Zobacz wątek - Moto na codzień
NAS Analytics TAG

Moto na codzień

i inne małe pojemności
_________

Moto na codzień

Postprzez Setik » 26/11/2012, 20:46

Witam! Długo się zastanawiałem czy zakładać taki temat czy darować sobie.. Większość pewnie każe mi się wylogować i pojeździć sobie do 18 na komarku ale jednak to przemilczę.

- Jakie masz doświadczenie: od ok. 5 lat jeżdżę na różnych motorowerach zaczynając od skutera w wieku 11 lat przejechałem nim ponad 4 tysiące kilometrów, później się przesiadłem na Simsona (którym jeżdżę do dziś) i przez jeden sezon zrobiłem nim pewnie ponad 5 tysięcy kilometrów. Miałem okazję pojeździć sobie WSK'ami 125 czy również 175 czy Rometem 125 w 4 suwie.
- Wiek, waga, wzrost: Mam 16 lat, ok. 180 cm wzrostu i nieco ponad 80kg.
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: motocykl będzie mi służył do jazdy codziennej, do szkoły a po szkole na przejażdżki (długie, czasem nawet do 30km).
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? Co najmniej 6 tysięcy.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Na sam motocykl mniej niż 6 tysięcy + oczywiście 1,5 tysiąca na ubrania.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Ile trzeba będzie tyle do niego włożę.
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ…: zdecydowanie ednuro.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Honda XR 125, Yamaha XT 125 ale najbardziej mi się podoba Yamaha WR 125 ale to takie moje marzenie jak wygram w totka bo na razie muszę sam zarobić na motocykl :)
Nie interesują mnie żadne 2t tylko i wyłącznie 4t.

Znajdzie się jeszcze coś dla mnie? Wiem, wiem.. Niektórzy sobie pomyślą; nastolatek chce sobie wsiąść na 125 bez praktycznie żadnego doświadczenia. Otóż nie interesuje mnie to co macie mi do powiedzenia. Żadnych konsekwencji się nie obawiam, jestem roztropny w tym co robię i jak jeżdżę.
Setik
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/11/2012, 20:22


Postprzez leff » 26/11/2012, 20:56

Otóż nie interesuje mnie to co macie mi do powiedzenia.


a wiec kloda, moze nastepnym razem nie bedziesz nam imputowal co chcemy powiedziec i nauczysz sie ladnie i grzecznie pisac posty
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê