Zobacz wÄ…tek - Custom swing do Suzuki GSXR K7
NAS Analytics TAG

Custom swing do Suzuki GSXR K7

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Custom swing do Suzuki GSXR K7

Postprzez LuC1F3R » 3/12/2012, 21:30

Witam,
Z góry przepraszam za możliwe błędy ortograficzne, lecz języka ojczystego uczyłem się ostatnio w klasie 3 podstawówki po czym przeniosłem się za granicę.

Sprawa polega na tym że mam w planach przebudować Suzuki GSX-R 1000 K7 rocznik 07 na fightera. Od razu dziękuje za komentarze typu: po co / zepsujesz go / ale wiocha itd. Sądzę że jest to każdego własna sprawa co robi ze swoim motocyklem.
A teraz do sedna sprawy; potrzebowałbym informacji na temat firmy lub kogoś kto umie / może zrobić dla mnie na zamówienie "swing" (czyli po polsku chyba "wahacz") na 330 szeroką tylnią oponę/felgę. To czy jedno- czy dwu stronny nie robi mi wielkiej różnicy, choć muszę przyznać że jednostronny by wyglądał lepiej.

Edit!
Co do materiału to aluminium lub żelazo.
/Edit!
Tyle co się tutaj na miejscu dowiadywałem, to znajomi robią swingi z rury stalowej (S355). Zależy mi na jak najlepszym stosunku ceny i jakości, a więc jestem otwarty na propozycje.
Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć związanych z tematem to zapraszam do sprawdzenia tutejszych pasjonatów szerokich opon, na Facebook: Destroyer Custom (otwórz link) lub M.A.D. Kuusaa (otwórz link).

Mam nadzieję że znajdzie się jakiś chętny który podejmie się tego zadania, lub może jakaś firma która chce zdobyć rozgłosu w mroźnej Finlandi.
LwG
- LuC1F3R
Ostatnio edytowano 5/12/2012, 16:41 przez LuC1F3R, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
LuC1F3R
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/12/2012, 11:51


Postprzez LuC1F3R » 3/12/2012, 21:50

A jak sytuacja wygląda w Polsce z wahaczami zrobionymi z aluminium i przeglądami? Przechodzą bez problemu czy trzeba kombinować?
Avatar użytkownika
LuC1F3R
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/12/2012, 11:51


Postprzez LuC1F3R » 3/12/2012, 22:10

Czyli teraz muszę się jeszcze dowiedzieć co tutaj powiedzą biurokraci jeżeli sprowadzę motocykl z Polski* który ma już zamontowany aluminiowy swing. Ale tak idąc na logikę, to nie powinni mieć żadnych pretęsji ponieważ motocykl przeszedł badania techniczne w kraju należącym do UE/EU.

* - Motocykl jest juz od 6 miesięcy tutaj, ale nadal na Polskich numerach. Mam zamiar przerejestrować go teraz zimą jak przyjadę do Polski na jakiś czas.
Avatar użytkownika
LuC1F3R
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/12/2012, 11:51

Postprzez LuC1F3R » 5/12/2012, 16:50

Dowiedziałem się dziś że aluminium powinno przejść (z małym kombinowaniem) przez przegląd w Finlandii jeżeli wahacz przejdzie przegląd w Polsce. A więc panie i panowie, nadal potrzebowałbym informacji na temat wykonawcy do takiego projektu.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w tej sprawie!


Zarejestrowałeś się na forum i kliknąłeś zapoznanie się z regulaminem :?
mam jednak wrażenie że nie przeczytałeś regulaminu :evil:

masz ostrzeżenie za brak edycji czyli pisanie post pod swoim postem



senekkorzenna
Avatar użytkownika
LuC1F3R
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/12/2012, 11:51



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê