Zobacz wątek - Gdzie najtaniej akumulator do auta? (sklepy internetowe)
NAS Analytics TAG

Gdzie najtaniej akumulator do auta? (sklepy internetowe)

O wszystkim
_________

Gdzie najtaniej akumulator do auta? (sklepy internetowe)

Postprzez melvin » 21/12/2012, 09:47

temat w HP bo ogólny, znacie jakiś sklep internetowy gdzie można możliwie tanio kupić akumulatory?
to co mnie interesuje to aku do e46 320d czyli coś około 80Ah i teraz pytanie gdzie to dorwać, czy są jakieś sklepy z akumulatorami mające na prawdę dobre ceny?
jak kupowałem EBC hh to znalazłem serwis internetowy gdzie były po niecałe 40pln tańsze na komplecie od cen na allegro więc może i z akumulatorami tak jest?
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez melvin » 21/12/2012, 10:20

widzisz pytam bo z doświadczenia wiem że tego serwisu w którym zamawiałem klocki nie znajdywały wyszukiwarki a katalog to była zwykła tabelka którą trzeba było lustrować po kolei.
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Miczab » 21/12/2012, 11:29

Podaj rok, sprawdzę. Mam Varta, Exide, Bosh, Centra, Centra+
Katalog pokazuje od 74 do 85 Ah w tym modelu. Brałbym 77 albo 80.
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez melvin » 21/12/2012, 12:02

2002r kombi
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Czester » 22/12/2012, 02:05

Jak niektórzy wiedzą, przemiał samochodów miałem w życiu spory, w związku z czym siłą rzeczy nie raz musiałem kupować nowy akumulator. Przerabiałem już rozmaite Centry (plusy też) Boshe, Varty, Schneidery, Exide-y, itp, itd. Cóż z doświadczenia mogę powiedzieć? Unikaj tych ostatnich (Exide). Nie wytrzymują nawet do końca dwuletniego okresu gwarancji, a po reklamacji odsyłają to samo padło zwalając winę na niesprawną instalację elektryczną samochodu! Aby tylko sprzedać, potem się bujaj.
Natomiast co mogę polecić do diesla? Otóż metodą ryzyk-fizyk zakupiłem za namową sprzedawcy, który rekomendował mi dany towar zerowym procentem reklamacji na setki sprzedanych akumulatorów, ukraińskiej produkcji akumulator firmy "FORSE". Zdecydowany wówczas byłem na Schneidera, lecz uległem sugestii sprzedawcy, z czego jestem zadowolony do dzisiaj. Akumulator śmiga bez zająknięcia drugą zimę w Audi A3 1,9 TDI mojej żony i jak dotąd ani razu nie zawiódł. Pojemność 74Ah i prąd rozruchowy 720A. Płaciłem za niego wówczas coś koło 270 zeta w sklepie w moim mieście. W necie na pewno wyjdzie nieco drożej, choćby ze względu na przesyłkę, a taki akumulator trochę waży.

Link czysto poglądowy:
http://www.tanie-akumulatory.com/forse/ ... 0a-l-.html
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez melvin » 22/12/2012, 08:39

Schneidery umierają w kilka miesięcy od zakończenia gwarancji. przynajmniej tak było w dwóch których używali wujas i dziadek :)
po prostu działały bezproblemowo, skończyła się gwarancja i jeden po 2 drugi chyba po 5 miesiącach nadawały się tylko na śmietnik.
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr
cron