Zobacz wątek - Kupić czy nie kupić - Honda CBR F3 PC31 - 1996
NAS Analytics TAG

Kupić czy nie kupić - Honda CBR F3 PC31 - 1996

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kupić czy nie kupić - Honda CBR F3 PC31 - 1996

Postprzez zapomnialem007 » 4/12/2012, 15:09

Witam,

Doradzicie Panie i Panowie bo spać nie mogę spokojnie :)
Mam możliwość kupna w/w Hondy od dobrego znajomego, który motorem jeździł swego czasu po Irlandii, a od 4 lat motor stoi w PL. Przez 4 lata nie był używany, ale systematycznie odpalany. Motor jest 100% bezwypadkowy, bez żadnej najmniejszej przewrotki, nawet parkingowej. Ma przejechane około 31 tys. mil. Silnik pracuje naprawdę bardzo ładnie, odpala czy to zimny czy ciepły. Piękny dźwięk w połączeniu z wydechem Scorpion. Jeśli chodzi o silnik to tu nie ma do czego się przyczepić i kolega zapewnia, ze posłuży mi jeszcze wiele lat. Jedyne co należy od razu zmienić to napęd i akumulator i wszystkie płyny.
Jeśli chodzi o wygląd to wiadomo jest to motocykl 17 letni, a mimo wszystko jego sylwetka nadal mnie zachwyca. Można się przyczepić do rdzy, która pojawiła się na ramie w okolicach kierownicy, a także na tarczach hamulcowych. Zapewne to efekt, że motocykl stoi już od czterech lat. Kwota jaką kolega chce to 4900zł, a do tego dostaję praktycznie nową kurtkę skórzaną RST, a także buty i rękawice. Ogólnie jestem na tak, ale ta rdza mi nie daje spokoju :) Czy to da się usunąć czy trzeba malować cała ramę?

Pzdr
zapomnialem007
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29/9/2012, 23:31


Postprzez Miczab » 4/12/2012, 15:45

Pokaż fotki to Ci powiemy. Jak odpala bez problemów to po co chcesz wymieniać baterię? Jeśli stoi 4 lata to liczyłbym też opony do wymiany.
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê