Zobacz wÄ…tek - Zaczyna siÄ™ nowy rok i sezon,kupujemy nowe motocykle i uwaga
NAS Analytics TAG

Zaczyna siÄ™ nowy rok i sezon,kupujemy nowe motocykle i uwaga

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Zaczyna siÄ™ nowy rok i sezon,kupujemy nowe motocykle i uwaga

Postprzez fazersrebny » 7/1/2013, 18:52

Chyba już każdy miał do czynienia z oszustem który proponuje okazyjnie sprzedaż motocykla jedziemy czasami setki kilometrów i co?Okazuje się że zamiast pięknego motocykla stoi złom chyba tak to można opisać:dlatego nie polecam ROBOMOD

Niesłabin ul. Szeroka 1

63-100 Åšrem
Ponieważ opisują motocykl :Motocykl YAMAHA FZS 600 FAZER sprowadzony z Niemiec, odkupiony od I właściciela kobiety. Udokumentowany przebieg,posiada książke serwisową oraz niemieckie badania techniczne na podstawie ,których można dodatkowo potwierdzić przebieg.Stan techniczny i wizualny w bardzo ładnym stanie. Oryginalne malowanie bez żadnych wgniot, szlifów oraz otarć lakieru(wiadomo nie jest nowy).Silnik, skrzynia biegów ok,zachowany w bardzo ładnym stanie,czysty, zadbany bez wycieków. Motocykl posiada typowe ślady normalnego uzytkowania mimo to ładnie utrzymany. Ten właściciel owej firmy chyba jeszcze nie widział na oczy motocykla w ładnym stanie ,odwiedziłem w/w firmę;motocykl przemalowany na inny kolor,z każdej strony po szlifie,chłodnice chyba prostował w Niemczech na parkingu i na krawężniku kołem przejechał bo dla niego jest prosta,bo ja w lepszym stanie na złom oddawałem,można pisać i pisać za darmo nie chciał bym,po prostu MASAKRA.NIE POLECAM
fazersrebny
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/12/2012, 18:46


Postprzez dokladny » 7/1/2013, 19:48

Dobrze, że mówisz jakiś czas temu szukałem motocykla i przeglądałem kilka ogłoszeń tej firmy i na zdjęciach rzeczywiście wyglądały ładnie. Dobrze, że nie marnowałem czasu i się do nich nie wybrałem. Jest ktoś jeszcze kto oglądał sprzęty w tej firmie? Czy kolega fazersrebny oglądał tylko tego jednego fazera czy może jakieś inne motorki też?
dokladny
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 11/12/2012, 22:48


Postprzez madcap » 7/1/2013, 21:05

masz odrębny temat, przenieś post
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê