Zobacz wÄ…tek - Kawasaki Z750 opinia
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z750 opinia

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki Z750 opinia

Postprzez survivour » 2/12/2012, 16:33

Witam Wszystkich serdecznie. Jak widac jestem nowym uzytkownikiem na forum choc regularnie zagladalem tu nie majac konta :) Prosba z mojej strony jest taka, a mianowicie prosze o opinie doswiadczonych motocyklistow/userow. Wszelkie uwagi, opinie nt. motocykla badz osoby u ktorej jest dany moto beda mile widziane. Motocykl bardzo mi sie spodobal, na zdjecicach wyglada bardzo dobrze jednak "strzezonego Pan..." Dlatego pisze do Was. Wiem na 100% ze oponka przednia bylaby do wymiany. Z gory dziekuje za sugestie.


http://otomoto.pl/kawasaki-z-750-M3466330.html
survivour
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/12/2012, 16:12


Postprzez suchy558 » 2/12/2012, 22:05

oglądałem w ubiegłe wakacje dwa sprzęty u tego sprzedwcy, i obydwa były kompletnym dnem :roll: w ZR7 były do wymiany gażniki (przez telefon gość powiedział, że jest wszystko sprawne, jak przyjechałem 100km do niego to mi powiedział, że do wymiany :roll: plus pod motocyklem widać było plamy z oleju. w motocyklu brakowało jednego podnóżka (na zdjęciu oczywiście był)... w SV650 silnik przy próbie odpalenia się zalał, po czyszczeniu świec odpalił, a po dwóch minutach był tak gorący, że trzeba go było zgasić :roll:
dodam tylko, że jeśli nawet nie odstraszy Cię moto w garażu, to jazdy próbnej nie przeprowadzisz, przynajmniej jak ja u niego byłem to się nie dało :roll:
Avatar użytkownika
suchy558
Bywalec
 
Posty: 676
Dołączył(a): 1/2/2011, 19:03
Lokalizacja: Sandomierz


Postprzez survivour » 2/12/2012, 23:45

Dzieki za zainteresowanie. Byles u niego w tej nowej hali gdzie lustro z boku jest na calej scianie? Co do jazdy testowej hmm, nawet z "koperta na stole " nie dalo rady ? Rozmawialem z gosciem telefonicznie i wydawal sie bardzo sympatyczmy, przynajmniej takie sa moje odczucia.
survivour
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/12/2012, 16:12

Postprzez suchy558 » 3/12/2012, 10:20

nie, jeszcze w starym miejscu, koło takiej stacji benzynowej kiedyś urzędował

przez telefon może i sympatyczny, ale nie do końca uczciwy i po przyjeździe na miejscu był kto inny, niż osoba z którą rozmawiałem przez telefon
Avatar użytkownika
suchy558
Bywalec
 
Posty: 676
Dołączył(a): 1/2/2011, 19:03
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez Black-Ghost » 3/12/2012, 10:22

Ogólnie ja bym odpuscił kupno od handlarza. Szczególnie jeśli pojawiają sie o nim negatywne komentarze.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez survivour » 3/12/2012, 14:03

Moze jednak warto zerknac na ten motocykl i znalazlaby sie Osoba z okolic Rzeszowa, ktora rzucilaby okiem na ten moto :) Czytam opinie nt. tego sprzedawcy tylko ze roczne, dwuletnie itd. i mam mieszane uczucia. Moze ktos ma doswiadczenia z minionego sezonu, byc moze sprzety sie"poprawily". Jak sadzicie ?
survivour
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/12/2012, 16:12



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê