Zobacz wÄ…tek - MZ-motocykl do stuntu
NAS Analytics TAG

MZ-motocykl do stuntu

O wszystkim
_________

MZ-motocykl do stuntu

Postprzez Screamer » 5/1/2013, 19:33

Witam,
Ostatnio coś mnie tchnęło, żeby zacząć uprawiać jakiś sport, najpierw pomyślałem nad enduro/motocross ale tutaj zaczynają się kosmiczne ceny w serwisie motocykli, a że baardzo lubię stunt to pomyślałem nad tym właśnie sportem.
Czytałem sporo tematów odnośnie motocykla. W polecanych motocyklach są głównie przecinaki, a niestety póki co fundusze nie pozwalają i pare razy w polecanych padł też motocykl MZ. Za jakieś 1300 można wyrwać taką w miarę stanie i tutaj mam pytanie co na początek trzeba by w niej przerobić? Jak do tej pory jeździłem na enduro 125 ze stajni Aprilii i Simsona, ale Aprilia to była straszna krowa, trudno było cokolwiek na niej zrobić, a szkoda było mi w niej palić sprzęgło bo cholernie drogie części były :P natomiast Simson, no cóż, na nim jakaś jazda na tylnym kole wychodziła jakieś 1,5 roku temu co prawda raptem kilka metrów ale coś było. Później kupiłem aprilie i na Simsonie jeździłem tylko czasami. Aktualnie jak dla mnie jest duużo za mały i albo mi się zdaje, albo się odzwyczaiłem, nie ma w cale mocy, strzałem ze sprzęgła ledwo można go poderwać, może to i wina że urosło mi się wzdłuż i wszerz :lol: a z drugiej strony szkoda mi się nad nim znęcać, bo był to mój pierwszy pojazd silnikowy i za duży sentyment mam :)
Więc co myślicie o pomyśle z emzetą ? i ile mniej więcej kasy trzeba by na start w nią włożyć ?
PS. o ubraniach również pamiętam :)
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05


Postprzez Arturo925 » 5/1/2013, 21:57

U mnie chłopak latał na MZ 150. Ogólnie to wrzucał większą zębatkę i przeszczepił na tył tarcze z 250tki. Wiem ze było troche zabawy z adapterem, bo musiał sam dorabiać. Do tego prosta kiera, hb na tarczy i tak latał. Skill mu za szybko na tym nie wchodził, porównując ze teraz lata o niebo lepiej na f4i ucząc się dużo krócej. Spróbować mozesz. Kratky niszczył na MZ wiec da sie byc dobrym ;)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna


Postprzez Screamer » 5/1/2013, 22:27

Właśnie widziałem co Martin wyczyniał na MZ i jeszcze bardziej mnie zaciekawiło :)
Wiem, że MZ mocą nie grzeszy, ale niestety póki co na coś droższego i mocniejszego nie mam kasy a i na pewno rodzicie się nie zgodzą, a pewnie oni wszystko zasponsorują :)
No chyba żeby poczekać do wakacji, zrobiłbym jak najszybciej prawko i może gdzieś udałoby się wychaczyć jakąś robotę może w jakiejś piekarni i rozwozić pieczywo :P
A wstawić większą zębatkę to zdawczą czy tylną ?
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05

Postprzez mirekm71 » 5/1/2013, 22:54

A miales kiedys rower z przerzutkami? Ma by mocniejsza.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Screamer » 6/1/2013, 12:16

Czy miałem, nadal mam :P
Czyli z przodu dać mniejszą, a na tył większą ? czy wystarczy sam mniejszy przód lub sam większy tył ?
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê