecali" jezeli spotka kogos podobny przypadek z tym ze ma sie motocykl ktorego teoretycznie nie powinno sie miec (nawet jezeli jest zarejestrowany przykladowo na motorower)?? udawac ze to nie twoje moto??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Anetta » 11/6/2007, 15:34

tak, mów ze to nie Twój, kolega dał ci na przechowanie, a on wyjechał do irlandii na truskawki lub inne szparaagi, a moze na browar, coś wymyslisz
"KRZYWO, PROSTO BYLE OSTRO"
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez kravec » 11/6/2007, 16:11

dobra ale skad ono sie wzielo na srodku drogi i czemu ja mam na sobie kurtke, kask, buty i rekawiczki motocyklowe oraz kluczyk od tego moto?? nie kumasz anetta..
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Anetta » 11/6/2007, 16:22

kravec, chyba ty nie kumasz albo nie rozumiesz słów pisanych "kolega dał ci na przechowanie" a kask, kurtke i buty możesz mieć swoje, tempyś?
"KRZYWO, PROSTO BYLE OSTRO"
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez mateo Fazer 600 » 11/6/2007, 17:53

Grubas - nie pod chatę tylko upewnić się czy policja jeszcze jedzie za tobą i wtedy można pomyśleć czy zajechać do domu!!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez SzpiceR » 11/6/2007, 18:04

jezu wezcie teog anetta zbanujcie znowu moze w nastepnym wcieleniu go oświeci i bedzie skarbnicą wiedzy forum scigacz.pl ?? :lol:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez falken86 » 11/6/2007, 19:40

byłem u kuzyna w poznaniu dwa dni,ostatnio mamy upały,widziałem jakiegoś buraka na cebrze bodajże jechał sześć seta:) ale mniejsza o to, na sobie miał tylko krótkie spodenki buty adidaski trzy paski,kask i rękawice,od razu pomyślałem sobie ze rozumem nie grzeszy wiec przynajmniej na swoje bicepsy pędzone na ruskiej mecie powyrywa gimnazjalistki :roll:
ludzia sie w głowach przewraca
8)
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez SzpiceR » 11/6/2007, 20:06

niemogą sobie kupic buzera?? i na to koszulke scigacz.pl?? tez by bylo lużno i napewno bezpieczniej niz w samej koszulce
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez kravec » 11/6/2007, 20:23

mowiliscie cos o buzerze i koszulce scigacza na wierzch??
Załączniki
pajac.JPG
pajac.JPG (139.82 KiB) Przeglądane 2896 razy
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr