Zobacz wÄ…tek - Aprilia rs 50 nie pali
NAS Analytics TAG

Aprilia rs 50 nie pali

i inne małe pojemności
_________

Aprilia rs 50 nie pali

Postprzez zapaleniez » 19/11/2012, 18:55

Witam, jeżeli był już taki temat to bardzo przepraszam to co znalazłem to niezbyt odpowiedziało mi na moje pytanie.
A mianowicie. Jakieś dwa tygodnie odstawiłem rumaka do garażu a z powodu złej pogody sobie stał, w czwartek gdy próbowałem go odpalić nawet nie załapał tylko rozrusznik kręcił, próbowałem na pych ale najpierw po puszczeniu sprzęgła z blokowało na sekunde koło i puściło tak z 3 razy i później jechał ale dalej nie odpalił. Sprawdziłem świece ale niby iskra była, wymieniłem i dalej nic, jak pokręce na rozruszniku to czuć benzynę i świeca mokra.
Proszę o pomoc bo sam nie wiem co to może być.
Z góry wielkie dzięki.
zapaleniez
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 17/8/2011, 11:52
Lokalizacja: Odrzykoń_krosno


Postprzez zapaleniez » 21/11/2012, 20:08

dzieki za pomoc

dlaczego nie stosujesz siÄ™ do regulaminu :evil:
lub dlaczego go nie przeczytałeś :evil:
masz ostrzeżenie.

senekkorzenna
zapaleniez
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 17/8/2011, 11:52
Lokalizacja: Odrzykoń_krosno


Postprzez michau_ek » 21/11/2012, 20:30

ta iskra napewno jest w porządku? spróbuj podmienić cewke,fajke, moze coś da... włacznik na kierownicy napewno w pozycji ON ? :D może paliwo masz jakieś lewe?
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez zapaleniez » 24/11/2012, 18:25

wszystko jest ze świecą dobrze nawet kupiłem nową i zamontowałem stacyjka jest na kluczyk więc inaczej się nie da odpalić, dzwoniłem do specjalisty ma w tygodniu podjechac, mówił że to może byc coś z gaźnikiem.

Dzięki za ostrzeżenie :D
zapaleniez
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 17/8/2011, 11:52
Lokalizacja: Odrzykoń_krosno



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê