Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Stunter13 i Aaron Twite - totalny...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Stunter13 i Aaron Twite - totalny...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Stunter13 i Aaron Twite - totalny...

Postprzez Åšcigacz » 3/1/2013, 14:42

Dyskusja na temat: Stunter13 i Aaron Twite - totalny hardkor!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Stunter13 i Aaron Twite - totalny hardkor!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 14:42

No fajne, ale to skakanie bak-siodło-zadupek to taka wiocha<br><hr>vlad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 15:29

Komentatorzy napisał(a):No fajne, ale to skakanie bak-siodło-zadupek to taka wiocha<br><hr>vlad<br>
Dla mnie także się tak wydaje. Ogólnie styl Rafała trochę mi nie pasuje. Po prostu jakoś brak kreatywności może czy coś podobnego, ale to nie zmienia tego, że dobrze jeździ. Filmik przesadzony zdecydowanie. Wszystko miesza się w oczach. Nie można się skupić na oglądaniu, bo co chwilę jest przeskok. Akcje są nagrane też nie najlepiej bo zmienia się co raz to kamerka na kask i statyczne, a akcja w filmiku ciągle ta sama. <br><hr>żuk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 20:12

Jak mowili bohaterowie Rejsu - nuuda.... w dzisiejszych czasach najwazniejsza jest 'odpowiednia odziez" i 'bezpieczne otoczenie", zeby bron boze nie lamac przepisow; nie za dlugo stunterzy zaczna reklamowac ekologiczne wydechy z 6 katalizatorami. W zadnym wypadku nie wolno katowac sprzetu w T-shircie ani terroryzowac miasta, zeby nie przeszkadzac moherom w kosciolach i konsumentom w tesco....<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 20:34

Boczo - to jak to jest hardkor to ja cie pozdrawiam serdecznie, boś malo jeszcze w zyciu widział<br><hr>Warchoł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 21:05

hehe no i w stuncie pojawiaja sie typowo polsko - zazdrosne komenty, jak w przypadku kazdego, kto w zyciu osiagnie jakis sukces :)<br><hr>dr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 21:14

Komentatorzy napisał(a):hehe no i w stuncie pojawiaja sie typowo polsko - zazdrosne komenty, jak w przypadku kazdego, kto w zyciu osiagnie jakis sukces :)<br><hr>dr<br>
to nie jest stunt - to jest jakies grzeczne krecenie koleczek na torze za pieniadze, bo jakby bylo niegrzecznie to jeszcze 'sponsorzy by uciekli"....czego tu zazdroscić? to juz lepiej utrzymywac sie z czegokolwiek innego a katować sprzety dla czystej przyjemnosci, niegrzecznie, dla samego siebie a nie sponsorow...to sie nazywa czysta komercha i tak bylo ze wszystkim - surfing, base jumping, snowbord i tysiace innych-najlepiej niech wszyscy zamiast wolnymi ludzmi, badzmy niewolnikami red bulla...<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2013, 21:30

A mi osobiscie to juz chyba stunt sie przejadl.Wyglada na to ,ze nic wiecej sie juz nie wydazy:-( jednak FMX jest bardziej ponadczasowy , tam ciagle powstaje cos nowego.<br><hr>Pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2013, 02:36

sami zazdrośnicy<br><hr>zx 10r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2013, 08:25

Komentatorzy napisał(a):No fajne, ale to skakanie bak-siodło-zadupek to taka wiocha<br><hr>vlad<br>
Komentatorzy napisał(a):Dla mnie także się tak wydaje. Ogólnie styl Rafała trochę mi nie pasuje. Po prostu jakoś brak kreatywności może czy coś podobnego, ale to nie zmienia tego, że dobrze jeździ. Filmik przesadzony zdecydowanie. Wszystko miesza się w oczach. Nie można się skupić na oglądaniu, bo co chwilę jest przeskok. Akcje są nagrane też nie najlepiej bo zmienia się co raz to kamerka na kask i statyczne, a akcja w filmiku ciągle ta sama. <br><hr>żuk<br>
:D:D:D:D<br><hr>:)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2013, 08:32

Komentatorzy napisał(a):hehe no i w stuncie pojawiaja sie typowo polsko - zazdrosne komenty, jak w przypadku kazdego, kto w zyciu osiagnie jakis sukces :)<br><hr>dr<br>
Komentatorzy napisał(a):to nie jest stunt - to jest jakies grzeczne krecenie koleczek na torze za pieniadze, bo jakby bylo niegrzecznie to jeszcze 'sponsorzy by uciekli"....czego tu zazdroscić? to juz lepiej utrzymywac sie z czegokolwiek innego a katować sprzety dla czystej przyjemnosci, niegrzecznie, dla samego siebie a nie sponsorow...to sie nazywa czysta komercha i tak bylo ze wszystkim - surfing, base jumping, snowbord i tysiace innych-najlepiej niech wszyscy zamiast wolnymi ludzmi, badzmy niewolnikami red bulla...<br><hr>txa<br>
kto co lubi, ja ciesze sie ze S13 rozwija sie, ma sponsorow, robi co kocha i dostaje za to kase - pozazdroscic, ale w tym pozytywnym znaczeniu :) Pewnie wolalbys, zeby nadal smigal na f3 i temat wyjazdow do usa, emiratow, sponsorow itd bylby marzeniem...no coz, jak dla mnie to jednak 'takie polskie' myslenie...ja od wielu lat sledze stunt i ciesze sie ze chlopakowi od Nas udalo sie MEGA wybic, no i ze nie robi tego charytatywnie...nie musi pracowac na umowe o prace i oszczedzac na opony...co do komercji - jak zauwazyles, zawsze wkracza do danych dyscyplin, mozna sie z tym pogodzic lub nie, dla mnie jest ok....ciekawe czy nie chcialbys byc 'niewolnikiem redbulla'... chyba troche Cie ponosi jednak :):):)<br><hr>dr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2013, 09:07

Komentatorzy napisał(a):hehe no i w stuncie pojawiaja sie typowo polsko - zazdrosne komenty, jak w przypadku kazdego, kto w zyciu osiagnie jakis sukces :)<br><hr>dr<br>
Komentatorzy napisał(a):to nie jest stunt - to jest jakies grzeczne krecenie koleczek na torze za pieniadze, bo jakby bylo niegrzecznie to jeszcze 'sponsorzy by uciekli"....czego tu zazdroscić? to juz lepiej utrzymywac sie z czegokolwiek innego a katować sprzety dla czystej przyjemnosci, niegrzecznie, dla samego siebie a nie sponsorow...to sie nazywa czysta komercha i tak bylo ze wszystkim - surfing, base jumping, snowbord i tysiace innych-najlepiej niech wszyscy zamiast wolnymi ludzmi, badzmy niewolnikami red bulla...<br><hr>txa<br>
Komentatorzy napisał(a):kto co lubi, ja ciesze sie ze S13 rozwija sie, ma sponsorow, robi co kocha i dostaje za to kase - pozazdroscic, ale w tym pozytywnym znaczeniu :) Pewnie wolalbys, zeby nadal smigal na f3 i temat wyjazdow do usa, emiratow, sponsorow itd bylby marzeniem...no coz, jak dla mnie to jednak 'takie polskie' myslenie...ja od wielu lat sledze stunt i ciesze sie ze chlopakowi od Nas udalo sie MEGA wybic, no i ze nie robi tego charytatywnie...nie musi pracowac na umowe o prace i oszczedzac na opony...co do komercji - jak zauwazyles, zawsze wkracza do danych dyscyplin, mozna sie z tym pogodzic lub nie, dla mnie jest ok....ciekawe czy nie chcialbys byc 'niewolnikiem redbulla'... chyba troche Cie ponosi jednak :):):)<br><hr>dr<br>
nie ponosi - bo ten filmik nie ma nic wzpolnego ze stuntem tylko kreceniem koleczek na umowe zlecenie ze sponsorami...gdybym był base jumperem, to zaiste wolałbym pracować gdziekolwiek a weekendy skakac jak chcę i skąd chcę - np. w centrum nowego yorku a nie tak jak mi sponsorzy pozowolą - to samo tym bardziej dotyczy stuntu..<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/1/2013, 19:18

ja piernicze ale Leszcze sie wypowiadaja widac... to jest nuda ??????? drift na hc bez jednej reki ? umiecie w ogole normalnie driftowac hah<br><hr>DarkTiger
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/1/2013, 19:40

Komentatorzy napisał(a):A mi osobiscie to juz chyba stunt sie przejadl.Wyglada na to ,ze nic wiecej sie juz nie wydazy:-( jednak FMX jest bardziej ponadczasowy , tam ciagle powstaje cos nowego.<br><hr>Pawel<br>
Nigdy sie nie skonczy możliwosc urozmaicania w stuncie, drift mozna urozmaicic np predkoscia, stunt jest specyficzna dyscyplina i w sumie dla kazdego co innego jest ponadczasowe, elo<br><hr>rhace
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê