Zobacz wÄ…tek - Honda mtx 80 filtr powietrza
NAS Analytics TAG

Honda mtx 80 filtr powietrza

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Honda mtx 80 filtr powietrza

Postprzez AdrianATV » 5/12/2012, 14:57

Witam. Mam rame od ktm exc i silnik od hondy mtx 80. Mam problem z filtrem powietrza ponieważ za gaźnikiem mam około 2 cm miejsca na filter - przeszkadza amortyzator. Znacie jakieś rozwiązanie ? Lub może macie jakiś kruciec na 4 otwory żeby skręcił gaźnik w lewo lub prawo. A może wiecie czy jakiś filter by sie zmieścił?
Obrazek[/url]
Avatar użytkownika
AdrianATV
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 15/4/2012, 11:12
Lokalizacja: MrÄ…gowo


Postprzez henio12323 » 5/12/2012, 21:10

tak wiemy bo kazdy z nas miał rame z EXC i wsadzał silnik z MTXa... pomysl troche :P

taki jest urok samoróbek że trzeba do wszystkiego dochodzic samemu. szukaj materiałow, elementów. ja bym próbował własnie znalesc pasujący króciec, tylko też nie pytaj z czego pasuje bo nie dowiesz sie na forum, bo załoze sie że nikt nie montował innego do MTXa vbo po co ? moze poszukaj podobnego i ewentualnie zawsze mozna dziury dowiercic, stare zalepic. wygiac gaxnik w bok, dorobic kawałek rurki do gaźnika i filtr powietrza umiescic w samym airboxie gdzie miejsca jest sporo
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez hyundai » 6/12/2012, 15:45

Widziałeś jawke 50ccm? Tam od gaźnika masz giętką rure do filtra powietrza, może takie rozwiązanie?
hyundai
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7/2/2011, 20:35
Lokalizacja: Leszno



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê