Zobacz wÄ…tek - Amortyzator tylni RMX 250 inny jaki ?
NAS Analytics TAG

Amortyzator tylni RMX 250 inny jaki ?

Enduro, Cross
_________

Amortyzator tylni RMX 250 inny jaki ?

Postprzez McRmv » 23/12/2012, 11:18

Witam

Jak w temacie mam problem z amortyzatoem tylnim w suzuki rmx 250 2t 96r. mianowicie mam wzery straszne na tloczysku i leje mi sie olej z niego. moze wie ktos gdzie takie cos naprawie albo od czego amortyzator tylni bedzie pasowal czy probowal ktos wziąć go z rm250 z podobnego rocznika ? albo chociaz gdzie odpowiedzi szukac ? za kazda rade bardzo dziękuje.
McRmv
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/12/2012, 11:11


Postprzez henio12323 » 23/12/2012, 12:40

RM i RMX to całkiem rózne amortyzatory. wątpie e wejdzie z RM, ale mógłbys popatrzeć na wyglad. spytac kogos kto sprzedaje amor z RMki i popytac o konkretne wymiary i porównać. nikt ci z głowy tego nie powie. aczkolwiek jak pisałem to 2 rózne amory i bedą sie znacząco rózniły charakterystyką. RMX sie smiga jak na kanapie, jest miekko i wygodnie, czasem zbyt miekko. RM bedzie duzo twardszy.

jezeli ci charakterystyka RM nie odpowiada albo nie podejdzie. to mozna albo kupic uzywke z RMXa, i szukaj na allegro albo za granicą najszybciej tak znajdziesz. albo mozna zregenerować. wiekszosc firm robiących tylne zawieszenie kładzie nowy chrom, a jak nie to przynajmniej znaja firme zewnętrzną która robi to dla nich. popatrz na oferte 20suspensions z niemiec ( maja przedstawiciela w PL ) tam mogą ci nawet tytanem wyłożyć goleń :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez McRmv » 23/12/2012, 13:02

Dziękóweczka już mailbombinguje to 20suspension ;] zobaczymy co powiedza. a co do różnic to nawet lepiej jakby byl twardszy choć chodzilo mi bardziej o roznice w mocowaniu zeby zaadoptowac jakis inny chocby do wymiany uszczelniaczy i jeszcze raz w tym roku wyskoczyc ;] w kazdym razie dzieki za rade. Pozdrawiam
McRmv
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/12/2012, 11:11



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê