Zobacz wÄ…tek - Motocykl do stuntu. Do 3000-3200
NAS Analytics TAG

Motocykl do stuntu. Do 3000-3200

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motocykl do stuntu. Do 3000-3200

Postprzez ErrorManiak » 10/1/2013, 12:28

Witam, zaczynam zbierać kasę na swoje PIERWSZE moto. Będzie ono do stuntu / ew. dojazdy do szkoły. Zależy mi aby cena nie przekroczyła 3200zł. Motocykl będę kupował dopiero na sezon przyszły (nie 2013, tylko 2014). Myślałem nad yamahą dt 80? Może jakieś inne enduro? Piszcie swoje propozycje;p warunkiem jest cena NIE przekraczająca 3200zł. Pozdrawiam!

@edit : motocykl przez wakacje tylko i wyłącznie do stuntu, a i mam małe pytanie, odmocowanie lampy - jest w tym dużo roboty czy kilka śrubek i wszystko?
@edit 2 : rok moto nie ma raczej znaczenia, wygląd też nie - wszystko się da przerobić, a poza tym będzie służył do nauki. chociaż dobrze by było gdyby na ulicy jakoś, bo jakoś się prezentował :lol:.
ErrorManiak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10/1/2013, 12:25
Lokalizacja: Piła


Postprzez Fantas3k » 10/1/2013, 15:53

Jak na taki budzet to derbi senda 50 nalepsza do stuntu mocna jak na 50 i do tego super rama i idealna do stuntu kazdy na niej stunci :D oczywiscie w wersji SM
Fantas3k
Bywalec
 
Posty: 777
Dołączył(a): 5/6/2011, 11:56
Lokalizacja: Jarocin


Postprzez ErrorManiak » 10/1/2013, 17:16

No kiedyś czytałem o Derbi i również widziałem o niej filmiki. Kolega miał 50'tke (albo 80 - sam nie wiedział), chyba nadal ma, fajne moto. Generalnie mi się podoba. A co do lampy? Podałby mi ktoś odpowiedź? Macie może jeszcze jakieś ciekawe sugestie/propozycje? Aa, tak apropo, jak wyglądają koszty eksploatacji takiego moto (oczywiście stunt)? Ile mniej-więcej będzie kosztowało przerobienie (przyjmijmy) Derbi 50'tki? Pozdrawiam:)
Btw. lampa nie przeszkadza chyba przy stuncie nie?

Aa, jeżeli ma to znaczenie. Mój wzrost to ~178cm na chwilę obecną (jeszcze rosnę, więc za rok może być 180, może ciut więcej). Ważę 78kg, raczej się nie zwiększy:D. O ciuchy nie muszę się martwić, rodzice kupna motocykla nie popierają, ale ciuchy aby ocalić mnie (przed upadkami^^) mi kupią:).
ErrorManiak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10/1/2013, 12:25
Lokalizacja: Piła



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê