Zobacz wÄ…tek - Pomoc w stworzeniu logo
NAS Analytics TAG

Pomoc w stworzeniu logo

O wszystkim
_________

Pomoc w stworzeniu logo

Postprzez Czester » 26/11/2012, 00:52

Siema!

Właśnie otworzyłem wraz z bratem mały warsztacik blacharsko lakierniczy i trza się teraz jakoś lokalnie rozreklamować. A jak wiadomo, do tego celu będą potrzebne między innymi wizytówki, ulotki, itp. No i tu jest pies pogrzebany, bo dobrze byłoby stworzyć jakieś logo, a grafik ze mnie marny. W zasadzie zrobić jest czym, ino talentu i skilla brak :P
Stąd też moja wielka prośba do wszelkiej maści grafików amatorów, co by mi pomogli jakieś logo sklecić. Wiem, że jest tu parę osób nieźle kumatych w temacie (Seba, Invi, Amahay, Rossavu i inni, o których zapomniałem) więc mam nadzieję, że po starej znajomości będzie któryś chętny poświęcić chwilkę czasu i cokolwiek zmontuje.

Mam "jako tako" koncepcję jak ma to wyglądać. Chodzi mi o bryłę auta z wkomponowaną nazwą firmy pod spodem (AUTO CEZAR), mniej więcej w ten deseń:

http://naforum.zapodaj.net/bbc177e591f9.jpg.html

lub

http://naforum.zapodaj.net/b01e45c991dd.gif.html

bądź

http://naforum.zapodaj.net/f1102dc0f8c1.jpg.html

Końcowa koncepcja według mnie miała wyglądać następująco, ale po pierwsze beznadziejnie mi to wyszło, a po drugie nie chcę kraść nikomu projektu i to, co poniżej "stworzyłem" służyć ma jedynie za przykład o co mi chodzi:

http://naforum.zapodaj.net/5db0e1a5860f.jpg.html

Wszelkie zamieszczone powyżej obrazy mają charakter wyłącznie poglądowy i nie zostaną wykorzystane w innych celach.

Mam nadzieję, że zainteresowani podjęciem tematu załapali o co kaman i uda się coś w miarę szybko i sprawnie wyrzeźbić. Logo ma zawierać, jak wcześniej wspomniałem Nazwę firmy (AUTO CEZAR) wkomponowaną w bryłę auta oraz tekst "BLACHARSTWO - LAKIERNICTWO) i numer telefonu, jak w ostatnim z załączonych obrazków. Najlepiej byłoby aby plik był w formacie .cdr z możliwością edycji, aczkolwiek niekoniecznie.

Zwycięzcy plebiscytu na najlepsze logo wysyłam flachę pod wskazany adres (poważnie).



P.S. Jakby co, to zajmujemy się również spawaniem plastików więc w razie czego zapraszam. Naprawy możemy dokonać drogą wysyłkową.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez fzr » 26/11/2012, 08:53

Takie sobie te propozycje, mało zachęcające :) przeciętnym klientem ( odbiorca twoich usług) będzie przeciętny kowalski, dla przeciętnego polaka wszystko co jest po angielsku, co ma mieszane nazwy itp jest trudne i niezrozumiałe, logo musi być proste, czytelne, zajmować jak najwięcej miejsca na banerze, nie może byc za dużo wolnego pola, prawy górny róg musi być koniecznie zapełniony - podstawowa zasada ;) jak zainteresowany, dam nr do nas do firmy na pv, moze któryś z kolegów bedzie miał czas wystrugac jakieś logo, dobrze by było, żeby obrys auta na banerze, miał kształt bryły 3D, powinien być pod jakimś kątem, rzucać cień, bo na po wyższysz ilustracjach jest on po prosty płaski , taka moja mała koncepcja :)
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew


Postprzez Hyde » 26/11/2012, 11:45

http://naforum.zapodaj.net/bbc177e591f9.jpg.html -> to nawet fajnÄ… koncepcjÄ™ ma.
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez motoluka » 26/11/2012, 17:29

Poszedł priv kolego, chętnie pomogę.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Czester » 26/11/2012, 23:09

Dzięki stary, będę wielce zobowiązany. Poziom Twojej twórczości to dla mnie, laika, mega pro :D Zatem do czwartku.


A tak nawiasem - ej, Mad, co mi aż tyle warnów ubyło? :D
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez cycu_rsko » 27/11/2012, 10:20

Amnestia na forum :D
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Czester » 22/12/2012, 02:57

Chciałbym publicznie i serdecznie podziękować koledze Motoluka za stworzenie logotypu mego warsztatu. Dziękuję za poświęcenie mi swego prywatnego czasu, jak też talentu i umiejętności wykonywanych na co dzień komercyjnie. Niezwykle miło jest przekonać się, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy chętnie pomagają innym bezinteresownie (nawet obiecanej flachy nie chciał, a Wujek Czester nie lubi być dłużny :?).

P.S. Podaj mi adres na maila łobuzie, bo akurat mam świetny bimberek, którego nie kupisz w żadnym sklepie ;)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez motoluka » 22/12/2012, 12:08

Cała przyjemność po mojej stronie, jeśli tylko mam czas i mogę pomóc to chętnie to robię :)
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê