Zobacz wÄ…tek - Tor w Poznaniu
NAS Analytics TAG

Tor w Poznaniu

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Tor w Poznaniu

Postprzez marlenka8609 » 20/12/2012, 18:38

Czy ktos wie cos na temat toru motocyklowego w Poznaniu? Ile kosztuje wejscie, terminy użytkowania toru i długosc? Prosze o szybko pomoc :)
marlenka8609
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20/12/2012, 18:33


Postprzez power_bit » 20/12/2012, 22:36

http://www.aw.poznan.pl/imprezy2012/201 ... index.html

z torami kartingowy jest ten problem, że często są stawiane na podłożu z pozbruku, wiąże się to z kiepską przyczepnością i zapobiegawczą jazdą.
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez Johny929 » 27/12/2012, 19:34

Dobry temat :) Sam w nadchodzącym sezonie chciałem wybrać się do Poznania, ale chyba raczej to przełożę.. zacznę lepiej od czegoś wolniejszego tak jak kolega napisał od toru w Radomiu.. Żeby wjechać w ogóle na tor Poznań to chyba trzeba jakąś tam licencję zrobić...?
....HONDA CBR 929RR....
Avatar użytkownika
Johny929
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23/10/2012, 22:18
Lokalizacja: Karolew

Postprzez power_bit » 28/12/2012, 00:34

Johny929 napisał(a):Żeby wjechać w ogóle na tor Poznań to chyba trzeba jakąś tam licencję zrobić...?


Z zamieszczonego linku:

Aby wziąć udział w jazdach należy posiadać odpowiednią licencję lub Moto Kartę AW.
Osoby, które nie posiadają ww. dokumentów zobowiązani są do zaliczenia egzaminu na Moto Kartę AW (forma certyfikatu), który pozwala nam zweryfikować znajomość podstawowych zasad poruszania się po torze. Zagadnienia do ww. testu znajdują się na stronie klubowej (MOTO KARTA). Koszt egzaminu wynosi 25zł. Do wydania Moto-Karty AW niezbędne jest dostarczenie podpisanej fotografii i wypełnionego wniosku na wydanie Moto Karty AW
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września

Postprzez sammy » 23/3/2013, 00:13

ja sie chcialam wybrac 15./16.7.13 do poznania na tor. mieszkam ale w niemczech i chcialam tez wziac moze pare kumpli ktorzy nie mowia po polsku. ja tez nie najlepiej rozumie :roll:
teraz moje pytania:
jaki to ten egzamin?
musi sie cos zdawac pisemnie? jest to tez po niemiecku (sorry, moze ktos tu wie)?
czy wystarczy moze licencia niemiecka z dmsb?
czeba zarezerwowac miejsce czy mozna tak o przyjechacz, zaplacic i jezdzic?
ile grup jezdzi?
dostaje sie transpondery?

to chyba narazie wystarczy :wink: ale napewno jeszcze strzela mi pare pytan glowy.
sorry, musze sie troche w czytac w polski jezyk. nie uczylam sie nigdy i nie bylo tak latwo to napisac :oops: (dzeki pons.de 8) )
Avatar użytkownika
sammy
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/3/2013, 23:30
Lokalizacja: Schweinfurt, Niemcy / Opole



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê