Zobacz wątek - <i>[Relacje z zawodów]</i> SuperEnduro w Łodzi 2012 - dobra robo
NAS Analytics TAG

[Relacje z zawodów] SuperEnduro w Łodzi 2012 - dobra robo

Komentarze użytkowników
_________

[Relacje z zawodów] SuperEnduro w Łodzi 2012 - dobra

Postprzez Ścigacz » 10/12/2012, 15:12

Dyskusja na temat: SuperEnduro w Łodzi 2012 - dobra robota!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
SuperEnduro w Łodzi 2012 - dobra robota!
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 15:12

Gollob to chyba raczej skręca na żużlu w lewo :) Ale może się coś zmieniło od czasu jak byłem na ostatnim meczu :) <br><hr>mike
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 15:23

Komentatorzy napisał(a):Gollob to chyba raczej skręca na żużlu w lewo :) Ale może się coś zmieniło od czasu jak byłem na ostatnim meczu :) <br><hr>mike<br>
Jak się domyślam autorowi chodziło o to, że w prawo potrafi jednak skręcać :) <br><hr>Antek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 16:51

Co - racje ma - ja też bym to etezetą lepiej ogarnął <br><hr>mikkei
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 17:24

"Ale w Łodzi zobaczyłem też kilkunastoletnie Yamahy YZ wygrywające wyścig Pucharu Polski" -czy są gdzieś jakieś wyniki PP czy dopiero trwają ustalenia kto gzie kiedy ? <br><hr>arti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 18:16

Komentatorzy napisał(a):"Ale w Łodzi zobaczyłem też kilkunastoletnie Yamahy YZ wygrywające wyścig Pucharu Polski" -czy są gdzieś jakieś wyniki PP czy dopiero trwają ustalenia kto gzie kiedy ? <br><hr>arti<br>
Ja niestety ich jeszcze nie znalazłem, ale pewnie będą na łamach PZMotu. <br><hr>Michał Mikulski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 18:18

Komentatorzy napisał(a):Gollob to chyba raczej skręca na żużlu w lewo :) Ale może się coś zmieniło od czasu jak byłem na ostatnim meczu :) <br><hr>mike<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak się domyślam autorowi chodziło o to, że w prawo potrafi jednak skręcać :) <br><hr>Antek<br>
Dokładnie o to chodziło ;).<br><hr>Michał Mikulski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 18:49

Renczu dał wygrać Gollobowi bo takie było życzenie organizatora, niemniej jednak nasz master żużla pokazał że takie oponki wciąga nosem bez kłopotu, wyścig klasy C - mayhem na maxa, dwóch spadło z rampy (jeden z całkiem wysoka), no a szofer z EXC-F - prawdziwy hardkor - nie poddawał sie do końca, Widać było ze Taddy nie jest w %100 ready to race, (na II rampie - w moto I poleciał na "płasko" , później zahowawczo doskakiwał do krawędzi, to samo z oponkami, zaczął je skakać dopiero w moto III, gdzie juniorzy walili oponki w pierwszym przejeździe (Szymkowski !!) , SuperEnduro jest fajne,widowiskowe,atrakcyjne, ale organizacja superenduro zamiast enduro - to chyba nie najlepszy pomysł, fakt że enduro w PL umiera, ale zamiast enduro niech PZM zrobi cykl EnduroSprint, , a superenduro to bardziej MX z przeszkodami niż zawody endurowe,
<br><hr>kristofsx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 18:51

jeśli nie ma na <a href="http://www.superenduro.com.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.superenduro.com.pl</a> lub na <a href="http://www.super-enduro.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.super-enduro.pl</a> to znaczy że nie nie ma co szukać<br><hr>igorrmz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 19:03

Komentatorzy napisał(a):Renczu dał wygrać Gollobowi bo takie było życzenie organizatora, niemniej jednak nasz master żużla pokazał że takie oponki wciąga nosem bez kłopotu, wyścig klasy C - mayhem na maxa, dwóch spadło z rampy (jeden z całkiem wysoka), no a szofer z EXC-F - prawdziwy hardkor - nie poddawał sie do końca, Widać było ze Taddy nie jest w %100 ready to race, (na II rampie - w moto I poleciał na "płasko" , później zahowawczo doskakiwał do krawędzi, to samo z oponkami, zaczął je skakać dopiero w moto III, gdzie juniorzy walili oponki w pierwszym przejeździe (Szymkowski !!) , SuperEnduro jest fajne,widowiskowe,atrakcyjne, ale organizacja superenduro zamiast enduro - to chyba nie najlepszy pomysł, fakt że enduro w PL umiera, ale zamiast enduro niech PZM zrobi cykl EnduroSprint, , a superenduro to bardziej MX z przeszkodami niż zawody endurowe,
<br><hr>kristofsx<br>
rancz dal wygrac? wygladalo jakby dostal wpierdol, bo nawet sie nie zblizyl do golloba, a potem tylko dyszal jak zabity. i nie wiem, co ma motocross do endurocrossu, bo na pewno duzo mniej niz enduro<br><hr>hhh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 19:26

Komentatorzy napisał(a):Renczu dał wygrać Gollobowi bo takie było życzenie organizatora, niemniej jednak nasz master żużla pokazał że takie oponki wciąga nosem bez kłopotu, wyścig klasy C - mayhem na maxa, dwóch spadło z rampy (jeden z całkiem wysoka), no a szofer z EXC-F - prawdziwy hardkor - nie poddawał sie do końca, Widać było ze Taddy nie jest w %100 ready to race, (na II rampie - w moto I poleciał na "płasko" , później zahowawczo doskakiwał do krawędzi, to samo z oponkami, zaczął je skakać dopiero w moto III, gdzie juniorzy walili oponki w pierwszym przejeździe (Szymkowski !!) , SuperEnduro jest fajne,widowiskowe,atrakcyjne, ale organizacja superenduro zamiast enduro - to chyba nie najlepszy pomysł, fakt że enduro w PL umiera, ale zamiast enduro niech PZM zrobi cykl EnduroSprint, , a superenduro to bardziej MX z przeszkodami niż zawody endurowe,
<br><hr>kristofsx<br>
Superenduro to streszczenie wszystkiego co w zwykłym enduro, w MX jeśli poprawnie przejedziesz jedną hopę to prawdopodobnie inne też a w superenduro każda przeszkoda jest inna i wymaga często innych umiejętności.<br><hr>Mati85
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 20:10

enduro to rajdy terenowe - są dojazdówki, próby czasowe,limity , pkc,strefy serwisowe,park zamknięty, itp nie ma bezpośredniej rywalizacji z innymi zawodnikami,
MX - ładujesz okrążenie za okrążeniem, kiera w kierę z innymi zawodnikami, jest kilka biegów , eliminacje, kwalifikacje itp
do czego bardziej podobne jest superenduro?



<br><hr>evs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 20:29

Komentatorzy napisał(a):Renczu dał wygrać Gollobowi bo takie było życzenie organizatora, niemniej jednak nasz master żużla pokazał że takie oponki wciąga nosem bez kłopotu, wyścig klasy C - mayhem na maxa, dwóch spadło z rampy (jeden z całkiem wysoka), no a szofer z EXC-F - prawdziwy hardkor - nie poddawał sie do końca, Widać było ze Taddy nie jest w %100 ready to race, (na II rampie - w moto I poleciał na "płasko" , później zahowawczo doskakiwał do krawędzi, to samo z oponkami, zaczął je skakać dopiero w moto III, gdzie juniorzy walili oponki w pierwszym przejeździe (Szymkowski !!) , SuperEnduro jest fajne,widowiskowe,atrakcyjne, ale organizacja superenduro zamiast enduro - to chyba nie najlepszy pomysł, fakt że enduro w PL umiera, ale zamiast enduro niech PZM zrobi cykl EnduroSprint, , a superenduro to bardziej MX z przeszkodami niż zawody endurowe,
<br><hr>kristofsx<br>
Komentatorzy napisał(a):rancz dal wygrac? wygladalo jakby dostal wpierdol, bo nawet sie nie zblizyl do golloba, a potem tylko dyszal jak zabity. i nie wiem, co ma motocross do endurocrossu, bo na pewno duzo mniej niz enduro<br><hr>hhh<br>
jechali równo, po kilku okrążeniach Rencz glebnął na kamieniach, zdążył się pozbierać i spokojnie dojechać do Tomka, poza tym , nie wierze że gość który całe życie popyla crossówkami został objechany przez gościa który skręca tylko z lewo ;) to tak jakby kubica walnął małysza na skoczni :P<br><hr>aku
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 20:36

Komentatorzy napisał(a):enduro to rajdy terenowe - są dojazdówki, próby czasowe,limity , pkc,strefy serwisowe,park zamknięty, itp nie ma bezpośredniej rywalizacji z innymi zawodnikami,
MX - ładujesz okrążenie za okrążeniem, kiera w kierę z innymi zawodnikami, jest kilka biegów , eliminacje, kwalifikacje itp
do czego bardziej podobne jest superenduro?



<br><hr>evs<br>
Potrzebne są inne umiejętności?<br><hr>mateusz85
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 20:54

Komentatorzy napisał(a):enduro to rajdy terenowe - są dojazdówki, próby czasowe,limity , pkc,strefy serwisowe,park zamknięty, itp nie ma bezpośredniej rywalizacji z innymi zawodnikami,
MX - ładujesz okrążenie za okrążeniem, kiera w kierę z innymi zawodnikami, jest kilka biegów , eliminacje, kwalifikacje itp
do czego bardziej podobne jest superenduro?



<br><hr>evs<br>
Komentatorzy napisał(a):Potrzebne są inne umiejętności?<br><hr>mateusz85<br>
no tak, umiejętności endurowe jak najbardziej wskazane, mi bardziej chodziło o formułę rozgrywek,
<br><hr>evs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 22:05

Ja bym tak z rajdów enduro nie rezygnował na rzecz super enduro, to tak jak by zrezygnować ze wszystkich świąt w kalendarzu i ustanowić jedno święto państwowe. Na całym świecie organizatorzy dogadują się z instytucjami nadzorującymi lasy i rajdy się odbywają! Tylko u nas idzie się po najmniejszej linii oporu i organizuje się enduro asfaltowe. Super enduro to tylko wisienka na torcie, bez którego była by tylko małą wisienką.<br><hr>Maciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2012, 22:05

Ja bym tak z rajdów enduro nie rezygnował na rzecz super enduro, to tak jak by zrezygnować ze wszystkich świąt w kalendarzu i ustanowić jedno święto państwowe. Na całym świecie organizatorzy dogadują się z instytucjami nadzorującymi lasy i rajdy się odbywają! Tylko u nas idzie się po najmniejszej linii oporu i organizuje się enduro asfaltowe. Super enduro to tylko wisienka na torcie, bez którego była by tylko małą wisienką.<br><hr>Maciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2012, 09:08

Komentatorzy napisał(a):Renczu dał wygrać Gollobowi bo takie było życzenie organizatora, niemniej jednak nasz master żużla pokazał że takie oponki wciąga nosem bez kłopotu, wyścig klasy C - mayhem na maxa, dwóch spadło z rampy (jeden z całkiem wysoka), no a szofer z EXC-F - prawdziwy hardkor - nie poddawał sie do końca, Widać było ze Taddy nie jest w %100 ready to race, (na II rampie - w moto I poleciał na "płasko" , później zahowawczo doskakiwał do krawędzi, to samo z oponkami, zaczął je skakać dopiero w moto III, gdzie juniorzy walili oponki w pierwszym przejeździe (Szymkowski !!) , SuperEnduro jest fajne,widowiskowe,atrakcyjne, ale organizacja superenduro zamiast enduro - to chyba nie najlepszy pomysł, fakt że enduro w PL umiera, ale zamiast enduro niech PZM zrobi cykl EnduroSprint, , a superenduro to bardziej MX z przeszkodami niż zawody endurowe,
<br><hr>kristofsx<br>
Komentatorzy napisał(a):rancz dal wygrac? wygladalo jakby dostal wpierdol, bo nawet sie nie zblizyl do golloba, a potem tylko dyszal jak zabity. i nie wiem, co ma motocross do endurocrossu, bo na pewno duzo mniej niz enduro<br><hr>hhh<br>
Komentatorzy napisał(a):jechali równo, po kilku okrążeniach Rencz glebnął na kamieniach, zdążył się pozbierać i spokojnie dojechać do Tomka, poza tym , nie wierze że gość który całe życie popyla crossówkami został objechany przez gościa który skręca tylko z lewo ;) to tak jakby kubica walnął małysza na skoczni :P<br><hr>aku<br>
Rencz dał wygrac Tomkowi.
Było to smieszne bo przeciesz Wojtek jest atktualnym Mistrzem Polski Enduro w klasie Weteran.

Co do kasowania enduro to jest jakas pomyłka. Zwykłe enduro do Super enduro nie ma porównania. Tadek jak pojechal na runde mistrzostw swiata enduro to plasowal sie w połowie stawki. Super enduro bardziej pokrewne jest z MX bo jest walka z innymi zawodnikami a enduro to walka z samym soba. <br><hr>Enduro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2012, 11:05

Ja zmieniłbym komentatorkę, wg mnie nadaje się ona do relacjonowania ewolucji... ale w cyrku.<br><hr>Czarls88
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/12/2012, 10:48

Komentatorzy napisał(a):Ja zmieniłbym komentatorkę, wg mnie nadaje się ona do relacjonowania ewolucji... ale w cyrku.<br><hr>Czarls88<br>
Moim zdaniem była 100x lepsza od gościa w zeszłym roku i w przeciwieństwie do poprzednika wiedziała o czym mówi.<br><hr>EVO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości




na gr